Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хъх,и мен :Ь
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
~Frozen angel~
Aйде и аз да се представя все пак де. Казвам се Вероника, но не си харесвам особено името, приятелите ми викат Чики, Елесарски или Елесарче, но както решите :Ь. От София съм почти на 18 и все пак още на 17. Интереси: музика (предимно рок и метъл тоест 99%), книги, спорт (най-вече волейбол и ски), анимета и манга (втората ми страст) и имам някаква мания към средновековни оръжия и най-вече мечове.
Та ако ви интересува нещо питай те :Ь
scion_of_storm
Чики звучи глупаво ^^

Добре дошла, хубави книги smile.gif
Chaotic One
E, не е зле.. не и колкото ударението дето ми натресе даскалта ми по руски. ^^
Както и да е..
Наистина хубави книжки,а и любими групи мярнах сред твоите.. Eниуей, не че съм от отдавна регната тук, за да те приветствам, но - добре дошла. happy.gif
LordZombie
Добре дошла и да се задържиш повече, ей wink.gif
abydos
Град: Dead gardens when sun never rises?
LordZombie
А, и, бтв к'во значи т'ва в подписа ти ? rolleyes.gif
sgoh
Цитат(LordZombie @ Feb 3 2009, 10:37 PM) *
Добре дошла и да се задържиш повече, ей wink.gif

А така мъжки. Гледай да задържиш момите.
Twilightfall
Драсте.

Аз имам мания към средновековни уреди за измъчване, ще се разберем значи. ;р

Приятно пребиваване.
Void KD
уелкъм

Любими групи да споделиш?
ludspamer
Здрасти.
~Frozen angel~
Мерси на всички за посрещането, обещавам да се задържа дълго от мен лесно отърване няма :Ь

scion_of_storm, какво му е на Чики, смисъл сложиха ми го този прякор защото по размери съм мъничка :ЬЬьь

abydos, това за мъртвите градини си имам нещо на предвид, една стара история :]

На въпроса на LordZombie: значи това е на елфически и в превод:"Ако не вярваш в нищо, опитай се да повярваш в това, повярвай в нас"

Stormrider, средновековни уреди за мъчение.. хмм, наистина ще се разберем :Ь

И на въпроса на Void KD за любимите групи:
Nightwish, Manowar, Edguy, Blind Guardian, After Forever, Lacuna Coil, Xandria, Tristania, Kamelot, Bullet for my Valentine, Scorpions, Deep Purple, Aerosmith, Guns N'Roses, Saliva, Nevermore, Bon Jovi, Iron Maiden, Kiss, Whitesnake, Twisted Sister, Trivium, AC/DC, Atreyu, Three Days Grace, Epica, SR-71, Breaking Benjamin, Queen, Disturbed, Gothica, Metallica, Dark Sanctuary, Stratovarius, Arch Enemy, Amon Amarth, Kataklysm, Apocalyptica, Korpiiklani, Sirenia, Avantasia, Zayo Bayo Gives me the Creeps, Within Temptation, Doro Pesch, Panic at the Disco, Norther, Guano Apes, Snow Patrol, Nickelback, Il Niño, For my Pain, Marylin Manson, Helloween, Children of Bodom, As I Lay Dying, Sonata Arctica, Glamour of the Kill, Fightstar, Farewell to Freeway, 30 Seconds to Mars, Def Leppard, Axel Rudi Pell, Skillet, Sonic Syndicate, In this moment, Slipknot и общо взето това слушам
Rolf
Добре си дошла!
Aglarana
Казвам "Здравей", тъй като видях и Дерис в редицата на любимите ти вокалисти happy.gif
~Frozen angel~
Хахах, мерси :Ь
abydos
Не трябва ли да е where и може би shines?
Twilightfall
Баси, докат стигна до последните групи, забравих тия в началото. :Д Ама катаклизъм гледам там, това е добре. Наблегни на подобни и ще се разбираме винаги, ахах.
gadabout
Здрасти, девойко.
~Frozen angel~
Цитат(abydos @ Feb 4 2009, 07:55 PM) *
Не трябва ли да е where и може би shines?

може и да съм объркала ма не виждам както и да е smile.gif


Цитат(Stormrider @ Feb 4 2009, 11:55 PM) *
Баси, докат стигна до последните групи, забравих тия в началото. :Д Ама катаклизъм гледам там, това е добре. Наблегни на подобни и ще се разбираме винаги, ахах.

Хахах, че то в последно време само такова слушам, някак си ме избива на такава музика особено вечерно време XD


Цитат(gadabout @ Feb 5 2009, 01:16 PM) *
Здрасти, девойко.

Здрасти ^^
Twilightfall
Какво друго слушаш от тези неща, освен Катаклизъм?
Megadeth
Снимка и телефон моля, после да говорим за музика.
scion_of_storm
не го слушай, той е лош чичко.
~Frozen angel~
Ми в момента съм зациклила на тях, Arch Enemy, Norther, Daath, Finntroll и Wintersun


Цитат(blood @ Feb 5 2009, 07:41 PM) *
Снимка и телефон моля, после да говорим за музика.

Хахха ето снимка, ама е от преди четири месеца http://i412.photobucket.com/albums/pp207/E...he/P1020695.jpg за тел-а трябва да си помисля :Ь
Megadeth
Аз още не съм тръгнал със слушалките от компа на даскало, ма тряа да пробвам.
abydos
Явно е модерно сред девойките. Преди време познавах една пача дето и тя така движеше.
noel_f
Здрасти, много ми харесваш, но само това питай те не трябваше да го казваш ...

Цитат(~Frozen angel~ @ Feb 3 2009, 10:05 PM) *
питай те
~Frozen angel~
Ааа, то това не са моите слушалки, в онзи ден си спомням, че ми падна батерията на тел-а и гепих МP3-то на един фр за свободния блок whistle.gif


Цитат(noel_f @ Feb 5 2009, 11:46 PM) *
Здрасти, много ми харесваш, но само това питай те не трябваше да го казваш ...

Хах ми то ми е останало това като навик от други форуми иначе мерси smile.gif
noel_f
Такива са днешните форуми. Наистина дано да се задържиш. От къде си иначе?
~Frozen angel~
От голямото село София :Ььь
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.