Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте.
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Eaten_Back_To_Life
Та здравейте.
Аз съм Калоян на 16г. от един малко известен град-Търговище. Има точно двадесет и един почитателя на метъл музиката, има наличие и на други музикални предпочитания но изказвания като "Бийте ги чалгарите/емотата/фешъните/техно(тата)" са ми крайно антипатични, не ограничавам приятелският си кръг с хора който слушат само метъл, познавам много свестни хора от всички музикални стилове (без емо, за сега не съм срещал емота в нашия малък град). Та оносно мойте музикални предпочитания подвизаващи се в наща така мила суб култура, бих казал че слушам главно Heavy, Thrash и Death metal. Успоредно с това си послушвам и др-и стилове като фолк и гринд като ми е на душата.
Та от старите тешкари слушам:
Ac/Dc (те са хард рок ама...), Rainbow, Deep Purple, Black Sabbath, Led Zeppelin, Alice Cooper, Judas Priest,I ron Maiden, Saxon, King Diamond, Motorhead, WhiteSnake, Quiot Riot, DIO ,Scorpions, Guns'n'Roses, Helloween, Dokken, Rough Cutt, Queensryche, Thin Lizzy, Twisted Sister... т.н
От трашорляците :
Sepultura, Slayer, Megadeath, Sodom, Annihilator, Wargasm, Demolition Hammer, Kreator (само 1вия албум), Metallica (Преди "Черният Албум), Atephobia, Testament, Sadus, Overkill, Ministry, Exodus, Razzor, Violence, Destroyer... т.н
От гъттерал боговете :
Cannibal Corpse (дъх...), Six Feet Under, Lord Gore, Suffocation, Morbid Angel, Rotting Christ, Cryptopsy, Dissection, Assessino, BoltThrower, Necrophagist, Benediction, Obituary, Grave, Autopsy, Bujeria, Dead Infector, Prostitute Disfigurement... т.н

Също така свиря на китара и бас,като съм басист на една Death/Thrash група на име "RapeHammer". Още много обичам книжки, като любими автори бих избройл точно трима: Дан Браун,Х.Ф Ловкрафт и Ф.Ницше.
Като си имаме едно на ум че Стивън Кинг и Пабло Куело са класика, също имам голяма мания към филми с сюжет "Зомбите завладяват света" и ниско бюджетни хоръри от 70-90г. Това е горе долу за мене. О и да не забравя донякъде обичам да съм хатер към блек метъл стила... който за мен вони...
Та това е от мен,Калоян :)

П.П Ако може една малка рекламка на групата :) / http://www.myspace.com/rapehammer /
scion_of_storm
Ей, че представително =)!
Добре дошъл. Хубави изказвания.

Зори ли е виновна за появата ти тук?
Eaten_Back_To_Life
Не напълно сам открих кривата пътечка,с малко помощ от гугъл. smile.gif
_Moonshield_
Eгати яката песен дето сте записали, браво на вас icon_headbang[1].gif
Eaten_Back_To_Life
Хех,благодаря ти smile.gif Аз си мислех че малко по тежък дистър нямаше да е зле но какво да се прави smile.gif
Twilightfall
Изкъртващо добро парче, браво! Вокалистът е звяр.
Имате ли нещо издадено?

(Ще пропусна обичайните "здравей", "приятно прекарване", "дрън-дрън", че не ми се занимава :Д).
Eaten_Back_To_Life
Ами ако в град Търговище имаше място репетиционна за Дет/Траш група...да щяхме да имаме още 9 песни,но бетонени глави ни управляват и сега си търсим частно помещение smile.gif
Twilightfall
Мда, положението е много лайняно, и не само в Търговище ... много (добри!) групи са си заминали именно поради тази причина.
Atrocity
Песента кърти отвсякъде! Привет и от мен.
Aglarana
А бе видях името "Калоян" и нямаше как да не поздравя - любимото ми е! После видях Helloween и въобще...Здравей!
ludspamer
Здрасти icon_headbang[1].gif
MadHatter
Ами велцоме и от мен тогаз, хубаво представяне, че и с як бонус \m/ Дано си прекараш добре тук beer.gif
prayer4eto
Здрасти и от мене bye.gif . И приятно прекарване тук. ... И успехи с групата. wink.gif
LordZombie
RapeHammer vs С.М.Р.Т. - новата битка на титаните
gadabout
Искрено те съжалявам за Ницше, ако е истина де...

Добре дошъл! Мой човек си, като гледам. Това значи, че си имаш защита срещу hate magic!
ViolentBeauty
Привет, привет!
Да ти кажа колко лета съм прекарала в Търговище rolleyes.gif и колко облаци съм изпила там tongue.gif Ей в какви спомени се върнах, хаха happy.gif

Весело прекарвани из форумчи!
Lanfear
Здрасти и от мен!
Че как ще ти е безизвестен градът?? Ти нали осъзнаваш какви алкохолни асоциации навява името му...урааа!
Добре си ни дошъл и приятно писане wink.gif
Eaten_Back_To_Life
Цитат(gadabout @ Oct 14 2008, 02:44 PM) *
Искрено те съжалявам за Ницше, ако е истина де...

Добре дошъл! Мой човек си, като гледам. Това значи, че си имаш защита срещу hate magic!

Що мен ми харесва Ницше, представя светът от гледната точна на един Агностик или Атеист, същност мен ми е много интересен и книгите са му доста лекички smile.gif
gadabout
С това "лекички" се издъни.
Иначе правиш интересна асоциация.
Eaten_Back_To_Life
Под "лекички" имам предвид ненатоварващи smile.gif
gadabout
Именно. Издъни се.
Eaten_Back_To_Life
Хе, ами много гледни точки има, твое мнение smile.gif
Twilightfall
Важното е да няма лекички групи... другото не е от значение.
azoteccccc
Цитат(LordZombie @ Oct 14 2008, 02:01 PM) *
RapeHammer vs С.М.Р.Т. - новата битка на титаните

Само да кажа че С.М.Р.Т. и Anal Trakktor 2 различни групи... whistle.gif

Иначе здрасти! icon_headbang[1].gif

onnellinen
Я, как ще е малко известен градът, аз съм от тая област smile.gif
Здравей cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.