Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: А според вас...?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
No more lies...
Така...ще започна с това,че съм на 12 (знам,че съм малка smile.gif) Слушам метъл от горе-долу една година и 1-2 месеца.Та,скоро си купих тениска на мейдън и вчера отидох на даскало с нея...и такаммм,в междучасието се разхооождах по коридорите с няколко приятелки и някви от 11-12 клас казаха "пф,лапе на 12-13 години ще ходи с тениски на айрън мейдън..." при което на мен ми стана някво гадно и ся ядосах. dry.gif Аа според вас малка ли съм и грозно ли е още от сега да започвам да ходя с такива тениски? На мен си ми харесват...обаче не ми харесва начина,по който реагират другите.
scion_of_storm
Малка си да разбереш, че другите могат да лапат курове и важното е ти как си се чувстваш. В по-късен етап от живота ще се съобразяваш с другите, не сега - тогава работодатели, глупости, колкото щеш.

Подозирам, че имаш повече акъл от путките 11-12 клас в по-голямата им част, така че ги оста'и wink.gif

[това ще отиде в случайни-те, подозирам, хъхъ]
SharondenAdel
Носи каквито фанлки искаш да не ти пука какво мислят останалите слушаш Мейдън нали?
Тогава сив пълното си право да носиш тяхна фанелка .. щом ти харесва smile.gif И каквото ида ти кажат .. таковай им таковата и не им обръщай внимание
Vivi
Въпросът е дали батковците и каките са метъли, или не. Ако не са, бъди сигурна, че говорят така за метъли от всякакви възрасти. Да не ти пука, т.е.
abydos
Не се ли изискваше тези, които се регистрират да са на поне 13 години? Може да съм го сънувал. Стига да не слагаш от тея черни гримове няма смисъл да се товариш с чужди мнения по подобни въпроси.
gadabout
Не само че не трябва да носиш тениска на мейдън, но и въобще не бива да се показваш навън, щом си метълка!
Ние тука да не мислиш, че ги обичаме такива като теб, некви метъли? dry.gif
Vivi
Черните сенки са прекрасно нещо, стига човек да има мярка и да знае как да се гримира.
LordZombie
Носи си Мейдън и си припявай no more lies tongue.gif
Atrocity
Споко, аз на 12 носех суитчър на линкин парк и сега сам се смея на себе си.
SharondenAdel
Цитат(abydos @ Jan 24 2009, 08:38 PM) *
Не се ли изискваше тези, които се регистрират да са на поне 13 години? Може да съм го сънувал. Стига да не слагаш от тея черни гримове няма смисъл да се товариш с чужди мнения по подобни въпроси.

И така да е какво от това... мислиш ли че ще пише повече от три пъти във форума докато не й омръзне? smile.gif
the_mess
Gorefest:"Shame-no such thing!"
тва,мисля,е достатъчно...
onnellinen
Да не ти пука, колежке. На мен фенските тениски ми седят като на закачалка, това е единствената причина да не нося такива. Щом се харесваш, носи си я. Много се кефя на хора с подобни тениски.
scion_of_storm, нека приемем, че наистина е на 12, езикът ти е твъъъъъърде груб за пред ... човек на тая възраст smile.gif
LordZombie
Винаги много съм се дразнел на такива изказвания...да не мислите, че децата на 12 не знаят какво става...знаят всичко
onnellinen
Аз пък се дразня на 'широко скроени' хора, които не си мерят думите и мислят, че са над скапания ограничен свят.
По-малките знаят, но това не значи, че трябва да сме вулгарни. Най-малкото показва липса на възпитание, в по-лошия случай - опит да си забавен, защото не можеш да измислиш нещо наистина остроумно.

Нещо, на което можеш с право да се подразниш, е да ходиш гол на плажа и някой да ти каже да сложиш бански, защото имало малки деца.
Void KD
А бе, да не ти пука. Не им обръщай внимание, нека си плямпат простотии. И аз първо се дразнех като ме изгледат странно или ме пътат някакъв въпрос от сорта на "А бЕ ПиЧ, Ти Да нЕ БиИ ДаА СиИ СаАтЪнИсТ УеЕ?!" но вече не ми пука, даже и не им отвръщам. whistle.gif

scion_of_storm
Онелинен,

чакам да дойдат да ме приберат за непристоен език пред 12 годишно момиче.

Междувременно ти препоръчвам един сайт да видиш какво правят 12годишните, на които лошия батко Сторми говори такива ужасяващи глупости: www.impulse.bg

Така е, мизерен съм, съжалявам. Но не ми слагай думи, които не съм изрекъл. Не се възприемам за най-широкоскроения човек wink.gif

thx

edit:
улеснявам те донякъде: http://www.impulse.bg/user/bonbon4e99
http://www.impulse.bg/photos/by/8807181/view/11873644

а аз искам да питам авторката възмутена ли е ужасяващо от моето НЕДОПУСТИМО поведение, и дали това са нови думи за нея. wink.gif
Blashyrkh
Добре де, а ти какво, по дяволите, правиш в тия сайтове? biggrin.gif
abydos
Цитат(scion_of_storm @ Jan 25 2009, 12:09 AM) *
порн

Е бива ли такива неща да пускаш, ся ще трябва си хакна една злобарка преди лягане.
scion_of_storm
блеш, в един приятел сме, и си имаме редовната вечер за смях - кръстосваме импулс и гот.бг.

комбинирано с олигофрена Weird Al е гарантиран смях отвсякъде :Д
cunt
нищо не разбрах, ала линковете към импулс са стойностни!
Vivi
Тези са деца. Колкото и чорапи да сложат в сутиените си.
gadabout
'Начи с повечето изказвания дотук не само че по никакъв начин не помогнахте на девойчето, ами сиг го накарахте да се чувства по-зле за това колко било малко и какви били тези на нейните години, което, общо взето, е по-гадно изказване отколкото някое за стиловата й принадлежност.

Спрете да говорите глупости.
scion_of_storm
Извинявам се, бях провокиран.
Twilightfall
Е, тя пък и ако е очаквала нещо повече от това... :Д
betterthinktwice
Цитат(No more lies... @ Jan 24 2009, 07:56 PM) *
Така...ще започна с това,че съм на 12 (знам,че съм малка smile.gif) Слушам метъл от горе-долу една година и 1-2 месеца.Та,скоро си купих тениска на мейдън и вчера отидох на даскало с нея...и такаммм,в междучасието се разхооождах по коридорите с няколко приятелки и някви от 11-12 клас казаха "пф,лапе на 12-13 години ще ходи с тениски на айрън мейдън..." при което на мен ми стана някво гадно и ся ядосах. dry.gif Аа според вас малка ли съм и грозно ли е още от сега да започвам да ходя с такива тениски? На мен си ми харесват...обаче не ми харесва начина,по който реагират другите.

Хехе, ами то сега му е времето да ходиш с такива тениски бе. На 12-3 се ходи с такива тениски. Може и да седят грозно, но за възрастта ти е оправдано и не мисля че някой има право да ти се смее, дори и да иска. rolleyes.gif
На мен лично тениските са ми бая противни и само спя с тях, но и аз като "прохождах" си носех нон-стоп гадните парцали. Явно е период, през който всеки трябва да мине. И по-добре да го минава докато е време, тениските и гривните с шипове + мешка на череп, вълк или т.н. съкс биг тайм. (т.е. най-добре е да ги носиш на твойта възраст.. повечето "метъли" /тц, мразя да използвам такива думи/ биха били по-снизходителни, отколкото ако беше на 17 и още носеше размъкнатите тениски, черния грим, гривните и пр., мое мнение естествено)


Успехи ти желая, и без много-много да те ебе кой какво си мисли.
Носи каквото ти е кеф, защото няма да ти е кеф за дълго време - поне си оползотвори кефа докрай, преди да го заебеш. biggrin.gif Вкарах страхотно изречение...
No more lies...
Цитат(scion_of_storm @ Jan 25 2009, 12:09 AM) *
а аз искам да питам авторката възмутена ли е ужасяващо от моето НЕДОПУСТИМО поведение, и дали това са нови думи за нея. wink.gif

Не. biggrin.gif
Void KD
@betterthinktwice: Брей, я виж ти. Противни били. Ха.

"Носи каквото ти е кеф, защото няма да ти е кеф за дълго време - поне си оползотвори кефа докрай, преди да го заебеш." Като ти не ги носиш противните гадни долни тениски, това значи ли, че никой друг не ги носи, след като е на 17? Не мисля така. А пък и само как определи, че на 12-13 години се носили такива тениски. Много ми чудно тогава, как като бях на Каварна 95% от хората там бяха с черни тениски с групи, и под 5% от тях бяха на възраст на 12-13? А?
Kthxbai whistle.gif
onnellinen
Цитат(scion_of_storm @ Jan 25 2009, 01:32 AM) *
Извинявам се, бях провокиран.

Извинявай, не съм целяла да провокирам точно теб. Неприятно объркване bye.gif
scion_of_storm
Цитат(No more lies... @ Jan 25 2009, 08:59 AM) *
Цитат(scion_of_storm @ Jan 25 2009, 12:09 AM) *
а аз искам да питам авторката възмутена ли е ужасяващо от моето НЕДОПУСТИМО поведение, и дали това са нови думи за нея. wink.gif

Не. biggrin.gif

А, туй е важното smile.gif

^ E, почувствал съм се. :ь
Clayman
Спокс аз първата тениска която си взех беше на металика май : kill em all бях на 10 демек преди 8 години и както тогава така и сега не ми пука кой кво си мисли за мен или за начина по който се обличам така че не и обръщай внимание
KiddRock
Аз още помня първия път когато отидох на даскало със метъл тениска.. Тениската ми беше подарък и беше на Мейдън, по конкретно от албума им "A Real Dead One".. Чичо ми, ми я беше внесъл от Германия мисля.. Та, когато отидох на даскало с нея, като минех покрай някой, ме гледаше така все едно съм убил някой и съм си окачил сърцето му на врата ми.. Тогава помня, че даскалката по английски ми писа 6 заради тениската понеже и тя била фенка на Мейдън.. biggrin.gif Ех.. Хубави времена бяха когато бях по-малък.. dry.gif
betterthinktwice
Цитат(Void KD @ Jan 25 2009, 10:09 AM) *
@betterthinktwice: Брей, я виж ти. Противни били. Ха.

"Носи каквото ти е кеф, защото няма да ти е кеф за дълго време - поне си оползотвори кефа докрай, преди да го заебеш." Като ти не ги носиш противните гадни долни тениски, това значи ли, че никой друг не ги носи, след като е на 17? Не мисля така. А пък и само как определи, че на 12-13 години се носили такива тениски. Много ми чудно тогава, как като бях на Каварна 95% от хората там бяха с черни тениски с групи, и под 5% от тях бяха на възраст на 12-13? А?
Kthxbai whistle.gif

Е, хич да не е, знаех си че ще засегна някого, ако не и доста хора. biggrin.gif По-спокойно. Думата ми не е закон.
За мен тениските са адски противни, това си е само мое мнение => не се съгласявай щом не ти харесва.

Съжалявам че си се обидил, мисля че тениските са тъпи и също така мисля че главно деца ги носят. На по-големите обикновено им писва от тая простотия и ги носят символично, рядко, на концерт и(ли) т.н. Опа, да не си позволявам своеволия с езика. Според мен, а и по наблюдения на народа около мен.

Тениските са си ташак работЪ. Стават ако са яко изкъртени или са оригинални, но за по принцип и за честа употреба... не стават. :/ Даже ми изглеждат смешно хора които редовно носят тениски, но никой не ме пита, а и не е за това темата, така че

Чао openwidehug.gif

Всеки с разбиранията си.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.