Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Burn in Hell
Здравейте на всички, които им се чете скромното ми описание. Казвам се Цветан на 13 години съм. Живея в София. Още от дребен (към 6,7) баща ми започна да ме зарибява със Rainbow и AC/DC, на мен ми харесваше и така пораснах със Catch the Rainbow и целия албум на Диси - Steef Uper Leep. Радвах се,докато един ден не ми взеха първата щайга, вързаха и една жица и от там по сайтовете открих много различни групи и тн.. Слушам предимно thrash, heavy, death метъл, хард рок и само няколко парчета готик метъл - (едното парче е на Илюзия-Вода). Любимите ми групи са Metallica, Rammstein, Kreator, Megadeth, Iron Maiden icon_headbang[1].gif (има още просто в момента не се сещам) от рок-а AC/DC <-- bowdown.gif , Aerosmith, Rainbow, Deep Purple и други. Ако имате въпроси питайте (:
abydos
Какво е dead metal? :д
Burn in Hell
Объркал съм името brickwall.gif suicide.gif
malleus
Нема нищо,пиле!Маленко си, простено ти е!
Добре дошло ,все пак!

едно поздравче
Просто в момента я слушам и не можах да се сдържа . biggrin.gif
prayer4eto
И други неща си объркал wink.gif . Добре дошъл все пак - ще откриеш доста интересни нови групи и обсъждания .


(Stiff Upper Lip)
LordZombie
Дооста оригинален ник ;д

Инак,добре дошъл все пак,дано издържиш повечко време във форума
Burn in Hell
Съжалявам за грешките,който съм допуснал ама бързах за гадното даскало щото в 133 ни изяждат с парцалите... Мерси на всички обърнали ми внимание (:
gadabout
И аз ти обръщам внимание.
Приятно писане ти желая.
Наблегни на deaD metal-а и ще ти бъда протектор тук срещу всички зли твари, опитващи се да те унищожат психически с хейтърството си. Ако не наблегнеш на деаД метъла - тогава аз ще стана една от тези твари! devil.gif
ludspamer
Здрасти.
SharondenAdel
Цитат(Burn in Hell @ Oct 13 2008, 10:23 AM) *
Любимите ми групи са Metallica, Rammstein, Kreator, Megadeth, Iron Maiden icon_headbang[1].gif (има още просто в момента не се сещам)

Как ще са ти любими и няма да се сещаш? blink.gif


Иначе мнооогооо ти се радвам

Доживехме .. по-малко от мен да се ръгне тука макар исамо с 3-4 месеца.. пак е по-малко!
Burn in Hell
Ми не се сетих в момента...иначе мога до утре да изброявам rolleyes.gif
Lanfear
Цитат(Burn in Hell @ Oct 13 2008, 07:29 PM) *
Съжалявам за грешките,който съм допуснал ама бързах за гадното даскало щото в 133 ни изяждат с парцалите... Мерси на всички обърнали ми внимание (:

Аууу 133 Пушкин, все още ли слагат фасове в устата на портрета му на входа?! Хахахахха! Много мои приятели завършиха (мноого отдавна) това даскало - нищо добро не излиза от там! (Шегувам се! smile.gif)
Добре си ни дошъл и браво за изброените групи smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.