Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
NiksY
От известно време се каня да се регистрирам и чак сега намерих време и желание. Казвам се Николай, от Бургас съм, но в момента пребивавам в София (уча тук). От 7 години някъде слушам метъл, рок, келтска и класическа музика в доста разклонения, не ми допадат единствено повечето ну и метълкор изпълнители. Също така харесвам отделни неща в джаза и електронната музика. Интересувам се от изкуство в почти всякаква форма, компютри, чужди езици, научно-фантастична литература и спорт (по-конкретно баскетбол), както и от дълги разходки сред природата. Не знам какво още да добавя за себе си, ако на някого му е интересно - да заповяда.
In Death's Embrace
Здрасти, Ники openwidehug.gif !
zelatorr
Никиии openwidehug.gif
Aglarana
Здравей!
scion_of_storm
Тъмна поезия, ти ли си? smile.gif

Цитат
Но поетите... се често губят,
и в живота им нищо не свети.
Ако искрата за дълго загубят -
... то тогава умират поети.

Добре си дошъл тук! smile.gif
gadabout
Ей, имаме остър дефицит на интересни и смислени личности напоследък!

Добре дошъл! Дано само да си заемеш мястото, като, съответно, да не останеш с тая тема и повече да не ти видим... очите на аватара...
Twilightfall
^ както си мисля, че ще стане. :Д

Както и да е де, здравей и добре дошъл. Приятно форумстване ти пожелавам.

Любими групи ще споделиш ли?
NiksY
Благодаря за посрещането. Ще се опитам да съм що-годе редовен, но нищо не обещавам.

А списъкът на любимите групи е доста дълъг, така че ми е невъзможно да ги изброя всички. Напоследък слушам най-вече дуум, прогресив и мелодет, както и neofolk, neoclassical, new age, dark ambient, малко алтърнатив рок и доста други. Някои от увлеченията ми са Anathema, Katatonia, Antimatter, Draconian, DOOM:VS, October Tide, Saturnus, Fallen, Funeral, The 3rd and the Mortal, Swallow the Sun, Daylight Dies, Paradise Lost; Opeth, Ayreon, Pain of Salvation, Dream Theater, Green Carnation, Porcupine Tree, Blackfield, The Gathering, Klimt 1918; Oasis, Poets of the Fall; Dargard, The Fall of Every Season, Agalloch, Vali, Sear Bliss, Primordial, Rotting Christ, Summoning; Edguy, Avantasia, Blind Guardian; Empyrium, Аркона, Сварга, Ensiferum, Eluveitie, Kauan; Amorphis, Dark Tranquillity, In Flames, Amon Amarth, Kalmah, Nile, Scar Symmetry; Therion, Epica, Flowing Tears, Moonspell, Crematory; Primal Instinct, David Arkenstone, Loreena McKennit, Kari Rueslaten, Secret Garden. Пропускам и един доста дълъг списък от групи, без които този форум надали щеше да съществува в момента като Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC, Scorpions, Iron Maiden, Metallica и Black Sabbath и други, които не виждам смисъл да се споменават за стотен път. В момента пък прослушвам Evoken и определено ми допадат. По всяка вероятност съм изпуснал някои, тъй като според настроението слушам коренно различна музика и се старая да откривам нови неща. Извинявам се за крайно хаотичната подредба на имената, но се надявам, че и така бихте придобили представа.
Atrocity
Dude, porcupine tree!!! bowdown.gif

Здравей и от мен. bye.gif
LordZombie
Добре дошъл !
Guardians of fate
Здрасти. smile.gif
Lanfear
Здравей и от мен, добре си ни дошъл! drinks_drunk.gif
Поздрави за : Anathema,Paradise Lost; Ayreon, Pain of Salvation, Dream Theater - особено за тях smile.gif, Porcupine Tree, Edguy, Avantasia, Blind Guardian. Amorphis, Dark Tranquillity, In Flames, Amon Amarth, Scar Symmetry;Crematory; Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, AC/DC, Scorpions, Iron Maiden, Metallica !

NiksY
Привет и на горните трима.
prayer4eto
Wellcome drinks_drunk.gif
Tigritcata
Здравейте на всички rolleyes.gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
LordZombie
Добро Утро
Добър Ден
Добра Вечер
metalista_98
Здрасти Ники
Как е сайта?
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2020 Invision Power Services, Inc.