Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Mael Mórdha
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
Уф... не знам, сигурно са малко на брой тези от вас, които са ги чували. Надявам се да не е така, защото за мен са ужасно и тъжно подценени като цяло.

Келтски дуум, ако се питате какви са. Страхотно е, сякаш се слуша някаква смесица от Cruachan/Waylander + Doomsword + Mythological cold towers + Primordial или нещо подобно. Пиша темата, защото сега пак си ги включих след година пауза, когато не ми харесаха, и някакво... много са силни.

Ако се заинтересувате мога да качна албума, който имам, някъде. Много трудно се намират :/
ZerraX
Mael Mуrdha - Cluain Tarbh поздрав~!
Мдам доста приятна група. Тук ми се нарират 2та им дългосвирешти от 2005 и 2007 и едно EP от 1999 (To Path of Insanity - едноименната кърти).
Twilightfall
Качете нещо, искам да чуя. ;]
ZerraX
Линкец - тук качих гореспоменатите албуми. Съветвам чек с антивирусен софтуер, че май имам честитка, макар и Avast-a да не я открива.
Ulair
Мдам, бива си ги дъблинчаните! Гореспоменатите албуми веч съм ги преслушал два-три пъти и признавам, че имат сериозен потенциал. Доста свестен е doom-ецът със значителен привкус на келтски фолк.

Поздрав с леко баладичната The Serpent and the Black Lake от Cluain Tarbh
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.