Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Метъл и рок клубове в София
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
stormbringer
icon_headbang[1].gif Попринцип много се кефя на метъла и на рока.Ама на класическите неща не на Limp Bizkit и Linkink Park.
Не ходя хич по клубове и разни такива нещаа.
И основната причина е в това че въобще незнам къде се намират.

Така че много ще се зарадвам ако някой ми каже няколко рок или метъл клубове в София,ама ако споменете и къде се намират ще е още по-хубаво.

punk.gif punk.gif punk.gif

Deep Purple FOREVER firends
And god bless PANTERA headbang[1].gif headbang[1].gif
PureEvil
stormbringer a dobrutru smile.gif
zma, 4e ima ama ne moga da ti kaja kade sa, beshe tymo bqhme mnogo i ne pomnq ni6to smile.gif
blood_freak
ако има някои от Свищов или околноста ... в тоз форум да обади .. каде се сабърат... .. щот аз до колко виждам тук има много малко фенове... и нищо
Ed_Hun†eR
Mi ima O!6ipka ne moga da ti obqsnq kude 6ot imena na ulici nenam.
Ima HELLOWEEN w studentski grad do zala H. Botev
Ima Adams w Mladost ama ne e mnogo hubavo
Ima edno kafence Lavele do Halite(mai na ulica lavele)
Ima i druga ma me muzri da pi6a puk i ne gi znam wsi4kite
stormbringer
drinks_drunk.gif Абе незнам обаче и аз попринцип в heloween съм бил с една компания ,ама както каза Pure Evil : бяхме много,беше тъмно а и не си спомням с кого точно съм бил та да го питам.А та затова да питам.

headbang[1].gif А и blood_freak: Ъм чи ниии ни сме ут прувинциътъ бие.

Айде и наздраве,че аз днескла съм именяк
много ви здраве и да ви е здраво здравето :-)))

И Heavy Metal Forever icon_headbang[1].gif
(Аааа тия "усмивки" са мнго яки)

Благодаря на всички за отговорите :-))
_SiegfrieD_
Еми Helloween е на първо място!Вярно е,че е тъмно и тоалетната е само една пък и отгоре на всичко последния път не работеше,но за сметка на това около заведението има доста борчета може би точно по тази причина...
За О!Шипка не знам-не ме пуснаха майка им да f*ck you християнска бодигадска.BTW то си е на ул."Шипка" с/у Руския център ако го знаете.
Вярно има едно кафене по едни улички близо до последната спирка на трамвай №5-"Червеното" му викат,но само съм минавала покрай него.Има рок бар "Friends" била съм,но не мога да кажа къде е.Май беше в някакво мазе по малките улучки близо до Народното събрание.И там не е лошо,но пускат само някакви стари рокове и е малко на площ.Чувала съм и за нещо подобно на Helloween "Клуб на разбитите сърца" пак в Студентски град,което също не било лошо.И мисля,че е това.Другото са чалгатеки,латино, рапклубове puke.gif и тук таме някое техно.
Ed_Hun†eR
Tva 4ervenoto kafe deto go opsva6 e to4no Lavele (taka mu e istinskoto ime i poneje e do daskaloto dosta 4esto go pose6tavam). A towa za razbitete surza go znam prosto kato surcata. A towa friends da ne se namira do 7mo u4ili6te?
_SiegfrieD_
Може.Не мога да ти кажа точно.Знам,че улицата ,на която е май излизаше на Народното събрание.
stormbringer
Абе това Лавеле вчера го търсих ама нещо не го открих къде точно се намира.
Улица Лавеле е зад Здравното Министерство(с-у църквата Св.Неделя).Ма на тая улица ли се намира или някъде по надолу към Халите.
(Защото видях че Ed_Hun†eR е написал нещо такова);

drinks_drunk.gif Вчера бях в Heloween-а.А и тоалетнат бачкаше. Ама то така и така ползват повече борчетата около Heloween-a.
Ed_Hun†eR
Mi moje i da te izluja ako ti kaja 4e e na ulica lavele , oba4e na ulicata ima edna bani4arnicai i e perpentikulqrna na stamboliiska i kato produlji6 w obratna posoka 6te stigne6 do poslednata spirka na tramwai N5
Deicide
Sushto taka ima i edno mnogog qko club-che "FANS"
namira se po posoka stochna gara ima edin kitaiski restoran w mazeto pod nego puskat mnogo qka muzika icon_headbang[1].gif
Myrtviqt_zvqr
Цитат
Чувала съм и за нещо подобно на Helloween "Клуб на разбитите сърца" пак в Студентски град,което също не било лошо.

Абе Сърцата са ги развалили по всички параграфи... Ходих там на 21-22.XI и почти не приличаше на рок-клуб... Верно, пускаха по нещо по-леко - я хард-рокче, я хеви, я SOAD... и хората си седят и си пият биричката... Ама друго си е Halloween!

Иначе, защо не се пусне тема за рок-клубовете в цяла България, че поне като отидем в някой нов град, да знаем къде и какво да търсим... Щото примерно в Пловдив винаги съм си мислила, че има само чалгатеки... а май се оказва, че и там се слуша метъл...(да ме извиняват пловдивчаните, нямам предвид че в града няма фенове, а че не съм намирала свестни заведения).

Какво ще кажете да направим нещо като план на България с най-яките кръчми и разположението им?
_SiegfrieD_
Аз лично като пътувах из България на такова животно като метъл кръчма не се натъкнах.Не може да няма,но просто трябва да се поразпита тук-там.Иначе всичко беше огласено от родните фолк(чалга) звезди и в най-добрия случай пускаха македонско. sad.gif
no remorse
Мога да кажа с голяма мъка,че във Варна няма.Ако някой ме опровергае ще съм му благодарен smile.gif
Myrtviqt_zvqr
Цитат
Мога да кажа с голяма мъка,че във Варна няма

Еее, сега стана тя каквато стана... И как във Варна да няма бе?! Нали щяха да откриват ново "TNT"? Не го ли отвориха?
Онзи ден бях в "Морския вълк"... А един приятел разправяше нещо за две кръчми близо до Морската градина, но не им помня имената... Metanoia може да ти каже повече по въпроса, обърни се към него...


btw, _SiegfrieD_ съвсем близо до София би трябвало да има гъмжило от метъл-кръчми.... В Благоевград ходила ли си? Или вече и там е запустяло като на много други места? sad.gif
Иначе, из цяла България си има кръчмета, ама са си забутани и без да те заведе някой не става да ги откриеш сам... Аз попне в това съм се убедила... Така че дайте да обсъдим кой къде ходи, че да знаем поне какво да търсим...
SepulTeraHead
То в София няма, кво остава за провинцията.
PureEvil
Koito ne tyrsi ne namira tova e polojenieto smile.gif
awe stromb.....(tam kakto e ponatam) ne se psihe Pure Evil a samo PureEvil.
SepulTeraHead
Много брутално си сбъркал в подписа си тогава.
Peter
Hahahahahahhahahaha tongue.gif
zelatorr
Нека да се направи обновяване на темата. Всеки който знае такива местенца да даде някаква информация тук. Аз се сещам за два Адамс-а и Амстердам. В момента не се сещам други като изключим клубовете за жива музика. Мисля че ще бъде полезно да обогатим познанията си в местонахождението на подобни заведения.
Vlad
Те адамсите са два.Тва Амстердам функционира ли още? Други заведениица са примерно Магелан,тва в подлеза при Плиска(в тва се пуска по прилична музика обаче нещо обстановката е крива),Лавале.Има едно доста готино кръчме Аверите,което е на Хладилника.
pa®tci
Не бъркайте кръчмите (Адамс), с клубовете (Фен'с) wink.gif
Vlad
Е то метъл клуб в София няма
pa®tci
Абе не е точно така, както не е и точно така, че има баш метълска кръчма smile.gif
Vlad
Е то за мен и свестна кръчма няма.Но за клубове съвсем, добре че се пръкна топката, че да има някви концертчета.Кое би нарекъл метъл клуб?
pa®tci
Както казах - няма. Единственото което донякъде се доближава е Фен'с, най-вече щото комай е единственото място, дето да свирят по-метъл ориентирани банди и пак, с условието да имат рок забежки чат-пат. За други в момента наистина не се сещам, освен Маската, ама то е 1-во на Пичковци 2-ро, съм ходил там само веднъж и то в далечната 2004-та suicide.gif Така че сега не знам какво е smile.gif

Но говорех като обстановка вътре, как е направено. Е за това много ме е яд като отида в Шибан Букурещ и в the Jack, супер яко са го направили там, само едно кухне му липсва добре. че поне наблизо има за бързо хранене, а и можеш да си вкараш отвънка от хранителни стоки;
както казах - Метълизъмче biggrin.gif
stage
Не съм от София, но знам за Рокерското в Студентски, примерно...
Vaskes
Алкохол, ама само в неделя вечер, пък и вече е с шибани членски карти.

А в Маската е ужасно - клубът няма никакво проветрение (то навсякъде е такова положението, но в Маската е много зле положението, дори в Три Уши и в зала Христо Ботев е по-добре), а охраната няма никакво IQ. И всъщност там дори не пускат метъл (поне аз като бях нямаше).
Rodd1ck
В Маската не пускат много по-различна музика от Строежа може би малко по хардрок ориентирана, по-широко е, но компанията в последното е по-добра, пък и ми е под блока. happy.gif
Иначе кръчма - Рибката. openwidehug.gif ..и Спорко.
Gergana
Ами аз знам един rock bar в София и става дума то4но за този бар "Лавеле". Мога да кажа 4е е мн добро местенце за събиране на метъли и рокаджии guitar.gif icon_headbang[1].gif
Wrath_Child
Хора,Лавелето не го ли затвориха?! На мен нещо такова ми казаха, пък отдавна не съм ходила към центъра точно в тая посока.
Аз си уважавам Спорко-то, щот ми е най-наблизо, хубава градинка, хлад, народни цени, яка кухня (бахти рекламата врътнах). Малко наклонност към прогресив има съдържателят, но...
Braindead
Последно знам, че го прекръстиха на "Rock" и се получи оригиналната и привлекателна комбинация Rock Bar "Rock" w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.