Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Macabre - murder metal!
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
tankard73
MACABRE - не знам дали за повечето това име говори нещо изобщо, но аз ги открих след излизането на DAHMER и след това ми станаха една от любимите ми групи които хич не са малко. Тук в Норвегия където съм не ги знаят особенно добре според моя опит. Та макабра съчетават и пънк и траш и спийд та дори и грайнд в стила си. Много яка и същевременно креативна банда. Какво мислите за тях? Знае ли някой дали имат издаден албум след мърдър метъл? Знам само за едно двд след това. Иначе повечето им неща ги имам които се намират из торентите. Песни предимно за чудовища-серийни убиици и откачалки. За мен любимия им албум е dahmer! Може би най-креативен от всичките. Ваш ред е!
gadabout
Общо взето, банда без слаб албум. С голямо вляние върху екстремната музика.
Никога не са ми били особени любимци, но Sinister Slaughter кърти и извозва.
Vlad
Наистина са доста интересна група, която експериментира доста. Обаче така и не можаха да ми харесат кой знае колко, но от време на време се завърта някой друг албум.
pa®tci
Вземи и им чети текстовете докато ги слушаш. Специално на "Dahmer" можеш да умреш от гъдел
pa®tci
В момента дърпам и с нетърпение очаквам да си пръсна мозъка с ето това:




Кога изпече бе, да им го отпера. suicide.gif
MetallicaAntiFan
Дай линк, бе! naughty.gif
pa®tci
yeah.gif
metalurgiq
Култова банда.
suicide.gif metal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.