Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Пътувания
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
alpha prime
interesno mi e kak se pribwijwate mejdugradsko i mejdunarodno ako 6tete i mejduselsko i gradsko ... transportni sredstwa i sqkwi interesni slu4ki ... smile.gif
````````
Днес се върнах от село... заразлика от града...където почти не е валяло..на село е една истинска приказка.Симфония в бяло:)) Пътувахме цялото семейство с нисана.... и в общи линии си беше хубаво преживяване..макар главно да спах:)
Ataegina
ph34r.gif prez lqtoto predimno s kolelo.
shtom sybera jelaeshti za drugata godina trygvam i mejdugradsko - obikolka na chernomorieto s kolela.
Gradskiq transport sux
Peter
Nqma zna4enie kude hodi6, ako si s gotini hora 6te ti e qko. super.gif
_SiegfrieD_
Ако го няма баща ми,което се случва често се налага да ползвам "услугите" на "градския" транспорт или краката си.
Myrtviqt_zvqr
Когато мога, ходя пеш... Ако разстоянието е твърде голямо...измислям нещо...
Ако става дума за междуградски пътувания обаче... Пътя, стопчето и... на другия край на БГ... А това е толкова често, че вече не мога да кажа къде живея, кога пътувам към чужд град и кога се прибирам.... smile.gif Абе пътувания рулз! И... винаги с хавлийка в мешката, като стопаджия, уважаващ себе си tongue.gif
black_coffin
men mai ne mi se nalaga tolkowa chesto da pytuwam, obache wse pak hodq do blizkite gradowe/sela da se wijdam s priqteli ponqkoga i liubimoto mi e da se razmaja w razklopaniq awtobus i dokato toi bawno se dotytri do mqstoto da si slusham muzika i da gledam prez prozoreca.i zatowa obicham da pytuwam -zashtoto si slagam slushalkite i zabrawqm za wsichko ostanalo-samo gledam peizaja naokolo , prawq si razni filosofki zakliucheniq na um i ne trqbwa da goworq s nikogo.i kato hodq sama po ulicite na po-dylgo razstoqnie nqkyde e syshtoto..izobshto obicham da pytuwam, da smenqm obstanowki i da wijdam nowi neshta..obicham kogato neshto se sluchwa
blood_freak
Цитат
izobshto obicham da pytuwam, da smenqm obstanowki i da wijdam nowi neshta..obicham kogato neshto se sluchwa


и аз така..... само дет няма много много време да пътувам ся... но иначе .. когато пътувам .. мълча и гледам през прозореца... тва е!
Carpathian_Wolf
Az kat pytyvam pytyvam sybota i nedelq...i nikoga sam, 6tot ima edna oferta 5 4oveka za 28 evro, samo 4e samo v putni4eski vlakove, ma tva ne pre4i...ili putuvam na 4erno, 6tot tuka moje i ot konduktora da si zakupi6 bElet4e...a toi kat ne doide vutrime Deutsche Bahn s 28 evro....ina4e mnogo obi4am da piq dokato putuvam s vlak...i da spq...a edin put se slu4i ot Berlin do Leipzig da draifam vuv vsi4kite vlakove koito smenihme....ta na4i moga da se pohvalq 4e i v kenefa sum putuval...sa poneje sum guzar i 6e putuvam sus samolet do berlin za 19 evro ako fana sroka.... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
alpha prime
az da ne propusna da se pohwalq 4e sum mnoo golqm mazohist .... po kartata na liniite na bdj imam okolo 30 % minat pytq .... sq kat go gledam sa 4uda kak sym o6te jiw smile.gif
Beoulf
ok, sega ne sum suvsem v bulgaria, no veche njamam turpemie da se vurna i da vidja mursotijata, raznoobraznite zadnici po ulicite, kak vseki vtori te psuva za tova i onova.
prekrasno!
Sw1tched
Цитат(Beoulf @ Dec 21 2003, 08:54 PM)
ok, sega ne sum suvsem v bulgaria, no veche njamam turpemie da se vurna i da vidja mursotijata, raznoobraznite zadnici po ulicite, kak vseki vtori te psuva za tova i onova.
prekrasno!

как да не ти домъчнее за такава идилия hmm.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.