Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Честит, хлъц, преазник!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
RAPTOR
Това е за всички студенти и студентки wub.gif , които празнуват Студентския празник. Ако ви е за първи път - направете така, че да го запомните, не като мене!
Много здраве и царски пищови и не гледайте умно професора!

Жицааааааааааааааааааааа icon_headbang[1].gif
xskacorex
Chestito!!! Naporkaite se kato praseta... zaslujavate go biggrin.gif
PureEvil
RAPTOR 6tom kazvash da ne pravqt kato teb zna4i go pomnish smile.gif. ne lyji horata.
Chestito ni i ot men
Beerzebub
Хъх... мерси, Дидо... подобно!
Айде ще се видим след няколко дни, като се освестя tongue.gif
RAPTOR
Цитат(PureEvil @ Dec 8 2003, 12:27 PM)
RAPTOR 6tom kazvash da ne pravqt kato teb zna4i go pomnish smile.gif. ne lyji horata.
Chestito ni i ot men

Ами на мене ми казаха, че съм си прекарал добре ...
blood_freak
радваитете се ..... аз имам още време ама и аз ше почна да се радвам tongue.gif

аи да ви е честито drinks_drunk.gif
Deicide
chestit praznik na wsichki studenti i ot men
I nazdrawe
drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif
alpha prime
am .. 4estito kolegi .... i utre priqtno glawobolie drinks_drunk.gif salut.gif
stormbringer
Aus,чесит празник и да се накефите яко.

И само метълллллллл и секс и метъл и пак секс иииииииии така до края на света ( еи и малко стимуланти де drinks_drunk.gif )

Приятно прекарване на всички guitar.gif
Carpathian_Wolf
Mdaaaa....aha emi da 4estit vi praznik....kato iztrezneeme 6e si 4estitime novata godina...ako iztrezneeme dotogava...emi tva e jivota...studentskiq pone...sa ako namerime i pari za piene... brave_new_world na tebe specialno 4estitq 6tot ko si spomnq6 s tebe se zapoznahme minalata godina po tva vreme biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif are nazdrave drinks_drunk.gif
_SiegfrieD_
Честито да ви е!Дано след някъде 3-4 години и аз да празнувам! biggrin.gif
black_coffin
mi da _SiegfrieD_ ..i na nas trqbwa da ni doide wremeto nqkoi den..
Jicata
Честито на всички празнуващи - живи, здрави и пияни wine.gif
Myrtviqt_zvqr
Пък аз да се оплача на всички sad.gif Metanoia ме излъга и ме замъкна на f*ck you
Първо каза, че ще сме на някакъв хотел с ресторант на първия етаж... Следкато се съгласих и платихме, се оказа че не е ресторант, а кръчма... След няколко дни ми казаха и че ще има жив оркестър...
Ако някой се интересува какво е чалга, какво е кючек и кои са новите изпълнения на по-извсетните чалгазиканти, може да се обърне към мен. Вече станах спец! sad.gif

Дано само аз да съм се прекарала така..... Я поразкажете имало ли е някакви изцепки на пшразника? Нещо за запомняне?


alpha prime
Цитат
Пък аз да се оплача на всички  Metanoia ме излъга и ме замъкна на 
Първо каза, че ще сме на някакъв хотел с ресторант на първия етаж... Следкато се съгласих и платихме, се оказа че не е ресторант, а кръчма... След няколко дни ми казаха и че ще има жив оркестър...
Ако някой се интересува какво е чалга, какво е кючек и кои са новите изпълнения на по-извсетните чалгазиканти, може да се обърне към мен. Вече станах спец!

Дано само аз да съм се прекарала така..... Я поразкажете имало ли е някакви изцепки на пшразника? Нещо за запомняне?


am az ne se prekarah ... izkarah si w ulicata i mi be6e qko jalko 4e ne pusnaha 4ak tolkowa qki ne6ta a i mi otrowiha jiwota s nqkwi koncertni na nightwish .... ma ina4e si be6e super
SepulTeraHead
Кофти е да ти тровят живота с Nightwish, нали?
Warrior Of Ice
Ти го знаеш от първа ръка, Стефане... wink.gif biggrin.gif laugh.gif
SepulTeraHead
Друго си е един отпускащ Machine Head.... bye.gif
alpha prime
damz mnoo e kofti ... metallica qko 6ou , edikwo si qko i sled twa... nightwish .. ujas 6tqh da uumra
Peter
Aide 4estito na paterica na si4ki studenti i studentki razbira se biggrin.gif
dogodina moje i az da praznuvam... wink.gif
Beoulf
Цитат
  Кофти е да ти тровят живота с Nightwish, нали?

kofti, mnooogo kofti, da.

az slushah Unkle Fucker v Helloween´, a posle se raypolojih pred kompjutura im i pusnah 2-3 pesni po svoe jelanie.
beshe...hubavo
Peter
Цитат(Beoulf @ Dec 13 2003, 08:48 PM)
az slushah Unkle Fucker v Helloween´, a posle se raypolojih pred kompjutura im i pusnah 2-3 pesni po svoe jelanie.
beshe...hubavo

Hm.. na men puk vse mi vikat da sum iz4akal... aaaa 6e se karam s tiq gadove, i az iskam da si puskam pesni tongue.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.