Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: AC DC - 2008 - Black Ice
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
LordZombie
Албума изтече вече по торентите, ето траклиста:

1. "Rock 'n Roll Train" 4:21
2. "Skies on Fire" 3:34
3. "Big Jack" 3:57
4. "Anything Goes" 3:22
5. "War Machine" 3:09
6. "Smash 'n' Grab" 4:06
7. "Spoilin' for a Fight" 3:17
8. "Wheels" 3:28
9. "Decibel" 3:34
10. "Stormy May Day" 3:10
11. "She Likes Rock 'n Roll" 3:53
12. "Money Made" 4:15
13. "Rock 'n' Roll Dream" 4:41
14. "Rocking All the Way" 3:22
15. "Black Ice" 3:25

Поредната доза солиден rock & roll от Австралийците. Определено съм доволен, от първо слушане няма определена песен, която бих откроил, освен може би Rock N' Roll Train, но ще слушаме и ще преценим. guitar.gif
the_mess
Шсе слуша! Рокндролл влака мачка поне ся ше виим целия албум кво ше направи...
Mort
Много хора се подиграват на групи като Manowar и Amon Amarth, заради повтаряемост, но смятам че AC DC са ненадминати в това отношение. Няма друга група, чийто барабани са абсолютно едни и същи в 99% от песните. Това винаги ме е напушвало на яко смях, той затова и предишния им барабанист напусна, просто защото не им е необходим човек зад барабаните, а по-скоро програмиран робот.
Aggressive Perfector
^Разликата e, че AC/DC са група с ташаци.
prayer4eto
Абе за разлика от Manowar, не се изгавриха нито веднъж нито с публиката, нито със звука си, нито със стила си.

А албума на на първо /половинчато, че вечерният час ме задължава да съм в леглото вече/ слушане е жесток. Тея старци ме изумяват с нещо ново всеки път... Е, под номер 13 е парче, което ще се цикли повече и от "Stiff Upper Lip" && "Hold me back" взети заедно wink.gif drinks_drunk.gif
Чупитопки
колкото повече го слушам, толкова повече се убеждавам, че колкото по-възрастни стават, толкова по-добри албуми записват. Stiff Upper Lip засега бе любимия ми, май тоя ще го измести.

Направо един дълбок bowdown.gif пред тия рок божества, когато всеки експериментираше със звука си, AC/DC разбраха какво искаме - солидна доза хард рок и блус.
prayer4eto
http://rock.mp3.bg/news/3211.html laugh.gif
Twilightfall
Хах, много здраво парче и видео! :Д

Няма промяна в звученето/визията им толкова години, което е супер.
Това се казва HARD ROCK група!
Warrior Of Ice
Видеоклипа на "Anything Goes"
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.