Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: As I Lay Dying
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
Втф...от месец някъде си ги подхванах ръчичка за ръчичка с Unearth и Darkest Hour и няма пускане. Да, не са виртуозните грандиозни иноватори в музиката като цяло, но имат просто СТРАХОТНИ неща, за които не знаех преди.

Като цяло Shadows are security и An Ocean between us албумите са мнооого добри. Хващащи, смислени, мелодични... smile.gif

Фенове?
sharon
Мъчила съм ги, или те мен, според зависи. Така и не успях да ги харесам като хората, но отделно темата ти нямаше как да не ме подсити за един друг, по-страничен проект - Austrian Death Machine. Метни им едно ухо макар и само заради чистата и неповторима гавра с Арнолд, ако все още не си.
Aggressive Perfector
Много, много зле.
lodborg
Най-добрият метълкор албум за миналата година беше тяхно дело. Страшно добра група, за съжаление творят в стил, който в нашия форум не е на особена почит, но така и така са едни от най-талантливите музиканти в него.
eternal_eyes
Behind me lays another fallen soldier bowdown.gif bowdown.gif bowdown.gif

Бтв през активния ми период във форума миналата година (aко може да се нарече такъв : D ) бях много зарибена, но нещо бързо ми омръзнаха... само 2-3-4 песни си пускам от време на време вече ;]
scion_of_storm
Цитат(Aggressive Perfector @ Oct 24 2008, 02:27 PM) *
Много, много зле.

Защо? В смисъл, знам че не е твоя стил, просто ми е интересно кое не ти харесва smile.gif И да, знам за личното мнение, лол :Д

Венци, така е, то и аз не съм най-големия метълкор фен, но нещо ме избива тея дни в тая насока.

^ Ти пък взе, че драсна пак един поуст? ohmy.gif
Бихайнда е страхотна, да smile.gif Особено римейка от Frail words collapse (?)
SepulTeraHead
Винаги са ми били посредствени. Някак си много изчистени от яките неща в тоя жанр. Иначе имат и попадения като "94 Hours"...
Aggressive Perfector
Цитат(scion_of_storm @ Oct 24 2008, 07:07 PM) *
Цитат(Aggressive Perfector @ Oct 24 2008, 02:27 PM) *
Много, много зле.

Защо? В смисъл, знам че не е твоя стил, просто ми е интересно кое не ти харесва smile.gif И да, знам за личното мнение, лол :Д

Ми, бях ги пробвал преди известно време. От това, което си спомням - доста лигави, комбинират всичко що е модерно и продаваемо - мелодет, груув, метълкор... Като цяло намирам музиката им за безсмислена - на места хубави мелодии и готини моменти, но... дотам. Вдигане на шум.

А, да - и са христиЕни. (HATE THEM mat.gif mad.gif fish.gif)
eternal_eyes
хаха; Аз от бая време все ще влизам и накрая забравям ;]

А един даскал се изуми на 94 hours как можело да се нарече музика ;xx ама какво разбира той, хехе whistle.gif
scion_of_storm
циклеееж!

http://www.youtube.com/watch?v=XOLgBgnnUUE

<3
Chaotic One
От край време се каня да им изслушам дискографията, но все нямам време или забравям.. Но от десетината песни, които съм чувала оставам с впечатлението, че са доста добри. (:
Впрочем.. зъркелите ли ме лъжат или видях споменати някъде Darkest Hour?.. Соу брутал! happy.gif
scion_of_storm
Даа,
ама май за тях имаше тема (или се бъркам)?

Даркеста са дооста яки. Може би по-яки от AILD, но пък дайнга са ми някак по-catcheh..
scion_of_storm
Новият албум е по-тежък и по-...ъ, метъл звучащ?

Много доволна работа, много.
SoulOfPerdition
Най-бързо прогресиращата метълкор банда, заедно с Parkway Drive. smile.gif Толкова енергия пращи от албумите на AILD... Никога не биха ми писнали... След всяко слушане откривам още повече енергия, още повече ме зареждат... Тим е страхотна фигура на сцената, както и останалите от бандата. Невероятни са! Май че с последния албум се насочиха към по-метъл звучене. Да видим какво ще ни разкрият в бъдеще. smile.gif А, и Тим прогресира в развитието на вокалите си. smile.gif Сега са му по-разбираеми, докато при първите тави са му "по-размазани".
SoulOfPerdition
Нова песен - Paralyzed! punk.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.