Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Ghost
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Ghost
Здрасти на всички!

Ива съм, приятно ми е да се запознаем. happy.gif От София, на 19 години. Отдавна следя сайта ви и наскоро се сетих, че имам и регистрация във форума. Не обещавам, че ще съм много редовна, но мястото ми изглежда интересно, така че ще видим... Любимите групи са много и реших да не изброявам тук, част от тях съм попълнила в профила си.

Ами това е, надявам се да ме приемете. smile.gif
zelatorr
Добре дошла. drinks_drunk.gif

Още не съм ти видял профила но ще те питам тук какви стилове предопочиташ?
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно прекарване във форума. smile.gif
LordZombie
Привет, призрак, но ще трябва да участваш в ритуалната оргия за да те приемем.
Ghost
Цитат(zelatorr @ Nov 28 2008, 03:20 PM) *
Още не съм ти видял профила но ще те питам тук какви стилове предопочиташ?

Ами, писах в съответната тема. smile.gif Общо взето всички големи стилове в метъла ги тача. Иначе обожавам филмова музика, саундтраци на игри, ембиънт...
Slash
Здрасти, кои са ти любимите филмови саундтраци?
Ghost
Гладиатор, Аленият прилив, Кръстникът, За няколко долара повече, Матрицата, Герой, Междузвездни войни, Престиж...
sharon
Екстра! smile.gif Приятно мотаене из форума и от мен!
scion_of_storm
Цитат
Dark Tranquillity, Evergrey, Behemoth, Dimmu Borgir, Therion, Death, Immortal, Tristania, Amon Amarth, Centinex, Sonata Arctica, Draconian, Amorphis

Призрачния род много хубави неща слушал бе wink.gif Добре дошла да е, и дано ти хареса тук smile.gif

Centinex - Flesh is fragile
MadHatter
Хм, да, тия групи ги тачим и ние. Приятно (не)редовно прекарване, пък дано останалите съфорумци се посъбудят малко покрай новите попълнения.
ludspamer
Здрасти!
gadabout
Оп, здраво!
За музиката, която слушаш - брау, брау! Има готини попадения. Сподели нещо повече за себе си.
Приятно писане!
lodborg
Привет и от мен.
Rolf
Добре дошла.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.