Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: 1349
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Twilightfall


Я нещо за тия юнаци, че се сетих за тях тая вечер (и ще пада циклене, усещам).

От т'ва, 'дето му викат "new school" black metal, те най ми харесват.

Riders of the Apocalypse.

/edit: и нов албум чакаме.
lodborg
Страшни са, две мнения няма. Много стабилна банда, "Hellfire" съм го циклил доста, а ако новият им албум ще е също толкова готин, значи ни чака норвежка лудост посред лято. icon_headbang[1].gif Между другото, и аз се присетих за тях покрай дебютния на Tyrann, където освен Seidemann свирят и няколко човека от старите ми любимци Tsjuder.
pungent_stench
SKVLPTOR OV FLESH
Twilightfall
Цитат(pungent_stench @ Mar 29 2009, 03:05 PM) *
SKVLPTOR OV FLESH

excl.gif

Evil Oath.
Warrior Of Ice
Мда, бесни копелета са, специално Frost си е освидетелстван отдавна. На мен не ми звучат много нюскуул, но по-важното е, че газят. "Revelations of the Black Flame" трябва да е чук, няма начин. icon_twisted.gif
winterstorms
Един от успешните блек метъл проекти, съставени от големи имена. Hellfire е зверски албум! icon_headbang[1].gif За новия не смея да помисля.
Twilightfall
"Liberation" ще остане ненадминат, за мен.
Airin Of Ancelot
^ И за мен! Но последният също е изродски, трябва да се отбележи.
Megadeth
Добре де..., добре, ше ги чуя <:
За протокола, има ги в замунда.
RazorJack
Цитат(Warrior Of Ice @ Mar 30 2009, 05:24 AM) *
На мен не ми звучат много нюскуул

с тва направо ме отказа да ги чуя biggrin.gif
Twilightfall
Принципно, няма такова нещо като new school блек метъл, но ако приемем, че има - 1349 са най-доброто, което може да се чуе в него.
Twilightfall
"Revelations of the Black Flame" е мензис и половина, не го изтраях докрай...
beyondtheblack
tongue.gif

Twilightfall
Нарочно си е глътнал корема, май. ;Д
beyondtheblack
Прай се..smile.gif Същевременно ме опипва, ама аз зацепвам като албански и затова изглеждам недотам умно smile.gif)

Между другото пича е супер свестен и се мотаеше наоколо, та от българската агитка ще се изядем че не му предложихме да го черпим...Бяхме си глътнали езиците като първолаци



Ще кажеш че кой знае какво си говорим, хахаха





winterstorms
Цитат(Twilightfall @ May 14 2009, 04:16 PM) *
"Revelations of the Black Flame" е мензис и половина, не го изтраях докрай...

Аз също, а имах ебати очакванията. Нещо много заспало звучат този път... Не знам каква им е била идеята, атмосфера ли да търсят или какво, но резултатът не ми хареса.
beyondtheblack
Revelations е супер. Какво му е на Serpentine Sibilance?!

Няма търпение за Demonoir...
Само да си оправят глупавия артуърк.

beyondtheblack
Demonoir е изключителен.
Просто не може да се слуша току-така. Нужна е изключителна страст.
При мен, признавам, не беше пробудена от самия албум - но, паралелно с нажежената до пръсване емоция, просто нямаше какво друго да си пусна. Резултатът от всичко това беше ядене от моя страна на сладолед от фризера в 4 часа сутринта.

Моя позната описва доста добре преживяването 1349 на живо:

"I found myself just standing there sucking in the whole atmosphere
feeding off their energy - so dark, pulsating, evil, twisted energy that just filled me up and now the only thing I can think about is: I want more!!!!
I have truly NEVER experienced something like that. The feeling of being totally surrounded with dark, pulsating energy, how it penetrated my flesh and bone...setting my inside on fire, I'm still burning...
I've always seen myself as domineering...but that night Ravn was my Master...
I would travel far to feel like that again!!!"

Me too, my friend, me too...
Twilightfall
Цитат(Twilightfall @ May 14 2009, 04:16 PM) *
"Revelations of the Black Flame" е мензис и половина, не го изтраях докрай...

Fuck off!
Не знам къде (и на какво ;Д) съм бил, като съм го писал т'ва...

Голям циклаж пада на Revelations- в последните дни и представите ми за него коренно се промениха.

Много ме кефи. ;р
Demonoir също, но на него още не съм му обърнал нужното внимание. ;р
beyondtheblack
Браво!! smile.gif
И Шелинг като е станал на 30 години, е казал, че на 25 е писал глупости. Всичко е в реда на нещата.

1349 тръгват на световно турне с Триптикон.

Поздрав: http://www.youtube.com/watch?v=mLPA0CfrhJ0

Frost - Ravn. Ravn - Frost. Чиста математиката. Цялата група е машина, разбира се.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.