Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Здравейте всички :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Vortex
Аз съм Жоро. На 15 години съм и току що се регистрирах в този сайт. Обичам да свиря на китара и да пиша текстове (не съм много добър и в двете но са ми хоби). Обичам да излизам с приятели или да слушам музика у нас. Слушам предимно блек метъл и подобни но това не означава че слушам само това. Имам любими групо от почти всеки стил в метълът или рокът като цяло.

Любимите ми групи са: Dimmu Borgir, Satyricon, Burzum, Cradle of filth, Graveworm, Profanum, Summoning

От другите стилове харесвам: Manowar, Hammerfall, Metallica, Nightwish, Iron Maiden, Rhapsody и още много други

В момента съм в процес на търсене на група (една от причината да се регна тук smile.gif). Надявам се че ще ми хареса тук rolleyes.gif rolleyes.gif
ludspamer
Здрасти, сигурен съм, че ще откриеш много други групи тук icon_headbang[1].gif
LordZombie
Добре
дошъл.
Vortex
Мерси. А само да се доизясня че имах предвид че търся група в която да участвам или група която да направя на аматьорско ниво. smile.gif smile.gif devil.gif devil.gif
zelatorr
Здрасти Жоро. Къде учиш?
Airin Of Ancelot
Здрасти, Жоро, и приятен престой!
Vortex
Здравейте и мерси. Ами уча във Ломоносов със специалност Кинотехника аудио и видео системи suicide.gif metal.gif biggrin.gif
ludspamer
Охоо, Ломоносов.Да познаваш един Виктор от 9ти К?
Vortex
Амиии ако не се лъжа да. Той е друга специалностн но го знаем (все пак метал обществото там се знаеме) icon_headbang[1].gif biggrin.gif
Twilightfall
Цитат(Vortex @ Mar 7 2009, 08:42 AM) *
(все пак метал обществото там се знаеме)

В техникум по металообработване ли учиш? :Д

Познавам един Акхмед (но не "the dead terrorist"), ама е от 9-ти "Дзъ", едва ли ги знаеш...
Vikernes
А така, поздрави от мен по случай някои групи, които слушаш -> Dimmu, Cradle, HammerFall, Iron Maiden и най-великият - Varg Vikernes Burzum!
Desperate Cry
Добре дошъл metal.gif
Jerry_92
Алоха smile.gif
Приятно прекарване тук!!! happy.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.