Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Lake of Tears
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
_Moonshield_


Има ли фенове тука? Много, много ценна група в готик метъл/рок-а. Имат наистина доста разнообразна дискография, всеки албум с най-различни влияния. Мисля, че ако някой фен на стила все още не ги е чул е пропуснал много bowdown.gif

ТУК може да чуете една от най-популярните им песни smile.gif
Megadeth
Ам тъкмо се чудих коя група да разуча и виждам твоята тема, 10q, човече. Определиха ме като чалгар, това е моята музика smile.gif
monolithe
Определено много яка банда. Топ#3 албуми са ми:

1. Forever Autumn
2. Headstones
3. Moons And Mushrooms

Само хитове има в тях!
Megadeth
В замундата нема сийд, у арената нищо качено sad.gif
_Moonshield_
^ http://thepiratebay.org/torrent/4456716/Lake_of_Tears
In Death's Embrace
Headstones и Forever Autumn са ми особено любими. От първата до последната секунда невероятна магия...
Eddie_The_Beast
^^^ Аз поне Greater Art си октирих изключително трудно, но натакък се намират. Провери СоулСийк.

Тааа една от любимите ми бадни ! Уникални ! Това е опрделено група, която е претърпяло доста промени, но с всеки свой албум показват нещо повече. Символиката в песните им е нещо, което особено много обичам.

Поздрав с LoT - When My Sun Comes Down

П.П. Изненадващо как някои хора не са се включили още. rolleyes.gif
Aresius
Страхотна група са, две думи по въпроса няма smile.gif
Аз ги открих преди 11 години, когато излиза A Crimson Cosmos и с този албум ме спечелиха. Вярно е, че си попромениха стила, но това за мен не е проблем, щом продължават да вадят качествени албуми.
Rolf
Много оригинална, идейна банда, но за жалост не особено популярна. Forever Autumn май ще си остане най-доброто им, но и последните два албума кефят доволно.
Твоя кошмар
Най-после!
Kasiel
СЕ-РИ-ОЗ-НО?!?! О, не мога да повярвам!! Страхотно е просто.. Сигурно ли е? Билети? Цени?
pa®tci
Както някой бе написал на едно друго мЕсто - според групата концерт (в "The Blue Box") ще има, според нашего промоутъра - ТИШИНА.
Kasiel
Хммм, добре, ще чакаме и ще стискме палци. rolleyes.gif
Kasiel
Още ли цари тишина ? sad.gif
pa®tci
И съответно:

Цитат
Very sorry to say, but we've just heard that this gig has ben cancelled. We really don't have any details about it more then that It probably has something to do with the promotion-company no longer existing.

Shit, Bulgaria would have been nice. Let's hope for another opportunity soon.


ДА ВИ ЕБА ПИЧКАТА ЛЕЛИНА И ПРОМОУТЪРИ!

Поне да не бяхте "организирали" нищо, да си играете с надеждите на хората. Боклуци.
Kasiel
;/

Е,ще се надяваме за "друга възможност".. sad.gif
pa®tci
pa®tci
Цитат(Daniel)
A week or two to go ... there is not a single part of body or soul that doesn't live on some extra kind of energy at this time ... so tired, but cannot sleep ... every last drop of life is being sucked out. But there's no other way ... frustration, anger, hatred, sorrow, passion, agony, pain ... all of them fighting to get out ... to get in ... be ready, we're gonna get you next.
pa®tci
Цитат
Mixíng is done! The mastering will begin today ... so we're just a cold day or two away.

10 songs in total, here's the complete tracklist:

1. floating in darkness
2. illwill
3. the hating
4. u.n.s.a.n.e.
5. house of the setting sun
6. behind the green door
7. parasites
8. out of control
9. taste of hell
10. midnight madness

That's a lot of punk for you punks!

cthulhu.gif
Kasiel
И тук се заформя нещо чудесно! Чака се с нетъпрение.
pa®tci
Обложцица.

До няколко дни очакваме и първите семпли.
pa®tci
Цитат("Daniel")

suicide.gif bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif
ZerraX

Lake Of Tears - Illwill (2011)
shogot
Чаках го с ужасно нетърпение. Чух го преди известно време и бях ужасен. Няколко слушания. Delete. Точка.

Снощи/ония ден изтече в мрежата и си казах, че може би ще е добре да го пробвам пак. Не за друго, а защото 'U.N.S.A.N.E.' със своята W.A.S.P.-овидна чувственост ме плени, когато я пуснаха за свободно слушане (промото беше отдавна изтрито и от Recycle Bin, а в заслепената си, неадекватна реакция даже не бях обърнал полагащото се на тази песен внимание). Сега не мога да се спра! Хем си звучи като Lake Of Tears, хем е крачка в нова посока. 'Illwill' е по - тежък, по - бърз и по - мрачен отколкото можех да понеса в първия момент, но сега парчета от типа на 'The Hating' са готови да ми къртят главата по цял ден. Дърпам пердетата докато времето отново се вкисне и празнувам този разбиващ албум!
monolithe
След първото слушане ме грабнаха "House Of The Setting Sun", "Behind The Green Door", "Midnight Madness". Ще се слуша още по-задълбочено тези дни! Ще ми се да прочета на pa®tci мнението, все пак е огромен фен, доколкото знам!
Kasiel
Thanx ZerraX for sharing. happy.gif

Албумът е лудница, много е готин,но все още нищо трезво не мога да кажа. w00t.gif
ZerraX
^ Това е с гадно качество, ето с по-хубаво в замундата
pa®tci
След чудното ново албумче започнаха да наизлизат всякакви също тъй чуднички нещица, като цялата обложка на "the Neonai" без логото на бандата и прочее добавки:

http://img709.imageshack.us/img709/9861/neonai.jpg

както и неизползванта от бандата обложка за "BlacBrickRoad" на Kristian Wеhlin:

http://img195.imageshack.us/img195/297/bbrhq.jpg

pa®tci
Тук ще можете да "влезете" в главата на Daniel и горе-долу да разберете как са се "формирали" песните и коя какво изразява (относително). Определено доста интересно четиво.
Warrior Of Ice
Тук можете да гледате видеоклипа на "House Of The Setting Sun".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.