Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Хай!
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Desperate Cry
Здравейте, еми за мене... малък рошав метъл от Пловдив, свиря на акустична китара, от лятото ще почвам с ел. бас. Слушам предимно траш (Kreator, Slayer, Sodom, Exodus, Sepultura) и малко хеви метъл (Manowar, U.D.O.) и други (Amon Amarth - Viking/Death metal; Alice Cooper). Приветствам всички мои братя и сестри. Днес разбрах за форума, ама в 23:31:24 реших да се регистрирам. Еми... сега ще си лягам, поздравявам ви всички със Sodom - Napalm in the Morning!

П.П. - Под "рошав" се има предвид МНОГО къдрав, пускащ дълга коса, пъпчасал. Ако ще кандидатствате за моята вечна любов - на номер 0885756599 (мой е)
Rolf
Добре дошъл. happy.gif
ludspamer
Здрасти!(Амон Амарт са мелодет;))
_Moonshield_
Много ме изкефи описанието ти, приятно прекарване във форума пич happy.gif
Desperate Cry
Мерсаж, мерсаж.
scion_of_storm
Еми арно дошел wink.gif

Лудспамере, чуй им първите албуми на Амонеца + някое демо, и че видиш кой е мелодет :Д
sgoh
Цитат(Desperate Cry @ Mar 9 2009, 11:38 PM) *
Приветствам всички мои братя и сестри.

Да не си от малцинствата?
Desperate Cry
Не, просто Manowar засягат яки теми biggrin.gif

И се пита "Ти мангал ли си вееее?!"
Atrocity
Цитат(Desperate Cry @ Mar 9 2009, 11:38 PM) *
П.П. - Под "рошав" се има предвид МНОГО къдрав, пускащ дълга коса, пъпчасал. Ако ще кандидатствате за моята вечна любов - на номер 0885756599 (мой е)

Добре си подбрал ника. smile.gif


Здрасти!
LordZombie
Арно ДошЕл !
Twilightfall
Цитат(Desperate Cry @ Mar 10 2009, 08:38 PM) *
Не, просто Manowar засягат яки теми...

О, да. За чест, мечове, Валхала, дракони, чест, викинги, стомана, мечове, чест, Валхала, мотори, коли, пари, хеви метъл, пиене, жени и мечове!

А, и Валхала.
Desperate Cry
^ Истина е, в песента Blood of the Kings повтарят имената на всичките им песни до '92

Мерси на ощето (дам, яка думаааа) приветствия.
Airin Of Ancelot
Здрасти и от мен! smile.gif
Megadeth
Питал ли си ме, дали може да живееш в Пловдив?
Chaotic One
Здравей, добре дошъл и да се задържиш по-дълго от повечето новорегистрирани, които остават колкото да праснат 1-2 безсмислени коментарa! Направи като мен и напиши 270 такива! happy.gif
Twilightfall
Ти имаш 280.
scion_of_storm
Ми спамърка е >.>
drinkin_park
ке ке ке ке
ебати якото представяне, евала пич!

предполагам си бил на Kreator, какво ти е мнението за концерта като цяло (всичко останало, освен Kreator)?
Chaotic One
^^^ Ми.. аз последно 270 ги видях, че са.. не обръщам особено внимание. :Р


Цитат(scion_of_storm @ Mar 11 2009, 11:23 PM) *
Ми спамърка е >.>

Това няма да го отрека..you got me. ^^'
Desperate Cry
Благодаря отново! Смятам да остана тук задълго metal.gif

Цитат(drinkin_park @ Mar 12 2009, 08:26 AM) *
ке ке ке ке
ебати якото представяне, евала пич!

предполагам си бил на Kreator, какво ти е мнението за концерта като цяло (всичко останало, освен Kreator)?

Мерси и на теб, не бях нито на Kreator, нито на Sepultura - баща ми не ги харесва (той си пада по Джудас Прийст и пауър метъл), а като той не ме спонсорира - няма как. Дано след година-2 дойдат пак.


П.П.: ОМФГ още никой не ми е звъннал dry.gif обикновено получавам напливи от обожателки.
SharondenAdel
Добре дошъл и от мен smile.gif ии приятно изкарване из страниците на форума smile.gif
Crafter
Добре дошъл и от мен! Хубаво представяне.

Желая ти успехи с баса и смятам, че е много хубаво, че си започнал с акустична китара.

А за обожателките - трябва да ти кажа, че в този форум отдавна всички ги е взел един човек... wink.gif
scion_of_storm
Така е.

Но улете от форума :Д
Desperate Cry
Много луд ден... подстригах се. Писна ми. Имам чувството, че във форума ставам инактивен доста sad.gif ама мен ме кефи тука tongue.gif
Arcturus
Случва се... и Марк Твен се е опитвал да откаже цигарите над 100 пъти, и аз съм се опитвал да пусна дълга коса още толкова пъти. rolleyes.gif
sgoh
Цитат(Desperate Cry @ Mar 20 2009, 09:46 PM) *
Много луд ден... подстригах се. Писна ми. Имам чувството, че във форума ставам инактивен доста sad.gif ама мен ме кефи тука tongue.gif

Стига бе, оня метод не проработи ли? huh.gif
love_hunter
Ке ти дзвъннем утре! drinks_drunk.gif
Desperate Cry
Ебаси, ставам все по-инактивен :@ светът накъде ли отива, чеда мои...
Сиело
Здрасти и от мен. rolleyes.gif
Neurosis
еми здрасти smile.gif Приятно прекарване тук.
sgoh
Мисля си колко ли ще е яко, ако имам един свободен ден, за да напиша по едно "здрасти" във всички теми с представяния, включително и на по-старите от мен юзъри icon_headbang[1].gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.