Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Hallo
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Vikernes
Здравейте wink.gif Принципно не се регистрирам по подобни форуми,но пък вече много насъбрах необсъден метал и се реших в крайна сметка biggrin.gif
LordZombie
Здравей,сподели любими групи,предпочитан стил,а и нещо за себе си може да вметнеш
Vikernes
Ми както виждате от аватара и подписа съм фен на Бурзум, но предимно на последните албуми от Filosofem нататък,предните много ме натоварват. Други любими изпълнители са ми Dimmu Borgir, Behemoth, Amon Amarth, In Flames, Deathstars, Nargaroth, Cradle of Filth, Quo Vadis, Creed, Iron Maiden, а пък от рока са предимно Led Zeppelin, Alter Bridge, Nickelback, Godsmack, Marilyn Manson, Motorhead, Kamelot (вървят за метал, но ми се струват твърде леки за метал ^І^) Та това са общо взето иии разни песнички на Machine Head и други изпълнители wink.gif
Друго друго,незнам какво друго да споделя. Принципно харесвам много един стил Terror EBM. Някъде прочетох, че EBM-Electronic based Metal, но не бих се наел да го защитавам това твърдение. wink.gif Ако някой също слуша такъв стил или се интересува може да попише и да обменим малко песни smile.gif
gadabout
EBM... И на тая изродия ли имаме фенове тук вече, хах.

Добре дошъл, интересен тип ми се видиш.
onnellinen
Добре дошъл smile.gif
scion_of_storm
Кои ЕВМ неща? ^^

Добре дошъл wink.gif
Vikernes
А отделно съм с луциферианистки убеждения, за което бая хора ме смятат за ненормален,освен разни други неща,ма за сега смятам да ги запазя в тайна rolleyes.gif Иначе мерси,да и аз не смятам,че съм скучен biggrin.gif
от EBM-a God Module, Tactical Sekt, Grendel,Аsphyxia, psyclon nine предимно, сега незнам дали баш всички са ЕБМ, но така мисля. Едно приятелче ме запали по тях, прати ми доста техни песни, аз си доизтеглих и не съм подлагал на съмнение дали всички са Terror EBM wink.gif
edit:Ммм също като се понатряскам си падам и по разни тежки електронни простотии като gabba, hardcore, speedcore happy.gif
Ta' Zhal
Ники?

Hiyaz.
Ulair
Хммм, привет и от мен.
scion_of_storm
terror EBM са, да, макар че и аз се пообърквам понякога, 'щото ги водят и aggrotech o_o

евала за Psyclon Nine и Grendelъ :р
Vikernes
Цитат(Ta' Zhal @ Dec 22 2008, 10:11 PM) *
Ники?

Hiyaz.

Wow да ?А ти кой си biggrin.gif biggrin.gif
Pscyclon nine много ме радват особено Clinik i Payback са...
Ta' Zhal
Бахчеванов се водя.
Vikernes
Аааах какво съвпадение biggrin.gif Е поне 1 от този форум познавам biggrin.gif
scion_of_storm
Наско, тука имаш некви връзки!

Клиник е супер, ама Рейп дис уърлд ме кефи повече.х оо
ViolentBeauty
Съкращението EBM идва от Electronic body music whistle.gif
Ей ме и аз съм от феновете smile.gif Ако Васка се покаже от някъде ще каже за синия класьор, хаха!

Приветско и весело изкарване във форума! bye.gif
Jerry_92
Здрасти! wink.gif
Slash
Добре дошъл!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.