Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здрвавейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
sith_of_darkness
Здравейте фонове на МЕТЪЛА от този форум. Казвам се Стефан от София съм на 21г. надявам се този форум да е интересен с интересни теми и дистусий.
Та за мен, с две думи аз съм много голям фен на МЕТЪЛА, приятелите казват за мен, че съм най-върлият Метъл когото познават. Любими групи и изпълнители са ми:Dimmu Borgir, System Of A Down, Rammstein, Manowar, Six Feet Under, Metallica, Cradle Of Filth, Brujeria, Gamma Ray, HammerFall и много много други (и стари и нови и по-леки също), като давам тези в произволен ред icon_headbang[1].gif .Единственото което харесвам извън Метъла е Prodigy, ненавиждам чалгата рапа и лигавата поп музика. Много запален моторист съм и повечето ми пари заминават там. Пропуснах да кажа, че слушам Метъл от доста време...може би 10-тина години, може би за това е виновен баща ми, с неговите Iron Maiden и Rainbow до късно вечер (впрочем той е заразил и доста от мойте братовчеди и те са Метъли сега whistle.gif ).
Аз катоцяло съм прекалено спокоен човек, нищо не ме стряска или развълнува извън това любимите ли занимания и хобита. Не търпя простотий, опашки за каквото и да било... Мога така да си продължавам до утре, но ще се потапям във форума ви...
Чупитопки
Хехе, здравей. Отворена музикална глава като мене си, и на мене The Prodigy са ми бая любими, даже може би едни от най-големите любимци (според last.fm най-много тях съм слушал). А сега съм се разслушал на една песничка, с която те поздравявам - System of a Down - Fuck the System biggrin.gif
LordZombie
най-върлият Метал

Очаквахме те...
scion_of_storm
Много ли си як?

Колко протона и електрона имаш в металното ядро, чувал съм хубави слухове.

Как се чувства най-коравият метал в световния български мир в момента, удобно ли му е в бариево-литиевия трон, и какви са мислите му?

Добре дошли.
sith_of_darkness
Цитат(LordZombie @ Oct 1 2008, 07:42 PM) *
най-върлият Метал

Очаквахме те...

Ама това нещо не го рабрах, подигравателно ли беше или какво...

И Чупитопки!, мерси за поздрава и аз те поздравявам с The Prodigy - fire starter
LordZombie
Не бе от много време чакахме някой истински МетАл да се регне,след толкова блекари...
Чупитопки
айде стига сте бъзикали човека, няма определено правило дали се пише "метъл" или "метал", просто повечето хора го пишат така, както го изговарят. Иначе даже и в 24 часа съм го виждал "метал". rolleyes.gif
LordZombie
Като вика даже в 24 часа се едно е метъл вестник ... а и мисля,че е мн по сложно да произнесеш метАл отколкото нормалното метЪл
In Death's Embrace
Оставете го вий тоя 24 часа, там само с конспирациЙ се занимават sp_ike.gif
LordZombie
laugh.gif
злопаметен народ ей ;д
In Death's Embrace
Греховете трябва да се напомнят постоянно на прегрешилите! devil.gif
Guardians of fate
Цитат(sith_of_darkness @ Oct 1 2008, 07:28 PM) *
приятелите казват за мен, че съм най-върлият Метал когото познават

Хаууу, я па ми викат натрийката. :>
Яко ли е да си турбо КУРав метАл, ъм? ;p




Добре дошъл.
sith_of_darkness
хм..Като се замисля грешката (ако може да я наречем грешка) дойде от там, че не се и замислих как да го напиша и може би никога не съм я писал на Български (колкото и да звучи странно) , защото не съм писал по МетЪл форуми досега или никъде другаде.. dry.gif даже и по скайпа да ме питат "какво слушаш" и отговорът е 'metal' от там май дойде всичко...
Въпреки всичко, аз не го смятам за грешка..защото думата идва от английското metal (което си е метАл), а просто се произнася с Ъ...
LordZombie
Цитат(In Death's Embrace @ Oct 1 2008, 09:07 PM) *
Греховете трябва да се напомнят постоянно на прегрешилите! devil.gif

For i am a deadly sinner...


Да де, но като напишеш метАл ии се разбира вече за съвсем др нещо...
Добре Дошъл иначе
Aglarana
Е, хайде стига с глупостите! Оставете човекът на мира.
Здравей и ти пожелавам приятно прекарване тук smile.gif
gadabout
Finally! Тhe Second sacrament!

Welcome, Master! Dedicate me in the wisdom of these so fuckin' br00dal bands that make you so tough!

Welcome, My Lord!
bowdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.