Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: In Alcohol Veritas
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Ataegina
drinks_drunk.gif
Interesno shte mi e da razbera pri koi vidove alkoholi vi "potichat ligite", lubimi mezeta i tyj n.
temata mi hrumna sled kato tazi vecher strashno mnogo mi se dopi vino - ne moga da si obqsnq dali beshe zaradi vinoto ili zaradi muhlqsaloto sirene, koeto edvam se sdurjah da ne izqm =)

Ili koj vid alkohol ste iskali da opitate strashno mnogo
Az lichno sled kato nauchih za Absenta i istoriqta mu mnogo mi se priiska da go opitam








P.S. neznam dali e bil otvarqn predi takyv topik obache me domyrzq da izchitam vsichko
Ed_Hun†eR
Nai nakraq nqkoi da pusne edna hubawa tema!Mi az po princip si padam po wsqkakuv alkohol bez mastika. Do skoro misleh 4e wodkata e nai-dobrata oba4e kvoto i da si goworim po hubavo ot rakiqta nema.A winoto ne e lo6o samo da ne prekalqva6 , poneje si wika6 wodi4ka ,wodi4ka i sled lityr i polowina woda stava6 glaven u4astnik w aferata draifus.Za birata nqma smisul da goworim , za6toto prosto ne q wuzpriemam kato alkohol.
Rakiq i bira i wodka i rom pieme wsi4ko
O,dai odekolon!!!
anonimna_dx
I az mnogo sym se zaribila da opitam Absebt, no neznam ot kyde?Na 1 friend mai 6te mu nosqt i moje da mi se otwori para6uta wink.gif tongue.gif
Padam si po sladkiq alkohol, no piiwam i ot baq 'twyrdiq'.Predpo4itam i kokteilite, no s mnogo sydyrjanie na alkohol w00t.gif wine.gif
Za mezeta- wsqkakwi , no ne6to ne i muhlqsali puke.gif
anonimna_dx
aaaaaaaaa zabrawih-Rakiq ne piq!Mnogo q mrazq no.gif Nafta ne sym probwala.......?????? w00t.gif
_SiegfrieD_
drinks_drunk.gif Биричкаааааа drinks_drunk.gif
Но иначе вино, уиски,шампанско,качествена водка,ликьори.
Beerzebub
Казвал съм го и друг път!
За мен има два типа алкохол:
  • За пийване - бира icon_headbang[1].gif
  • За напиване - водка, най чистата спиртна напитка (гол спирт всъщност) няма никаква възможност за отрови, метили и т.н.
PS. Ненавиждам вино и ракия! То и водка не харесвам де, но мога да се прежаля за купона...
alpha prime
piq samo bira ... i to ako sym w nastroenie ... mrazq alkohol 6toto kato piq powe4ko winagi prawq puke.gif puke.gif
Peter
Ne piq alkohol. Ina4e edno vreme kato pieh ljubima mi be6e birata...
SepulTeraHead
Бира, бира пия всеки ден, сядам да запивам с касата до мен.
Касата ще свърши ей сега. Ще си купя нова, сигурен съм т'ва!
БИРА!!!!!!
Днес ще се напия пак като дъска. И ще легна нейде, драйфайки при т'ва!
БИРАААААА!!!!!!

Иначе уважавам много и "The official Machine Head drink" - browneyes - водка с кола! Ама ако е в подходяща атмосфера(The More Things Change.. например headbang[1].gif )

Ракия - ако е някаква хубава(скъпа съответно) и с яки слатати(шопска headbang[1].gif ) е ебати якото. Само дето никога нямам достатъчно пари да си направя тоя кеф. А и няма кой друг да даде толкова пари за яко пиене.

Уиски - върви яко с Pantera и Black Sabbath за мезе headbang[1].gif Ама пак е прекалено скъпо. Вчера изпаднах в удивление като видях че с Tellamore Dew вървят формички за лед... вив формата на ДЕТЕЛИНКИ!!!! Колко... Шотландско! headbang[1].gif
Myrtviqt_zvqr
"...Ракия и бира и водка и ром -
пием всичко, дай одеколон...."

Е как можа shuffle-а да ми избере точно тая песен на Хиподил, докато преглеждах темата... така и не разбрах... Мисля, че WINAMP-а ми е развил способности да проверява с какво се занимавам в момента и да избира подходящ музикален фон....

Иначе, пия.... червен ром, по-рядко водка или текила.... Друго почти не...

П.С. Бирата не я споменах, защото има малко повече алкохолно съдържание от бозата и... не си струва да я причислявам въобще към алкохола. Тя си е... вместо водичка drinks_drunk.gif
Ataegina
anonimna_dx za absenta maj ne e sushtiq kakuvto e bil predi - bil e zabranen i za povtornoto mu puskane maj e nqmal i nqma sushtite "kachestva".
sushtata istoriq e stanala i s Koka Kolata.

A za napivane, naj-chesto vodka - poneje e naj-evtino, i kato svurshi vodkata - vse nqkoq patriotichna dushica izmukva ot nqkude si rakiq - ama tq ima malko po-gaden vkus i za sujalenie se razrejda sys salati po-chesto... A be malko e gadno da se pie zaradi samoto napivane, zashtoto se sluchvat nepriqtni neshta.
blood_freak
бира, бира пия всеки ден !!!!!

ебаси и моя Уин апм праи разни работи ся ..превключи на Аферата Драифус ...


инче освен бира ... няма с кого да пия др.
````````
Искам да подчертая,че съм въздържателка от....лятото... В края на миналата учебна година почнахме бавно и постепенно да опитваме..всякакъв алкохол. Аз лично проблеми нямам. Бира се пиееше за закуска... имахме две седмици с доста свободни часове.. а 'Митака' е на 5 мин.. така че се отбивахме (Митака е една кръчма) Минахме на водка... ракия,вино не сме пили защото нямахме мужната атмосфера. После всеки петък правихме една страхотна процедура... започваща с бира... 'Боздуган' (това е 'коктейл' да го кажем има 5 различни типа алкохол и се разрежда обикновено с фанта или сода...Обикновено се налива в кана... и нашите гениални мозъци родиха...да го разреждаме с бира.Получи се естествено...само по силен ефект) ...продължавахме сами.. с мента с прясно мляко... и завършвахме естесвено с бира.. Всичко това вървеше с много чипс,цигари, семки и фътъци:)) Всъщност не много..После опитахме текила и накрая като възпитани деца минахме на коктейли..... с такова съдържание на алкохол, че след третия вече си някъде сред галактиката:)) Получава ли са се много комични ситуации... ех..славно минало:))
black_coffin
да..алкохола е хубаво нещо...гадното е, че повечето пъти когато си прекарам хубаво на някои купон после помня само някакви детаили ..което НЕ е добре.и въпреки това все пак не винаги алкохола е виновен за всичко...а за видовете..леля ме учеше да си топя пръста в ракията още от малка и после на баща ми му пиех пяната от халбата и в 6-ти клас вече си пиивах бира с наще и оттам вървя към все по-зле общо взето..първо беше червеното вино ам установих че мн боли глава и пиехме водка с едни пропаднали типове и после си пиех водчица и люкорчета доста време докато ме научиха да пия ракия..та сега съм на пещерска в наи-общия случаи...едно време мислех, че е селско обаче явно вече съм се отърсила от такива предразсъдъци... wink.gif а иначе любимото ми е пина колада на шоколад с прясно мляко..знам, че ликиорите са бози обаче това е като мляко със шоколад и изпиваш една бутилчица по-бързо и всичко ти е наред... drinks_drunk.gif
Inid
ve4er za leka nosht Baileys ili Martini Bianco, ina4e Whiskey za party, Bira za kry4ma i t.n. the usual suspects. AAA i benz... neshto tova lqto mnogo benz mi se nasybra za nqkolko dni...
Kolkoto do Absinth --> http://www.1a-absinth.com/shop3en/index.ht...tml?austria.htm
li4no az ne sym go probvala no edin priqtel razpravqshe 4e vednuj izpili s oshte 4-ma 4oveka edna butilka na shotove i nakraq sprql da disha za nqkolko sekundi... kolko moje da mu se vqrva e sporen vypros, moje prosto da si e mislel 4e e sprql smile.gif) Dokat bqh v ispaniq mi razpravqha, 4e tam bil legalen, sega mi kazvat, 4e tuka v avstriq e... koi znae. Po vsi4ko izglejda 4e ot toq site mojesh da si go order-vash.
Ed_Hun†eR
Цитат
та сега съм на пещерска в наи-общия случаи

Twa pe6terskata e nai-skapanata rakiq nai dobrata si e parcucata.Ima i edna "Muskatowa spirtna napitka" za 3 lv mnoo e dobra.
Ako ne ste pili probvaite rom s naturalen portokalow sok mnogo e qko wliza kato sok4e oba4e trudno izliza(preporu4itelno ne smesvaite i s gin s tonik)
Beoulf
Bira, Polycard, Bira!
Deicide
birata e klasika polezno e ot wreme na wreme da si piiwash i nqkoq druga wodka smile.gif

no naistina mnogo mi se iska da piina edin dwa "pangalakticheski gargaroblaster" drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif drinks_drunk.gif

nazdrawe
_SiegfrieD_
Цитат(Deicide @ Dec 15 2003, 09:05 AM)
birata e klasika polezno e ot wreme na wreme da si piiwash i nqkoq druga wodka smile.gif

Aз бих го поправила на "някоя и друга вода" tongue.gif wink.gif drinks_drunk.gif
Hansi
Коняк - за аперитив
Водка или уиски - за напиване
Вино - за удоволствие
Бира - за отбий номера wink.gif
inavm2978
drinks_drunk.gif 1. Червено вино
2. Martini
Ataegina
wine.gif inavm2978 - to drugo osven cherveno vino nqma wine.gif
_SiegfrieD_
Абе човек може да се напие с какъвто алкохол си иска.С моя организъм и тренинг бирата ми върши отлична работа.Ако пък има и нещо друго като вино,водка,ракия удоволствието е пълно.Но гледам да не го правя,че ми става много кофти. drinks_drunk.gif puke.gif
black_coffin
Цитат
Twa pe6terskata e nai-skapanata rakiq nai dobrata si e parcucata.Ima i edna "Muskatowa spirtna napitka" za 3 lv mnoo e dobra.
Ako ne ste pili probvaite rom s naturalen portokalow sok mnogo e qko wliza kato sok4e oba4e trudno izliza(preporu4itelno ne smesvaite i s gin s tonik)

chestno kazano weche mai ne mi puka kakwato i domashna da dowlekat...a az roma si go piq s kola am shte probwam i s portokalow sok nqkoi pyt
a zabrawih da kaja-temata nali beshe i za mezetata - nqkoi da obicha pastyrma? na men towa mi e liubimoto oshte ot malka i lelq mi predi noseshe tam nqkakwa strashno osolena sushena riba am sega nqma takiwa ekstri
blood_freak
Сушеница ... с бира ... . екстремно готино tongue.gif
no remorse
Водка с портокалов сок или т.нар. "компот" drinks_drunk.gif bowdown.gif
Ataegina
biggrin.gif myrshata e naj-predpochitana za meze naistina

oblak - mastika, menta, dinq (imashe oshte neshto, no zabravih) mmm sladichko
vednuj mi napraviha menta s vodka - ako ne bqh podskachala cqla vecher shtqh da leja cqla vecher
Ataegina
Samo Birichka li Winchester Widowmaker? priznaj si i ti
alpha prime
IN FANTA VERITAS
Sw1tched
бе преди от 3 чашки бира почвах малко да залитам...последния път бутилката мента не я усетих дори blink.gif ..лошото е че тва не е особено полезно..нито за организма нито за портфейла..уважавам пиенето в количества които да свалят предрасъдъците и някои задръжки, нататък си ми прилича малко или много на свищина или на безсмислена демонстрация "скийте колко мо`а да изпия" и "глей к`во мога"
blood_freak
аз пък ся сам на ФАНТА - ЛИМОН(АДА)

бе БИРАТА вари доста и пържени картофки wink.gif
Ataegina
Do edin mesec ne mi se pie alkohol
Majka mi i bashta mi bqha otvorili Absintha - i nego ne opitah w00t.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.