Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Рожден ден...
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
KiddRock
Здравейте. Днес разбрах, че на 6 марти 2009 година, ще идват Lordi в България. Групата е доста добра, и мен лично много ме кефи. Имам и няколко приятели, които също се кефят на групата.. Както и да е. На 6-ти март аз имам рожден ден. Та, да попитам, добра ли е според Вас идеята, да си отпразнувам 19-тия рожден ден на концерта на Lordi?
LordZombie
Ми добра идея

You´re my main course
at the chainsaw buffet
scion_of_storm
Не е добра идея според мен. Ама вас ако ви кефи - туй е хубаво, действайте тъй smile.gif
onnellinen
То не пречи да започнеш с концерта и после да запивате някъде smile.gif
KiddRock
То такава е идеята, да заведа "гостите" ми на концерта и после някъде да пием.. Иска ми се да разнообразя малко, щот всяка година е едно и също.. В нас, яко пиене и после всички на трупове, не може да мръднем. Кой където паднал/седнал/легнал там си остава до стуринта.. drinks_drunk.gif Някакси, взе да ми се струва изтъркано.. Пък по-"свежа" идея от това да ги заведа на концерт не ми е хрумвала.. За т'ва питам и за мнения, дали е добра идеята. Щот даскалите ми казват, че от тия жици дет постоянно ги слушам, съм взел да изглупявам. dry.gif laugh.gif И знам ли, може да е истина. biggrin.gif
zelatorr
Смяташ да платиш билетите на всичките си "гости" ли? blink.gif
Magistra
Що задаваш отговори, джанъм?smile.gif Не, според мене е най-добре да се забиете в оня как се казваше там най клуб, да пиете по една малка водка за 45 лв на калпак и да изкарате нощта у дрънголника smile.gif Извън шегата всичко бих дала, за да си трампя рождената дата с твоята smile.gif Така че пали чергатаsmile.gif
StianThornsen
Цитат(onnellinen @ Dec 26 2008, 09:38 PM) *
То не пречи да започнеш с концерта и после да запивате някъде smile.gif

Точно така. За по весело може и подпийнали да отидете на концерта ама не е сигурно дали ще ви пуснат. laugh.gif
Nikola Bathory
Идеята ти е ужасна! brickwall.gif dry.gif
karelian
Имах рожден ден когато SODOM и KREATOR бяха в София. Не можах да отида на концерта, за сметка на това отидох в Рилския манастир. rolleyes.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.