Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: :)))))) Hello
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Jasmine*
Здравейте!Аз съм Ева и съм на 16. От Пловдив съм.Уча в ЕГ"Пловдив", сиреч Английската. Тук ме изнуди да се регистрирам приятеля ми. Слушам не много групи, но смятам, че и малкото са качествени. Прочетох някоя друга тема и останах очaрована. Eтo ласт фм-а ми. guitar.gif
LordZombie
System of a Down – Hypnotize като за добре дошла,щото виждам,че много си я слушала
abydos
ЕГП, браво. Страхотни години прекарах там, надявам се и ти да оцениш престоя си там по подобен начин. Я кажи някой даскал, може да си се паднала на някой от "старата школа" по мое време.
Добре дошла и тук. А, да - не трябва да се оставяш да те изнудват за нищо :п
Поздравления и за Savatage.
gadabout
Привет! Приятно писане.
blood вече ти е казал, нали? В сми, ние с него, ъм... такова... Надявам се не е проблем, просто така стана...

Инак, за форума - бъди силна оттук нататък - много хейт те чака.
Atrocity
Хах, както е написал един мой приятел в скайпа си "Hatred is the way of the wise". Иначе привет и от мен! bye.gif
Aglarana
Здрасти и приятно четене и писане! Blood е пич, предполагам и ти си хубав човек smile.gif
Да познаваш Христо от Английската? Той тази година завърши всъщност.
sharon
Здрасти и приятно писане наоколо. bye.gif Слушаш Kamelot, гледам, напълно достатъчно.. cool.gif
onnellinen
Здравей smile.gif
ludspamer
Здрасти, надявам се блъд не те е насилвал прекалено много happy.gif
Jasmine*
Цитат(abydos @ Oct 4 2008, 08:46 PM) *
ЕГП, браво. Страхотни години прекарах там, надявам се и ти да оцениш престоя си там по подобен начин. Я кажи някой даскал, може да си се паднала на някой от "старата школа" по мое време.Добре дошла и тук. А, да - не трябва да се оставяш да те изнудват за нищо :пПоздравления и за Savatage.

В потготвителен клас бях при Торозка Торозова..името трябва да ти говори достатъчно, предавали са ми Краевска, Джамбов, Бришимов (те са по-старите). Що се отнася до оценяването, надали това ще стане докато съм в училище, по-скоро след години. rolleyes.gif Иначе благодаря за готиното посрещане, де. smile.gif
the_mess
Не се правиш на голямата работа и тн и признаваш че слушаш малко групи-имаш моето уважение wink.gif
Megadeth
Да не премесваме личните с професионалните взаимоотношения. Тук новите ги мразим, принципа си е принцип, маце ; >
gadabout
hump.gif
tooth.gif

Не, аз НАИСТИНА го обичам тоя форум...
laugh.gif
LordZombie
Предложи му брак...че някой ша те изпревари
Megadeth
Назад си с информацията, брусчо smile.gif
Jasmine*
^^А, бе тоя мразещия от къде го изкопахте, бре? dry.gif
LordZombie
Трети парцел вляво...
Megadeth
Поне не от парцела, дет беше еврейско гробище и щурма те изрови и те регна ;>
LordZombie
Защо всички митизират образа на Щурма ?
Crafter
И аз това се чудя.
_Moonshield_
Бтв и на мен винаги ми е било странно, някои хора даже не го познават лично blink.gif
Megadeth
^ Нужно ли е?


Цитат(LordZombie @ Oct 5 2008, 01:39 AM) *
Защо всички митизират образа на Щурма ?

Щото го харесваме.
_Moonshield_
Ти като го "митизираш" знаеш ли от къде е тръгнало всичко и за какво въобще става въпрос? Аз не, ако ти знаеш - добре.
Megadeth
Ма чакай сега, да давам обяснение на теб, за трети човек? Мне, няма да стане, окей!?
_Moonshield_
Без това не ме грее особено обяснението ти happy.gif
Megadeth
И двамата знаем, че нито знаеш за какво се бориш в момента, нито знаеш защо флудиш. Един приятел от тук сподели мнението ми, че караш труден пубертет.
Just smile, pitiable man :>
Цветомир
Охо, съученичка.
Добре дошла.
Jasmine*
Аз съм 11д,ти кой клас си?
Crafter
Току що разбрах кой те е викнал във форума, така че се чувствам длъжен да ти кажа, че си добре дошла!
Също така всеки, който е на 16 години и учи в английска гимназия печели няколко допълнителни точки wink.gif

Надявам се да си прекараш приятно тук! smile.gif
scion_of_storm
Цитат(LordZombie @ Oct 5 2008, 01:39 AM) *
Защо всички митизират образа на Щурма ?

Цитат(Sturmfuhrer @ Oct 5 2008, 12:25 PM) *
И аз това се чудя.

Бoговете така повелиха, още когато земята беше млада и ангели коалесцираха (О_o) с дяволи.

Арно дошела, кръвна приятелко, дано си прекараш добре и ти хареса ;]
Twilightfall
Салам алейкум, Жасмин.

\m/
love_hunter
Здравей, здравей. smile.gif
Приятно драскане, и както посрещнаха и мен - 'това е метъл форум, внимавай' /друго казаха де, но с тоя замисъл laugh.gif/ ! biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.