Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Facade
Ами какво да ви кажа за себе си, нормален съм, имам всички имунизаций, нямам кариеси tooth.gif Шегувам се разбира се wink.gif
Казвам се Васко на 18 години съм от Варна. Мм да видим... какво би могло да ви интересиува за мен smile.gif
Слушам метъл от както се помня, обичам тази музика, забелязал съм че ми харесват парчета от всички стилове. Мразя това деление което правят някой, като казват "какъв метал си ти като слушаш еди си кой стил" Харесвам предимно пауар и хеви метал, но харесвам и много от другите.
Обичам да чета книги, предимно фентъзи. Любими са ми 'Властелинът на пръстените' , 'Децата на Хурин' , поредицата "Warcraft", чел съм и много други но тези са ми оставили най голяма следа в съзнанието, сега чета поредицата 'Малазанска книга на мъртвите' и след нея съм замислил да прочета най накрая прословутата "Вещерът" доста добри отзиви има за нея!
Друго какво да кажа... митологията ми е слабост както и историята.
Харесвам предимно по смислени филми, мразя лигавите комедийки които излизат напоследък!
Занимавам се и с фитнес от около 3 години, изчетох доста книги и на тази тема и съм модератор в едно форумче.

Друго немога да се сетя в момента, ако някой се интересува нещо да пита smile.gif Неудобни въпроси няма така че ще ви отговоря по всяка вероятност smile.gif
LordZombie
Добре дошъл!
Любими групи?
Любим/и митологични герои или божества?
gadabout
Ха здраво!
Изглеждаш смислен човек, остава да слагаш повечко запетайки и да пишеш "не мога", ама не е прекалено задължително.

Приятно тук.
Megadeth
gadabaut parci i sciona са педали, като мъж на мъж ти го казвам :>>>
Facade
Цитат(LordZombie @ Jan 21 2009, 11:27 PM) *
Добре дошъл!
Любими групи?
Любим/и митологични герои или божества?

Амии Hammerfall, Manowar, Disturbed, Godsmack има и други но тези най вече.
Падам си по гръцката и римската митология, любими са ми Викингите, от божествата Тор, Один, Апофис. Наскоро почнах да чета за Маите там има много тъмни петна и тва мн ми развинтва въображението... hmmm.gif
pa®tci
Имунизацийте ФТВ!
Void KD
^Годсмак и Дистърбд за хеви или пауър ли се броят? whistle.gif

Уаркрафт книги... много ме кефят.
Facade
Е не съм казал че само хеви и пауър слушам wink.gif А за Уаркрафт и мен мого ме кефят даже по няколко пъти съм ги чел
Void KD
^На мен любимата ми е тази за Трал.

Иначе, я сподели 10те си любими групи.

И забравих: Добре дошъл във форума.
Facade
Scorpions, Manowar, Disturbed, Hammerfall, Metallica, Queen, Godsmack, Dream Evil, Lordi, Епизод. Не в тоя ред, немога да определя коя най много ми харесва и коя най малко, различни стилове са и всички много ме кефят.
Vivi
Warcraft да не ми попада в полезрението, моля suicide.gif

Иначе браво за фитнеса, аз от 2 седмици ходя на аеробика dry.gif

Браво и за Queen bowdown.gif

Welcome!
Aglarana
И на мен историята ми е слабост. Поздрави! smile.gif
Ulair
Охо, фен на добрия стар дядо Толкин! Хайде, един привет и от мен! viking.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.