Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Bonjour
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Witness
Здравейте драги меломани ! ! ! biggrin.gif suicide.gif

Не съм много сигурна в нещата, които бих искала да напиша, но ш'се пробвам, пък к'вото стане..

Таа.. Казвам се Мила, на 17 год. съм и живея не особено интересен и разнообразен живот в Бургас.. През цялото си битие съм била силно пристрастена към слушането на музика, преминах през почти всеки един възможен стил, дълго се "скитах" между подредените ноти, но макар и залялата "света" вълна от чалга и хип-хоп, се спрях на по-сериозната и тежка страна на Вселената..
Може би сега е времето да изброя част от групите, ловко оплели ме в своите мрежи и обещавам, няма да крия, че са почти безброй bounce8.gif Ето защо, ще отпусна само тънка нишка в бездънната яма на метъла, започвайки с Pantera, Rainbow, Slipknot, DP, Sonata Arctica, Dragonforce, Apocalyptica, Nirvana, Alter Brigde, Metallica, Iron Maiden, AC/DC, (...) и разбира се, не на последно място - Whitesnake, които доволно са заели челно място в класацията ми..

Обикновено, в повечето форуми има въпрос, гласящ "Как разбрахте за нас?", та преди да ми бъде зададен - нека отговоря, че случайно търсих поезия в Google и не толкова случайно попаднах на metal-world. Заинтригувана от написаното реших да се регна ии..ето ме сега, пълноправен член на якия форум..

Толкоз от мен за сега..ако ви интересува още нещо - прото попитайте.. hump.gif icon_headbang[1].gif
_Moonshield_
Здрасти, сега може да получиш леко негостоприемно посрещане, ама да не те ебе biggrin.gif Приятно писане във форума smile.gif
LordZombie
Bonsoir ,
Да не би да учиш Френски ? Инак приятни групи
Alter Bridge - Metalingus илии Open Your Eyes ,което харесваш повече за добре дошла !
Witness
Merci за посрещането tongue.gif Еми, да, уча И френски, както и руски, и английски.. Но не се заблуждавайте, зле съм с първия език whistle.gif

Специални благодарности за поздрава, т'ва е..сигурно най-яката песен на Alter Bridge drinks_drunk.gif подрав и от мен с "Kingdom of a Heart" нa Sonata Arctica guitar.gif


gadabout
Все още си далеч от "по-тежката страна на Вселената". Там няма да ти допадне, бълийв ми.
Инак приятно писане. Виждаш ми се умна. Това е добре. Остава да се държиш като такава.



Отивам да се къпя и да спя.
Лека клош на всички.
abydos
Най-после. Членка, която не е на 15 и поне сред първите групи, които изрежда няма някви goth глупости (поне от познатите ми имена де). Добре дошла.
LordZombie
Цитат(gadabout @ Oct 12 2008, 11:22 PM) *
Отивам да се къпя и да спя.
Лека клош на всички.

Мислех си,че само аз се къпя и после заспивам с мокра коса ;д
scion_of_storm
Метълите не са поети, бре! Хъхъ >:о

Добре дошла, Мила smile.gif
Atrocity
Здрасти, сестра ми се казва Мила! bye.gif
onnellinen
Здравей smile.gif
prayer4eto
Цитат(scion_of_storm @ Oct 12 2008, 10:31 PM) *
Метълите не са поети, бре! Хъхъ >:о

...законспирира се поетът happy.gif



Здрасти и от моя милост. bye.gif
scion_of_storm
Е...аз не съм метъл wink.gif
Guardians of fate
Здравей. smile.gif
Jasmine*
Снимка?
azoteccccc
Опа.
LordZombie
Да не изтърва буркана със киселите краставици на земята : 0000 ; (
Lanfear
Здравей! Хубаво и забавно представяне + хубави групи -> добре си ни дошла и ти!
ПС- Бургас ми е едно от най-любимите места...
Aglarana
Hello! bye.gif
Danny47
Здравей! Харесва ми начинът, по който се изразяваш. smile.gif Добре дошла!
MadHatter
Хех добре дошла тогаз biggrin.gif Приятно прекарване и ....айде, ще се направя на добра и ще те поздравя със Sailing Ships guitar.gif
In Death's Embrace
Здравей, градска smile.gif .
Atrocity
Чудя се как хората имат нерви да пишат толкова дълги представяния и после изчезват.. 503.gif
Witness
Амм..аз не съм изчезнала dry.gif просто се запознавам със сайта 357.gif Laie_41.gif
zelatorr
Здрасти. Познавам някои педераси от БС. Дано и ти не си такава. (ROLF)
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.