Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: "Страшна" музика
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Страници: 1, 2
mitakadan
Ако някой знае песничка, която буквално го кара да замръзне нека я сподели.
Cradle Of Filth - Venus In Fear това е моето първо предложение.
nikki
fish.gif бях забравил за нея

Septic Flesh - Anubis
http://www.youtube.com/watch?v=LdxvCgWxlNY...feature=related
Clayman
Еми нз никога ако съм сам не бих си пуснал Profanium или някви suicidle black metal гадости laugh.gif
Megadeth
Евала за темата :>
sharon
Наскоро това обсъждахме с Mort, от гледна точка на внушение нещата на Alice Cooper винаги са притежавали уникална сила. Което впрочем спокойно намира почва и в новия му концептуален запис, характерната му психиделична нотка си присъства както винаги. Въобще... bowdown.gif
Чупитопки
Sunn O))) в мрака... Death Becomes You и другите подобни песни могат да ти изкарат ангелите.
pa®tci
На James Horner специално "Atmosphere Station" парчето от ALIENS саундтрака, ни караше да подскачаме с котката, като си го пусках в началото biggrin.gif После леко му свикнах(ме).
Warrior Of Ice
Първото, което ми хрумна, е трилогията "In The Woods" / "The Wolfoid" / "Mother's Flesh" от последния албум на Kadenzza. Особено последната част... Kvlt! icon_twisted.gif
The Dragon
Pearl Jam - Hey Foxymophandlemama, that's me
'Песента' е бас и барабани върху запис от интервю с психично болна. Ако прочетете и текста ще видите, че нема такава извратения.
Megadeth
Цитат(parcaleste @ Dec 9 2008, 10:20 AM) *
На James Horner специално "Atmosphere Station" парчето от ALIENS саундтрака, ни караше да подскачаме с котката, като си го пусках в началото biggrin.gif После леко му свикнах(ме).

Tва го нема никъде

По темата; Gorgoroth - Sorg :>>>
gad
Backstreet Boys, ако ми ги пусне някой на тъмно ще ме е страх че ме преследва банда педали.
scion_of_storm
^ backstreet's back, alrite!111!

icon_headbang[1].gif
pa®tci
Цитат(blood @ Dec 9 2008, 09:56 PM) *
Цитат(parcaleste @ Dec 9 2008, 10:20 AM) *
На James Horner специално "Atmosphere Station" парчето от ALIENS саундтрака, ни караше да подскачаме с котката, като си го пусках в началото biggrin.gif После леко му свикнах(ме).

Tва го нема никъде...

Кое?
Clayman
http://www.youtube.com/watch?v=UFdB02a4H3k...feature=related - Това не бих слушал
Ghost
На Cradle кое им е толкова страшното? huh.gif

Мен например The Axis of Perdition доста ме стресират, много са болни.
Warrior Of Ice
За страшни не знам, но Triarii определено са доста мрачни и злокобни. Атмосферата... bowdown.gif
scion_of_storm
Абе Dictius te necare на Bethlehem особено ако си го пуснете на тъмно...хъхъ.
StianThornsen
Carpathian Forest - Lupus - Е няма такова,това чуя ли го някъде вечер в гората и гробищата се насирам на 100 % suicide.gif biggrin.gif ---> http://www.youtube.com/watch?v=oDWB7dG0KiQ Ето за какво става дума.
Megadeth
http://www.youtube.com/watch?v=4ayuWOyMu2E
winterstorms
Diamanda Galas ми действа доста обезпокоително. В сравнение с някои от нещата й повечето метъл банди звучат направо безобидно.
sharon
Прав си... There are no more tickets to the funeral... because the funeral... is crowded... cthulhu.gif
Адски много харесвам цялото й творчество, а и новият албум не е никак лош. Но все пак "Plague Mass" си остава Нещото!
Nikola Bathory
Цитат(mitakadan @ Dec 8 2008, 10:20 PM) *
Cradle Of Filth - Venus In Fear това е моето първо предложение.

guitar.gif хехе, толкова ли е страшно това?
rolleyes.gif
scion_of_storm
не

тъпотията ти е по-страшна от него.

но, пръсийд, разпилей си пръстите кебапчета по клавиатурата и опръскай с анални спазми буквичките "I'm an idiot".
Twilightfall
Цитат(scion_of_storm @ Dec 16 2008, 08:11 PM) *
разпилей си пръстите кебапчета по клавиатурата и опръскай с анални спазми буквичките "I'm an idiot".

Мухахахаха, kvlt! cool.gif
scion_of_storm
простеене малко, не бях в настроение преди време :Д

сега съм пацифист! drinks_drunk.gif
Magne
Цитат(scion_of_storm @ Dec 16 2008, 08:11 PM) *
но, пръсийд, разпилей си пръстите кебапчета по клавиатурата и опръскай с анални спазми буквичките "I'm an idiot".

имали сме поет тук bowdown.gif
LordZombie
явно и Къци сме имали
scion_of_storm
магне, няма нужда да ми изграждаш олтар мацко, мерсим и иначе. wink.gif
Void KD
Хмм... Най-вероятно няма да слушам mtv сам в мрака.
LordZombie
В понеделник бях отишъл на даскало в 7 часа и седнах в стаята, беше тъмно и си пуснах My Friend of Misery, много подходяща песен, когато си сам в мрака.
Fish
Kevin Moore има някои доста психарски неща в Chroma Key.
abydos
Lustmord - Immersion
Поне на тъмно и със слушалки може да е доста стряскащо и страшничко (или на 5.1).
Както и Biosphere - Sphere of No-Form, а защо не и Fates Warning - Disconnected Part 1 и 2.
abductor
Саундтраците на Хелрейзър 1 и 2 и на Готика cthulhu.gif
Rolf
Vesperian Sorrow, Blut Aus Nord, разни неща на Burzum...
Twilightfall
Цитат(abydos @ Dec 19 2008, 11:32 PM) *

+ 1.

Както и:



&

LordZombie
http://www.youtube.com/watch?v=A8M_xxjoc3Q
The wise
Sopor Aeternus е много страшен... като го видя/чуя, ми се иска да избягам!
Night
Един приятел ми беше пратил няколко песни на някакви си VON. Това представлява нещо като супер примитивен блек метъл, грухтене на откъснати фрази от типа на BLOOD, VON, KILL и с едно отвратително ехо. Е, при положение, че ги изслушах сама посред нощ на светлината на екрана, доста страшно ми стана. И гнусно. Точно все едно някакви сатанински ритуали слушах...
Амм, Empyrium пък създават една особена атмосфера - загадъчна, меланхолична. Но това не се вписва в концепцията "страшна".
beyondtheblack
Брррр...
Гениален Линч - а всъщност Джими Скот е един съвсем не смразяващ кръвта певец...


http://www.youtube.com/watch?v=nEK11rS3dRI


abraxas
Todeskult
pungent_stench
Има една песен, от демото на Ved Buens Ende, в която има някакъв супер неадекватен крясък ни в клин, ни в ръкав, дето ми изкара акъла като ги слушах за пръв път.
Frightmare
Саундтраците към Silent Hill I, II и III.
krava_v_kosmosa


Det som en gang var!
skrotuma
Музиката на Бернард Херман от саундтрака на "Психо".
RunningWild
King Diamond - Phone Call biggrin.gif
telia
Началото на Holly Diver bowdown.gif
RunningWild
^Да това, докато го изтраеш е страшно biggrin.gif
sharon
The Foreshadowing - Oionos. Не отделна песен, а целият албум ми разтърсва разсъдъка из основи.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.