Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Пушите ли?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
LordZombie
В днешни дни красиво - не, ами наркоманско. Преди години може и философско да е изглеждало.
Виж облака дим е по вдъхновяващ за размисли, според мен.
conguestadors
Аз пък най-мразя докато пуша, някой да ми яде. whistle.gif
Slash
Цитат(scion_of_storm @ Apr 6 2009, 10:20 PM) *
Ако седи на ръба на скала и пуши някак замислено, изглежда красиво

А ако стои на ръба на скала и си я завре запалена отзад ще падне yeah.gif
cunt
8===D



промити, ха-ха.
Megadeth
Кво по-яко от рок пушек и бира???? Тихо разбирачите!
sgoh
Рок и две бири : ?
scion_of_storm
ПОВЪР МЕТЪЛ И ЦИТРОНАДА

thus said scionustra.
Twilightfall
Цитат(conguestadors @ Apr 6 2009, 10:24 PM) *
Аз пък най-мразя докато пуша, някой да ми яде. whistle.gif

Ахах, да. :Д
HateBreeder
Леле, че разгорещен спор. Виждам, че непушачите са повече от пушачите, което може само да ме радва. За жалост обаче по-малките (7-8 клас) масово пропушват (повече момичетата). Аз също пропуших на тази възраст. Оправдание нямам. Опитах и ми хареса. Пуша и наргиле и трева. Обичам да ПУША. "Младежите", които го правят за гъзарията, са зле.

П.С. Всеки е роден на тази земя равен на другите. Може да прави каквото си иска, стига да не пречи на никого.
gadabout
Нещо пак да кажа.
Бачкам като барман, а не пуша.
Вечер като падне мъглата в заведението, очите ми се насълзяват, а какво ми се трупа в дробОвете - не смея да мисля. Защо съм длъжен да го търпя, ако смея да попитам? Защото на някого му се пуши/няма воля/прави се на гъзар/боклук е/не-ми-дреме-що-за-нахалник е???

@HateBreeder Ако ме опознаеш, ще разбереш, че съм душа човек. А отвътре съм топъл и влажен.

^П.С. х2 - ...и понеже пречи на другите със своята слободия, заслужава да бъде маризен.
HateBreeder
Ами защо не гониш всички клиенти-пушачи? И да си бачкаш на спокойствието, което заслужаваш.
LordZombie
Щото ша фалира...
gadabout
^^
1. Защото съм на работа и ми плащат да работя при дадени условия (макар че трябва да ми се плащат и вредни, зарад' тез' условия, след като не съм пушач, но нейсе - това си е утопия).
2. Защото няма закон, който да ми дава това право.
3. Защото няма закон, който да им забранява да пушат.
4. Защото току що пръднах.
HateBreeder
Ето, че благодарение на тях изкарваш голяма част от парите, които получаваш. А за вредните съм съгласен. Трябва някак си да го измислим "хем вълкът да е сит, хем агнето да е цяло".
Twilightfall
^ длъжен си да се съгласиш с шефа, без значение какво е мнението ти.

А аз отивам за цигари, ахах. :Д
Megadeth
^^^Топъл и влажен {}{}{}

^Къв е тоз ник, миналия ти е по-як.

^^Ти си идиот.
Chaotic One
Дам.. въпреки че осъзнавам калко е вредно. Хубавото е, че не съм зависима(въпреки че стана повече от година) и пуша само когато съм в компания пушачи или когато съм сама навън и ми се намират цигари..
А си спомням как преди време се карах на един приятел, че пуши и го карах да ги откаже.. xD
_Moonshield_
^Тц, психично зависима си, ама не се усещаш wink.gif

Аз не пуша, нямам и намерения. По-безмислено нещо от товя няма - даваш си парите и се тровиш. В компания на пушачи съм, които ме опушват предостатъчно biggrin.gif
Chaotic One
Мне, не съм зависима. Аз дори не съм и редовна пушачка.. :Р
scion_of_storm
ни съ обяснявай,
ясно ни е на нас непушачите rolleyes.gif
HateBreeder
Спокойно де,има цигарен дим за всички :rofl: ,ако някой не го кефи,порсто да намери най-удобния за него начин да го премахне,било то да изхвърли приятел-пушач от обкръжението си или демонстративно да загаси цигарата на човека на съседната маса в бирата му и да си седне.
Megadeth
Един пич пушеше в стаята, докато приятелката ми спеше - казах му да я загаси - той се направи, скъсах и хвърлих цигарата на пода, сбихме се и тя се събуди. <:
HateBreeder
Това е доста поучителна история.
cunt

Desperate Cry
Няма да почвам да пуша, това е най-бавния начин за самооубийство. Дори да не умра, пушенето ще ме прецака.
HateBreeder
Ами прав си, недей. Още си малък (аз пък като съм много голям... dry.gif). Но все пак, ако започваш да пушиш, направи го поне на около 20.
Като бях на твоите години и аз се заричах, че няма да слагам фас в устата си, но опитах и ми хареса... какво да направя dry.gif
Twilightfall
веднъж "Персил", винаги "Персил", както се казва.
HateBreeder
Още не съм стигнал до там да смъркам прах за пране.
Twilightfall
Не вярвам и някой да е стигнал.
crazyfan_metal
Веднъж пушихме прах за пране и още сме живи laugh.gif .
HateBreeder
аз съм пушил всякакви тревички и билчици, обаче ефект, нулев.
gadabout
Верно ли бе?! ohmy.gif
Вие сте БААААХТИ пичовете...
Twilightfall
Desperate Cry
Имам един познат (учител по английски език, много готин пич) - на 42 години е, и казва, че ако не е хабил пари за цигари сега е щял да има допълнителни около 400000 лв.
Blashyrkh
10 000 000 ми се струва по-реалистично wink.gif
cunt

лукс за закуска
Souldrainer
Цитат(HateBreeder @ Apr 6 2009, 12:47 AM) *
Напълно съгласен. Но това няма да ме накара да ги спра. Поне засега. Да се надяваме, че няма да ни нахакат още едно увеличение на акциза.

А ако кутията цигари стане 10 лв. тогава няма ли да ги откажеш? Аз лично ги отказвам стане ли 5 лв., а какво остава за 10... rolleyes.gif
Twilightfall
Дори и 10 лв. да станат, повечето пушачи пак ще си пушат, сигурен съм.
crazyfan_metal
А тва за спестените пари е пълна глупост, защото тия пари пак ще ги даваш за бира, вафли и/или някви други незначителни неща smile.gif. Дори и да си ги спестяваш някъде в бурканче или касичка, ще ги изхарчиш, като станат прилична сума, не ми се вярва някой да спестява до хиляда и нагоре rolleyes.gif .
Souldrainer
Крейзифен, зависи за какво спестяваш. Ако като мен си си харесал видеокарта за 1500 лв. ще спестяваш, чак ще се скъсаш от спестяване. И не само, че цигарите ще откажеш, ами и алкохола (като мен), а може и гаджетата да откажеш, че и те много разходи правят. biggrin.gif
HateBreeder
Щом за теб е толкова важно да притежаваш подобно нещо,събирай,но ще ти кажа,че ако откажеш социалния си живот заради нещо подобно си зле.
Souldrainer
Аз гаджета не съм казал, че ще ги откажа, но ти ако на цигарите и алкохола им викаш "социален живот", то ти си този, който е зле.
HateBreeder
Говорех за гаджетата и (колкото и странно да ти се струва)алкохола.Не мислиш ли,че е по-добре да се видиш с приятелите на по бира в парка(което вече не знам дали не е забранено със закон),отколкото да ги видиш в ролята на асасин,варварин,паладин и т.н.
Twilightfall
Едно от нещата, които най-много не понасям, са вманиачени геймъри. :Д
HateBreeder
Точно за това говорех, че социалния живот (може) да мине през биричката.
sgoh
Е ако ти е нужен алкохол за да се виждаш с приятели, пак си си злетак tongue.gif

Извод: Ако хейтбрийдъра флъди по-малко, ще ръси по-малко глупости, на които могат да го засекат. smile.gif
karelian
Цитат(Twilightfall @ Apr 10 2009, 02:02 PM) *
Едно от нещата, които най-много не понасям, са вманиачени геймъри. :Д

и аз така dry.gif
Desperate Cry
Аз като погледнах обективно на пушенето - здравословната И ОГРОМНАТА финансова загуба, просто си обещах, че няма да пуша.
Chaotic One
^И аз тaка казвах.. xD
SharondenAdel
^ Ти не се обаждай! Ти си лоша! smile.gif И пушиш ии веднъж като бяхме на легаси и те чакахме там с още някой иии Дани и Пешо си умираха да дойдеш да им дадеш цигари... гр.. защото ТИ винаги имаш в себе си с :РРРРРР openwidehug.gif


Та по темата.. не пуша.. преди 3 години пропуших заради неподходящатя компания в която бях попаднала но като почнах училище и постепенно ги отказах и от 20 септември 2006-та досега не съм близвала цигара и мисля да си продължавам така без да се тровя... В компания на пошачи съм всички пушат... достатъчно все тровя на техния дим..
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.