Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Adagio - Archangels in Black
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
killer_rose
Ето го засега и албума на годината за мен. Много изпипан power metal със супер яки вокали и някои прогресив елементи. Кажете си мнението.
Видеоклипа към песента Fear Circus

icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
lodborg
Слушал ли си им първите два удара - "Sanctus Ignis" и "Underworld"? На техния фон "Archangels in Black" бледнее много, даже изсивява в небитието. Иначе сам за себе си... миии... приличен албум, да. Не е лош.
killer_rose
Не съм.Благодаря за препоръката. Сега ги свалям, но ако си прав, че са даже по-добри, си представям за какво чудо става въпрос. bowdown.gif
lodborg
Дърпай и приятно слушане. Страшни са! Едно време като излезе "Sanctus Ignis" седях дълго с отворена уста.
Ta' Zhal
Леле, колко страхотна песен! Срам, не срам, не ги бях чувал преди. Обаче песента е един път. Хиляди благодарности. bowdown.gif
Сега търся рандом неща в ютюба.

ВЕЛИКО!!!
sharon
"Archangels In Black" е егати добрия албум, човек. Въртях го много, ще трябва и още. "Dominate", който доста хора не харесват, лично на мен ми е даже доста любим, защото и харесвам гласа на Monsanto... Когото слушам в момента в новоизлюпилия се Revolution Renaissance, така че пак съм доволна. whistle.gif
lodborg
Това вече е въпрос на вкус, разбира се, но съм казвал много пъти, че Гъс ми е невероятно противен като глас. Може би затова се радвам толкова, че в "Archangels in Black" се подвизава Christian Palin.
sharon
О не, не, не - Palin си е страхотен вокалист, откъдето и да го погледнеш. А и все пак носи един съвсем не толкова малък плюс в добавка към невероятната музика в "Archangels In Black", така че ще се радвам да продължат с него и занапред. Въобще на тях им върви с вокалите, но си прав, въпрос на вкус.
abydos
За Symphony X клонингите ли става дума тук?
Warrior Of Ice
Клонинги определено не са. wink.gif Вярно, повлияни са, особено в първите си неща, но не имитират. Един "Underworld" е неокласически пауър/прогресив шедьовър...
abydos
В първите си неща са си баш клонинги(албумът, който чух поне), даже вокала на моменти се чудех Ръсел какво дири в няква друга банда :д Иначе в този клип доста по-различно звучат от както последно ги слушах. Вокалистът не ме радва чак толкова обаче.
killer_rose
Едно безкраааааааааааайно благодаря на lodborg,за това,че ми препоръча по-старите им албуми. Фантастични са. Преди малко изслушах първия и съм страшно впечатлен. В момента слушам втория, а той си звучи супер грандиозно - като класическа музика. bowdown.gif И още веднъж благодаря!
RazorJack
бе не че са зле ама не бих седнал да го слушам тва smile.gif не е моя тип нещо ... не само че много ми прогресареят ми се и опитват да звучат модерно smile.gif

хехе единствените дето прогресареят и се опитват да звучат модерно и все пак ме кефят са non human level ама те са и бая по тежки
Rolf
Чудесна банда, само Dominate не ми харесва толкова, но останалите неща са върховни. punk.gif Underworld пък е един от най-добрите албуми в този стил изобщо...
Fish
Групата е изключително добра. Да я нарече клонинг може само някой, който е прочел подобна глупост в някое "авторитетно" списание или сайт, без да е чул и един албум. Нещата, които правят като музиканти, са висш пилотаж отвсякъде.
scion_of_storm
Чухте ли бе?

Гниди такива, добре, че е Рибата да ви просветли.

Искам яко секс с него <3.
Rolf
Ти пък много кретенски мнения си започнал да бълваш вече. Кое от написаното от теб има каквато и да е връзка с темата? Ако те тресе някакъв пубертетски подтик да се зъбиш някому, тичкай в банята и облекчи напрежението. Не сме длъжни да ти струваме сеир на тъпизмите.
scion_of_storm
Абе, майна, ти колкото пъти си писал извън темите с плоските ти елитарни обиди към други потребители, на мен ще ми правиш забележка?

Я бегай бе, смешник wink.gif И като си толкова по темата - от почти ЕДНА ГОДИНА си чакам отговор на въпроса в темата за Revolution renessance.

Ще ми отговорите ли там, АЗ-СЪМ-ПО-ТЕМАТА-РОЛФИ?

----

Аdagio не харесвам като цяло.
Wolfheart
Кой албум е най-хубав, това е все-едно да се чудиш коя е най-хубава - Боряна, Невена или Мария, като и трите са много хубави. По-важно е коя ще ти пусне.

Иначе новия вокалист кърти и извозва. Харесва ми дори и френския акцент. Само незнам ще доживея ли да чуя друга пауър метъл група, освен Manigance да пеят на френски bowdown.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.