Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Izegrim
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Braindead


В отричания майспейс току-що попаднах на едно много свежо дет/траш попълнение. Неминуемо ще се направи аналогия с Arch Enemy, но аз лично, нехаресвайки тях, много се заслушах в Izegrim, много свирят, а и мацката отсрамва женската страна на метъл сцената. Ето линка към профила им, до 28-ми има възможност да свалите албума им, той е с четири песнички.
http://profile.myspace.com/index.cfm?fusea...endID=117198467

По-интересното в случая е, че ще свирят на фестивала в Русе "Legacy Fest" на 30.05. Така че който ги хареса, ще може скоро и да ги види.

Enjoy! cool.gif
Twilightfall
Момичето се справя уникално добре, имайка предвид факта, че е и басистка. И на визия го докарва.

Приликата с Арк Енеми може и да е ушевадна, но това в никакъв случай не прави бандата по-малко добра.
Warrior Of Ice
Наистина звучат доста мощно. Пък и освен страшен глас, тази дама има и страшна коса! icon_headbang[1].gif
Ghost
И мен ме изкефиха много! Нещо за сваляне не се ли намира? unsure.gif
Warrior Of Ice
Някой любезно е качил новото им EP тук и тук. Паролата е www.mediaportal.ru
Warrior Of Ice
Видеоклипът на "Point Of No Return"
Во Царствии Твоем
Ха! Тази мадама е "откраднала" вокалните способности на Jeff Walker... Доста по приятно ми звучи от Arch Enemy... По скоро усещам като цяло Carcass жилка.
Ghost
От Carcass до Arch Enemy хич не е голяма крачката... smile.gif
Во Царствии Твоем
Като музика крачката е огромна, в полза на Carcass (както е възкликнал поета: "Какво тук значат някакви си Аmmot!").
Ghost
Тук няма да се съглася, но това си е мое мнение. tongue.gif За мен Arch Enemy усъвършенстват това, което Carcass започнаха в Heartwork, по-силни са ми.
Во Царствии Твоем
Оценявам го (мнението). smile.gif Няма и не искам да споря, 'щото "всички сме различни" metal.gif (както пее Роберта).
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.