Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Привет
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Arcturus
Здравейте и от мен! Иван ще да съм по паспорт, 19 лета са се изнизали от живота ми, понястоящем живея в наше китно село София и уча в Софийския Университет Междунaродни Отношения, 1-ви курс (ЮФ, само дето нас малко ни игнорират за сметка на правистите, макар че ние се подложихме на не по-малко кански мъки, за да се доберем до тая специалност). Първо - по същество. Метъл (в началото повече рок, де :Р) прослушах още в средата на 90-те, най-вече благодарение на баща ми. Израснах покрай звуците на Deep Purple, Iron Maiden, Black Sabbath, Queen, Thin Lizzy, а с напредване на времето и формирането ми като личност развих афинитет към екстремната страна на метъла, макар че все още слушам гореспоменатите титани. Трудно би било да изреждам любими групи, 'щото не искам да ви затормозявам с фермани. Любими жанрове - най-вече Мелодет и класически Хеви, но не по-малко заинтересован от Дет, Траш, Пауър, Прогресив и Викинг/Фолк. Чист Блек не слушам, успявам да го асимилирам само с примеси. И за да не ви оставя съвсем в тъмното, за ориентир ще дам няколко имена в произволен ред - Porcupine Tree, Megadeth, Slayer, Kreator, Lamb of God, Motorhead, Death, Kamelot, At The Gates, In Flames, Scar Symmetry, Opeth, Decapitated, Nile, Testament, Children of Bodom, Amon Amarth, Firewind, Arcturus, Hollenthon, Moonspell, Haggard, Caliban, Eluveitie, Equilibrium, Emperor, Rhapsody, Eternal Tears of Sorrow, Bloodbath и така нататък...

Иначе следя форума от известно време и съм забелязал, че единствено тук могат да се намерят компетентни събеседници за любимата ми музика.

А, щях да забравя. За мен има само една свещена дума - Б-И-Р-А. Питието на Безсмъртните. Който пие БИРА, той не УМИРА!
Warrior Of Ice
Добре си дошъл! happy.gif
lodborg
Привет. Приятно прекарване наоколо.
Desperate Cry
Добре дошъл biggrin.gif амонецццццц
ZerraX
Hail и приятно прекарване.
С какъв език си в СУ?
Braindead
Добре дошъл! Приятно писане!

СУ рулз. tongue.gif
sharon
Ах, колегиалност! laugh.gif Здравей и приятно прекарване тук, доста добър музикален списък си ударил.
Arcturus
Цитат(ZerraX @ Mar 11 2009, 07:18 PM) *
Hail и приятно прекарване.
С какъв език си в СУ?

Приеха ме с английски. Брей, тук много колеги се извъдиха. cool.gif
ZerraX
Аз само да доуточиня, че за жалост още не съм студент ^^" просто информативно, че имам познати тази специалност, но с френски.
scion_of_storm
епа някои се надяваме да сме ти колеги след тази година...

арно дошел, поздрав с Kinetik примерно wink.gif
LordZombie
Привет.
Ghost
Здрасти! smile.gif
Цветомир
Добре дошъл.
Dragontear
Привет и от мен!
Burn in Hell
Welcome to the jungle whistle.gif

Добре дошъл (:
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.