Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Карай да върви... това е блус
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
LordZombie
Някой гледа ли това предаване на Васко по СКАТ ? Мисля, че е хубаво, кани интересни БГ банди, които определено имат качества, но както повечето в България не са известни.


Всеки вторник, от 20 до 22 ч., "Карай да върви, това е блус..." с Васко Кръпката - хармоника, скъсани джинси и блус! (Повторението в Събота от 00 до 2)
_Moonshield_
Хипарска работа rolleyes.gif
LordZombie
Не е бре, освен блус в предаването има рок, метъл, че даже и една пънк банда беше поканил.
sgoh
Хубаво си му е предаването. Няколко пъти ми се е случвало да заспивам на повторението и имам добри впечатления. smile.gif
gadabout
^Кара те да заспиш? И това ако не е хубаво фчепатление... И аз ще си го пускам, понякога не мога да заспивам.
sgoh
Като има нещо да ти отвлече вниманието, заспиваш по-лесно. Особено ако си в легнало положение.

Пък на това часа на повторението му е супер удобен. tongue.gif
Kasiel
В т'ва предаване за пръв път чух една БГ банда-Торнадо и от тогава си ги слушам.. готино е smile.gif.
KTULU
Това е едно от наи хубавите неща в българския ефир, гледам го от време на време. metal.gif
Svetyl
Който харесва качествен хеви метъл, да гледа днес предаването, ще свирят едни мои приятели от Русе - Dark Feelings. Само авторска музика, много качествена smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.