Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Я и аз да се представя..
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Void KD
Така де, не съм си правил тема. whistle.gif

Казвам се Костадин, живея в Благоеград, на 17 години. А бе, не мога да определя кой жанр ми е любимия. Слушам и Дет, Блек, Викинг, Фолк, Хеви, Траш, Пауър и общо взето това е, мога да слушам почти всякакъв метъл.
Любими групи: Manowar, Bloodbath, Korpiklaani, Immortal, Dark Moor, Luca Turilli's Dreamquest, Blackmore's Night, Amon Amarth, Destruction, Nightwish(само албумите с Таря, тази новата не я зачитам), Dimmu Borgir...
Кво друго да кажа...
Хобита: да слушам музика, да играя на игри(компютърни), да си дрънкам на китарата guitar.gif и да гледам анимета.(ощще съм нууб в тази област)
До сега съм бил само 1 път на по-голям метъл концерт - Kaliakra Rock Fest 2008, Kavarna. Обаче най-много от всичко искам да отида на Wacken Open Air.
Има само 2ма изпълнители които са ме грабнали още от първият път и завинаги ще останат в паметта ми. Товас са ICS Vortex от Диму Боргир и Mikael Akerfeldt от Опет/Блъъдбат. За тях преспокойно, и със 100% увереност мога да кажа, че са ми любимите вокали.
Ми, тва е. Ако някой има кякакви въпроси да пита.
Vivi
Пъ, здрасти. smile.gif И мъжо ми беше там. Добре, че отиде, та да изтрие Manowar-ците rolleyes.gif Голяма съм злоба whistle.gif

Не знам какво да те питам... освен "Имаш ли си гаджеее" drinks_drunk.gif dry.gif
Void KD
^Не. В даскалото има само чалги и такива, дето слушат Еванесънс, лимп бизkит, корн и слипкнот, мислейки се за ХеВи МеТаАаАаАаАЛлЛЛл icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
whistle.gif

А ако тръгна да им проповядвам думите на Истината, сигурно ще ме намразят доживот. happy.gif
Vivi
Хеххеххехехе, излизай с хора, които не са ти в даскалото smile.gif Иначе има време, макар че умирах да имам гадже като ученичка laugh.gif
pa®tci
Цитат(Void KD @ Jan 20 2009, 10:52 PM) *
^Не. В даскалото има само чалги и такива, дето слушат Еванесънс, лимп бизkит, корн и слипкнот, мислейки се за ХеВи МеТаАаАаАаАЛлЛЛл icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
whistle.gif

А ако тръгна да им проповядвам думите на Истината, сигурно ще ме намразят доживот. happy.gif

Oди при Генчо (СС), он че те посъветва на убава музика. cool.gif
Megadeth
Гаджетата по музиката, ако ги избираш, сгрешил си яко :>
Vivi
Ех, ех smile.gif Ти по чалгарки ли си падаш?
pa®tci
Той си пада по Ци-цашку. happy.gif
Megadeth
ОМГ, бягам от наркоманки като теб, па другото е парци работа : )
Vivi
Не съм наясно с жаргоните на младите... гърди ли означава whistle.gif

Блъд, напомням си да не говоря със злобари.
Megadeth
Не съм злобен, да разделяш хората на чалгари и метъли е наркоманско и тъпо! Приятелката ми слуша От Скид Роу до Кинг Даймънд, но не затова съм с нея! Пак почваш с флуда, спри се.
Vivi
Кой е казал, че разделям хората? Просто когато единият не понася музиката и обкръжението на другия, става страшно. А и от личен опит знам, че понякога е гадно да се дърлите за музика, дори да не става въпрос за непонасяне.

А ако бях спряла да пиша, щеше да кажеш, че се отказвам от спора? Все едно smile.gif

Добре, ще давам ПО ТЕМАТА.
Где учиш smile.gif Училището ти базово ли е за Факултета по начална педагогика на СУ? sleep.gif На мен ми трябва софийско, но няма значение.
Void KD
^В "професионалната" гимназия по икономика. То пък вече всичко стана професионално whistle.gif
Иначе, ми по какво да ги избирам?(тва па прозвуча все едно са някаква стока) Обикновенно при мене няма значение как изглеждат. А и + тва не излизам много поради няколко причини. Ама има време.
[edit]
А бе, честно да си кажа не бих тръгнал с някоя чалга. Нито мога да им понасям музиката, нито отношението, нитп пък чалготеките и заведенията в които ходят. Намирам го за повече от нормално ако тръгна да си търся приятелка, да е някоя със сходни като моите интереси.
pa®tci
Би могъл да я ебеш, обаче. whistle.gif
Void KD
^Това са отделни въпроси... hump.gif
scion_of_storm
абе ей, стига ме намесвали, дайте ми малко почивка biggrin.gif

тебе какво да ти казвам добрий день, ти си ветеран веч' почти бе :Ь
ZerraX
Hail! Кажи нещо повече за Viking/Folk сцената. Любими банди, ала-бала. Защо харесваш тези жанрове?
Vivi
Цитат(Void KD @ Jan 21 2009, 08:06 AM) *
А бе, честно да си кажа не бих тръгнал с някоя чалга. Нито мога да им понасям музиката, нито отношението, нитп пък чалготеките и заведенията в които ходят. Намирам го за повече от нормално ако тръгна да си търся приятелка, да е някоя със сходни като моите интереси.

That's exactly what I'm talking about.

А за външността... не всички чалгарки изглеждат като такива, същото се отнася за алтернативните девойки.
_Moonshield_
Алтернативните девойки са яки whistle.gif
Vivi
Някои са яки, други са смешни wink.gif
LordZombie
Добре дошъл на стария нов потребител
_Moonshield_
Цитат(Vivi @ Jan 21 2009, 05:36 PM) *
Някои са яки, други са смешни wink.gif

Това важи за всички.
Aglarana
Ама ти си стар, не се броиш!
Тук пак се заформя спор, ебало си е..
Void KD
Цитат(ZerraX @ Jan 21 2009, 12:50 PM) *
Hail! Кажи нещо повече за Viking/Folk сцената. Любими банди, ала-бала. Защо харесваш тези жанрове?

Любими фолк групи: Корпиклаани, Енсиферум (тези фолк ли се водеха?), Wuthering Heights, Mithotyn, Wongraven и Warduna. Харесват ми, защото музиката, текстовете и начина, по който се пее в тях ми допада много. Да, знам че последните 2 са амбиент или нещо такова беше. Още не съм много вещ в този стил. Не че съм голям разбирач от другите, ама... whistle.gif
ZerraX
Добре си се ориентирал. Може да пробваш финландците Turisas (Viking/Folk/Epic Metal), пък ако не си чул Amon Amarth, не отлагай (Viking/Melodeath)
Void KD
^Знам ги Амон Амарт. Много ме кефят.
pa®tci
^ Много са зле.
ludspamer
Що да са зле, дебюта им кърти!

Иначе здрасти.
LordZombie
А ника ти отде идва, да питам аз ?
Void KD
Ами, когато още бях нууб в метъла и бях започнал да свиря на китара от има-няма 1 месец, с един друг нууб решихме да си направиме група. И естествено, трябваше да имаме "групарски" имена като Axe, ICS Vortex, Shagrath, т.н.т. И аз нали се чудех кво да измисля... по това време бях много запален по черните дупки и подобни неща. И от там реших Void, и от тогава ме кефи. И в ютуб ми е същият ник, както и във жбоь(вбокс). А КД стои за друго нещо, което е тайна(честно казано и аз не знам, просто си реших КД) whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.