Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Vision Divine
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
killer_rose
Някой чу ли новият им албум? Размазващ е. По мое мнение е по-добър дори и от последния на Rhapsody Of Fire. Не знам дали има такива инвалиди, които да не знаят, но аз да обусня че Fabio Lione е вокал на Rhapsody Of Fire. icon_headbang[1].gif
Warrior Of Ice
"9 Degrees West of the Moon" наистина е чудесен албум. Харесва ми дори повече от последните два, а те си бяха изпипани почти до съвършенство. Радвам се, че в музиката на бандата отново има доста моменти, които веднага хващат слуха, а и при цялото ми уважение към Michele Luppi, Fabio просто е вокален бог. Пее доста различно от това, което правеше в Rhapsody - някак по-премерено и спокойно.

P.S. Кавърът на Judas Priest се е получил отлично!
Airin Of Ancelot
killer_rose, Vision Divine не е банда на Fabio Lione, а по-скоро на Olaf Thorsen. wink.gif Но определено е хубаво, че Fabio отново е в състава. Лично аз бих предпочела да го чуя пак в Rhapsody, но след като няма как за момента, съм щастлива на всичко с негово участие. "The 25th Hour" си беше перфектен от музикантска гледна точка, но иначе малко отнесен. Новият е по-директен и запомнящ се, радва много!
abydos
Кавъра музикално е добър, но му липсват високите на вокала. И си личи, иначе другото е много добре. Жицата радва. От останалите песни обаче не се интересувам, така че до тук с моите коментари.
Warrior Of Ice
Точно на Fabio високи никак не му липсват, повярвай. wink.gif Защо е решил да изпее така песента вече е друг въпрос...
Braindead
Много ми хареса албумчето. Това е банда, която някак все транзитно ми е минавала при все уважението ми към великите хора вътре. Предишната творбица, спомням си, не ми направи никакво впечатление, слушах я веднъж. Но този албум определено ме грабна доста още от началото, ще се слуша както си трябва! happy.gif
Warrior Of Ice
Тук можете да гледате видеоклипа на "Mermaids From Their Moons".
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.