Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Земетресение
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Megadeth
В 22:05 тази вечер в София се усети земетресение 3,4 по скалата на Рихтер. Честито на печелившите. :>
Clayman
Да бе печеливши аз бях в асансьора между 3-4 етеж и се насрах от страх dry.gif
scion_of_storm
4ка му дават, да, аз писах в случайните.

Блокът се разтресе, компотът се помръдна малко. Кюъл оО
Chimera
Ебаси гадното 0_o А и нали знаете из ТВ каналите ква паника настава, те "спомагат" изключително много народа да запази спокойствие...

Аз си гледах филмче най-кротко и по едно време диванът под мен тръгна да ходи... 0_o
Twilightfall
Тука имаше 14,88 по скалата на Хитлер, ама го усетиха само чифутите и циганята. ;р
ludspamer
Докато бех на поправка се усети труса, сички бегат към касата на вратата, а аз и едно момиче само седиме пред схемите и се гледаме:Д:Д>Весело беще:Д
The Lion
Покайте се!
ZerraX
НЯМА biggrin.gif
PitBull
И преди обяд имаше към 10-11, за първи път май усещам земестресение. Това вечерното изобщо не го забелязах.
MetallicaAntiFan
QUOTE(Stormrider @ Nov 16 2008, 12:04 AM) *
Тука имаше 14,88 по скалата на Хитлер, ама го усетиха само чифутите и циганята. ;р

laugh.gif
Твоя кошмар
Цитат(The Lion @ Sep 11 2010, 03:46 PM) *
Покайте се!

Бягай бе, смешник.
conguestadors
Май си имаме поредния форумен идиот.
Megadeth
.?
Sile
Нищо не усетих, бях в буса тогава. Но .. смятай, леле :Х
Megadeth
^Eх, колко пълноценен пост...
Sile
О, я млъквай. Твоят щото е..
Megadeth
^Избърши си цикъла и не ми цитирай постове от пантивека. Гордеем се с тебе, че се издигна малко над антисоциалните ти заложби, ма тва не значи да флудиш безразсъдно двойно повече.
serem na vas
Насрахте ли яко? biggrin.gif
LordZombie
Великите древни се готвят да излязат от земята cthulhu.gif
PitBull
Събуди ме.
Смятай....
ludspamer
Пих гадно Балканско пиво, обаче съм доволен щото изобщо не се и събудих.После във фейсбук некви само ми се филмират.
Фък дис, пускам си House of 1000 corpses !
pa®tci
цЪк ph34r.gif
SoulOfPerdition
Тук!
sharon
Цитат(pa®tci @ May 22 2012, 03:53 PM) *

Resident Evil shit icon_twisted.gif
the_fire_eye
В Ямбол нищо не сме усетили, даже нямаше да зная, че е имало земетресение, ако не беше Фейсбук.
ZerraX
То и аз нямаше да разбера, че има заметресение, ако майка ми панически не ме събуди... Това заметресение го изкараха баси апокалипсиса честно! Някво половината квартал навън в 3 сутринта... Eee тряяше да се провикна: "ИЗВИНЯВАМ СЕ, ЩЕ НАМАЛЯ МУЗИКАТА!".
Sile
В 1.00 пак имаше земетресение, но по - слабо от първото миналата вечер и земята все още леко се люлее. Снощи след полунощ пак се усещаше леко люлеене.
Megadeth
Ти вече всяка мастурбация я имаш за земетръс ве
ludspamer
Ааахахахахахах що верно е така не си ударим всичките по една в точен час, тука всичко ше падне laugh.gif blackmetal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.