Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Уазааааап ! ;ь>>
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Nirv
Ммм, по принцип това хич не го обичам, чувствам се като някъв обесник опрял гръб на стената, чакащ присъда smile.gif (образно казано), но щом така си му е реда...Винаги ми е било трудно е представям, дали е стеснителност или обикновена темерутщина... въпрос на възприятие.
Както и да е, еми не знам, наистина не ме бива в тази част. Всеки, който нещо го жегне любопитството, да пита wink.gif

Поздрави !
Warrior Of Ice
Привет!
Atrocity
Здравей! bye.gif



За представянето, като гледам си се ориентирала в профила си. Всичко, което си написала там, спокойно си можела и тук да напишеш smile.gif.
Nirv
Дааа, бе smile.gif По няколко пъти. Освен копи-пейст тука и съм готова ;ь>>>

Хъм, как имаш търпението да четеш профили ...
unsure.gif
Atrocity
Хаха, "I have no life!". Мнах, не го прочетох цялото, но видях, че си написала любими групи, нещица за теб и тн. whistle.gif


И тъй, като в момента слушам това поздрав!
Nirv
*Nirv* се замисля... Мм, т'ва тука ще вземе ми хареса smile.gif хаха

Мерси за поздрава. Имам да ти връщам ;ь>>
Rolf
Добре си дошла! Сподели това-онова за себе си - откъде си, какво харесваш, с какво се занимаваш...
Nirv
Добре заварил ! smile.gif

Еми какво-какво.. От София съм, уча, работя, надявам се и след нова година да продължа да уча и да работя smile.gif хаха
Какво харесвам... т'ва е страшно общ въпрос. Обичам сняг, обичам кучета, обичам да чета..книжки, не вестници - не че нещо им има, просто винаги се намира някоя по-интересна книга от сутрешния печат.
Не е хубаво много да ми се дава думата за монолози или да разказвам нещо, защото то винаги се превръща във фарс smile.gif
Мога ако искаш да ти разкажа представата си за градска и селска идилия smile.gif whistle.gif
scion_of_storm
Охая, добре дошла и приятно изшмотаване наоколяЖ wink.gif!
gadabout
Здаравейте!
Приятно прекарване наоколо.

(някъде да ми се отбележи, че за трето поредно посрещане на нов юзър съм много добронамерен! четвъртият ще гризе много здраво, усещам...)
Megadeth
Къв пол си и снимки и музика дай за нас, лешоядите.
abydos
Хейт скайп пък имаш скайп. Пу.
Crafter
Добре дошла! smile.gif

Какво работиш и какво учиш?
Slash
КАФЕ!!!
pa®tci
Цитат(gadabout @ Dec 10 2008, 11:57 PM) *
... (някъде да ми се отбележи, че за трето поредно посрещане на нов юзър съм много добронамерен! четвъртият ще гризе много здраво, усещам...)

Да ми гризнеш уйо да ми гризнеш
LordZombie
Добре Дошла !
Lanfear
Здравей и от мен smile.gif
Анатема е група, която постоянно преоткривам... просто няма такава smile.gif

azoteccccc
Oпа... icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
Nirv
Мм.. морнин'
Херцлихен данк на всички smile.gif



1 smile.gif
Цитат(abydos @ Dec 11 2008, 12:21 AM) *
Хейт скайп

Дали го харесвам, дали го мразя или друго, скайп се налага като единствения начин да се свържа с някои близки хора, от чието косвено присъствие не бих се лишила само заради лични капризи smile.gif


2.Секънд smile.gif
Цитат(Sturmfuhrer @ Dec 11 2008, 01:52 AM) *
Добре дошла! smile.gif

Какво работиш и какво учиш?

Уча социология, а работя... работя е малко условно казано. Нн, глупава чиновническа работа в европейски фондове.Но ми е удобна smile.gif

Що се отнася до Анатема.. те са може би единтвената група заедно с Нирвана, които никога няма да ми омръзнат да ги слушам.

*Nirv* се прозява и ръмжи "Добро ви утро, аз отивам да правя кафе" smile.gif
Crafter
И аз искам глупава чиновническа работа свързана с еврофондовете!
scion_of_storm
Цитат(Nirv @ Dec 13 2008, 11:59 AM) *
Що се отнася до Анатема.. те са може би единтвената група заедно с Нирвана, които никога няма да ми омръзнат да ги слушам.

Това е строго положително, *чай* в случая ъп за теб, че кафето ще да е гадно. wink.gif
Nirv
Цитат(Sturmfuhrer @ Dec 14 2008, 03:57 AM) *
И аз искам глупава чиновническа работа свързана с еврофондовете!

Искаш, ама няма ! evil.gif Ме-хе-хе
Jerry_92
Здрасти и от мен smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.