Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: I a dream!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
tankard73
Наистина сънувах странен сън,само ,че в съня си не бях голяма жълта тиква,а в съня си градчето на име Калофер където сега и 3000 жители няма,в съня ми се беше разрастнало и футуристично изменило в много по мащабни размери.Че дори и голяма автогара имахме,и трамвайни линии.И не можех да намеря пътя към старата ми майчина къщица от сгради на по 10,15 етажа и нови лъскави коли.Също така сънувах и тумби от метъли и рок фенове(сега едва ли има и 10на по активни,не като на времето по 30-30 чявека се събирахме) и аз взех да разпитвам какво става?Та аз и много други сме по чужбините,болшинството са в София и пловдив,та напук на якия демографски срив и обезлюдяването,малкия ми обезлюден сега калофер ,в съня ми беше едва ли не мегаполис.Преди години ги гедах като си бях в отпуската си лятото от Норвегия се бях прибрал.3 мои комшиичета на по 15 години с тениските на металика,с идеите и идеалите където всичко което лети се яде,гледах ги друга компанийка на около 18,20 години,пак към 6,7 души,всичките външни.Дошли от големите градове при баби и дядовци и роднини.С тениските на менсън,металика и подобни.И нещо ме пареше и жегваше приятно и милно под лъжичката.Все едно лентата се беше върнала 15 години назад.В началото на 90те.Все едно видях мен си,само където тогава нямаше ни мп3ки,ни нет,ни метъл шопове ни кво да е.А само пиратски студия за записи.Това последното не е сън където ви го бръщолевя ,а чистата реалност.В съня ми нощеска,малкия ми обезлюден калофер беше инфраструктуриран,добре изглеждаш,пълен с познати и непознати,и питам а бе какво става,ние по чужбините избягахме заради лошото положение и вечната стегнация,а тук гледам райска градина.Ами чужбината вика дойде при нас,и много вика се върнаха.От техните усти ,в божиите уши.Обаче за жалост това ще си остане поредният ми сън,един от малкото от такъв диапазон,а в реалността скоро вече няма да сме град,а село калофер.Защто отиваме под 3000 жители доколкото знам.А беше време когато бяхме на 8000 ,пък и над 10 000 сме били.Ама това е едно друго лошо комунистическо време.Когато кръчмите и магазините дори и в провинцията бяха пълни,и имаше работа за всеки.Асега с извинение няма кой да видиш да напсуваш зиме по центъра на града ни,та камо ли по кафе да изпиеш.Явно трябва чужденците,както в съня ни да дойдат да ни позаселят,та да ни припомнят приказката,че камъка би трябвало да си тежи на мястото,и кой където се е родил там за него би трябвало да е багдад.Ама нейсе.Разпиляхме се като дървета без корен по чужбините и софия и големите градове,а малкото ни китно подбалканско градче си остана само с една невинна природа.Тъкмо тия дни с просълзени очи гледах снимки от града ни и от балкана,и цял ден вчера една буца беше заседнала във гърдите ми.Че ми иде и пушка да нарамя и на глас да тичам народен..... както се е изразил великия Ботев,мой съгражданин.Само че кой е врага:?Благодаря ви че ми изслушахте брътвежите.Просто in a dream!
ludspamer
I a dream? blink.gif
Rolf
Нямаше ли вече тема за сънища и подобни... unsure.gif
Twilightfall
Last night I had the most exciting dream
In it I was surrounded by many asses
I got shitted all over
Diarrhea splattered from every direction
I felt like I was in heaven
My cock ejaculated biggest load of cum I had ever seen
Suddenly I woke up, it was only a dream
But why was I covered with diarrhea?
Slash
Пич, пиши на норвежки.
_Moonshield_
На мен пък ми хареса много. Поствай по-често такива неща, най-малко са интересни за четене, пък и човек се замисля за нещата каквито са били и каквито са.
Clayman
Вчера сънувах че трябва да мина през една казарма и да ме проверят, кофтито е че имах калашник blink.gif и се сетих на сън че тоя сън съм го сънувал и в предишния ми бяха е*али мамата щото намериха калашника. Сега реших да хвърля калашника и да премина. Е преминах ама искаха да ме взимат за служба и избягах и се качих на 1-цата и се прибрах в нас laugh.gif
LordZombie
Сънувал си,че в предния такъв сън са те ебали 0.x blink.gif

тва разбрах аз blink.gif
_Moonshield_
"ебали мамата" не е равно на "ебали" laugh.gif
LordZombie
Ебали са майка му ;d

Не,казах кво съм разбрал,не кво е написал.Просто е доста хаотично
Clayman
Не са ме ебали и слава богу, казвам че ми разказаха играта boxed.gif
sgoh
Тая тема още ли е жива blink.gif
Eddie_The_Beast
Забавното е че никой не каза нищо по конкретната тема. Нямате какво да кажете ли? smile.gif
LordZombie
Цитат(Clayman @ Nov 27 2008, 01:01 PM) *
Не са ме ебали и слава богу, казвам че ми разказаха играта boxed.gif

Да бе схванах, просто малко реших да поспамя whistle.gif
sgoh
Цитат(Eddie_The_Beast @ Nov 27 2008, 02:28 PM) *
Забавното е че никой не каза нищо по конкретната тема.

Забавното е, че ти си май вторият човек у целия форум, който вижда в цялата работа конкретна тема biggrin.gif
scion_of_storm
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.