Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Rotting Christ
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2, 3
sharon
Не, там е работата, че въпросните лица въобще даже не са от този регион. Интересно... Предполагам, че наистина ги е грабнало като звучене, съдейки по масовия циклаж на албума. Разбирам ги, де. guitar.gif
beyondtheblack
Предполагам, че този албум би могъл да се хареса на някого, който не слуша непременно метъл. Нищо не разбирам от масова култура, но ако става дума за метъл-фенове, би ми било странно, ако не ги е грабнала "Теогония"...
sharon
За "Theogonia" непременно, но не бива тя да изключва един по-разчупен албум като "Aealo". Странно не виждам защо трябва да бъде, дори и сравнено с вкусовете на писалите в темата, но да, със сигурност ще пасне и на хора "извън" тази музика. В този ред на мисли, просто са заложили на по-различна стратегия - контрастът тук е доста по-ярък от очакваното, но пък и те казаха, че ще пробват да изкарат нещо по-различно (успешен опит, според мен), което да се хареса и на по-друг тип музикални фенове. Вече кой как приема даден преход или музикална преориентация е отделен и твърде субективен въпрос, но за по-мащабно категоризиране не бих говорила, след като са налице позитивни оценки от слушатели и от двата лагера, ако не друго. Няма значение, всъщност ще ми е интересно да прочета разни мнения по въпроса (конкретно за Ротинг) в повече чуждестранни форуми, пък да видим... hmmm.gif
Twilightfall
Жесток е "Aealo", с всяко следващо слушане ме кефи все повече. ;р
ping_pong_bitches
Слушах новия албум няколко пъти и нямам никакви проблеми с етно мотивите (даже много ми харесват), но тези рехави китарки ме отблъскват. Не разбирам защо са ги направили по този начин.
Beyond the Grave
Друго си е яката жица в Atreyu, а, мой? laugh.gif
ping_pong_bitches
Atreyu са си Atreyu, освен да се докажеш за N-ти път като тотален идиот, не виждам причина да ги намесваш. Китарите на Rotting Christ са рехави и това е факт, а не мое мнение.
Beyond the Grave
А ти си кухо парче, което си няма хал хабер от метъл. Това също е факт, а не мое мнение.
ping_pong_bitches
Ако ти си представителна извадка за "метъл", нямам нищо против rolleyes.gif
Во Царствии Твоем
Всъщност то и Теогония е с подобен тип звучене на китарите - a записът и на двата албума е правен в Гърция, толкова са били силите на саунд инженерите им или е търсен ефект. Нещата с Валдемар Сорихта, Фредрик Нордстрьом и сие мародери звучат бая ти по различно smile.gif
Warrior Of Ice
На живо от Холандия:

"Fire, Death and Fear"

"Threnody"

"The Sign of Prime Creation"
killer_rose
Невероятни са на живо! Дано есента най-късно да ги видим в София... (най-добре в Blue Box) bowdown.gif
krava_v_kosmosa
PROTESTS AGAINST ROTTING CHRIST SHOWS

Забележете момента, в който Sakis & Ashmedi си взимат снимка за спомен с изперкалия протестиращ... безценно!!
Twilightfall
Цитат(facebook.com)
We proudly anounce that our 12th album has just been finished!Recorded in Athens (Deva Soundz studios) and mixed and mastered in Sweden from Jens Borgen(Fascination Street Studios) we feel that we have came up with our most apocryphal output in our more than 23 years of our existance.Stay
tuned for constantly updates untill its release.

Twilightfall
Семпли от "Κατά τον Δαίμονα Εαυτού". blackmetal.gif
Possessed
Това и се очакваше SUPER!
Demiurg
Е де, албума излезе даже и по магазините. Някой нещо ?
Possessed
Цитат(Demiurg @ Mar 3 2013, 04:30 PM) *
Е де, албума излезе даже и по магазините. Някой нещо ?



В DC++ го има , тегли се за 2-3 мин.
sharon
Още ми е трудно да го смеля. Дали заради неразбираемите текстове или повечето атмосфера идва доста по-окултен и от предишните, а почти балканската нишка в Aealo ми хареса повече. Не че и тук няма яки парчета - "Iwa Voodoo" и "Grandis Spiritus Diavolos" са къртачи, например. Най-вероятно има накъде да расте и ще му повече време тия дни.
Possessed
Проблема ми е с 5-то парче , гръцките текстове ги хващам (живял съм там 10 години).
С две думи Rotting Christ по добре ми стои от предния , абе докато са братя Τόλησ (Tolis) няма лошо.
Warrior Of Ice
Тук е качен видеоклипът на парчето "ΧΞΣ".
Dragontear
Кой от вас смята да ходи на концерта? Гледах ги миналата година 2 пъти в гърция и направо късат глави!

Ето и едно видео съобщение от Сакис

http://www.youtube.com/watch?v=nJNDvyf_NbA&feature=share

Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.