Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: [whissey]
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
whissey
Здравейте, казвам се Ива, на 16 години.
Слушам метъл сравнително отскоро. Любими групи: Agalloch, Blind Guardian, Epica, Sirenia, Opeth, Wintersun, Empyrium, After Forever, etc. А любим стил нямам засега, слушам каквото дойде. smile.gif
Чета от много време във форума, но чак сега реших да се регистрирам..
Ако имате въпроси - питайте. : )
In Death's Embrace
Цитат(whissey @ Apr 10 2009, 12:24 PM) *
Agalloch, Blind Guardian, Opeth, Wintersun, Empyrium

Браво! happy.gif
Добре дошла.
scion_of_storm
Хубави групи повечето wub.gif , ценителка си им, надявам се, а не ги фляскаш просто така smile.gif

Поздрави и добре дошла!
Airin Of Ancelot
Здравей! Много готини банди. smile.gif
LordZombie
Привет. Поздравление за смелостта.
abydos
Добре си се ориентирала горе-долу. Не се ограничавай стилово и приятно писане.
Desperate Cry
Съгласен съм с останалите, добре дошла! Ако имаш приятелки на 13-14 години нека ми звъннат на 0885756599.
abydos
Баси некрофила. Връзват ли си сами обувките - не ми ги хвали.
HateBreeder
Цитат(Desperate Cry @ Apr 10 2009, 09:14 PM) *
Съгласен съм с останалите, добре дошла! Ако имаш приятелки на 13-14 години нека ми звъннат на 0885756599.

Загоряла работа dry.gif whistle.gif suicide.gif
LordZombie
Айде, като си почнала да споделяш...
Отде'ка си ?
Интереси и хобита ?
и таквиз работи.
Desperate Cry
Аз веднъж да се пошегувам, вие да ме изядете sad.gif
gadabout
@abydos - педофил, байко, не некрофил, поне съдейки по постта над твоя. Иначе това за връзването на обувките идеални се връзва и с изгорите на некрофилията...

Здрасти иначе, девойко.
abydos
Е да. Имах предвид, че си ги харесва много стари (за мен), некрофилия чак. Аз ги обичам млади, млади още :д
whissey
Цитат(LordZombie @ Apr 10 2009, 10:22 PM) *
Айде, като си почнала да споделяш...
Отде'ка си ?
Интереси и хобита ?
и таквиз работи.

Враца.
Обичам да чета; Любими книги: Властелинът на пръстените (за съжаление не съм чела нищо друго на Толкин - Хобитът, Силмарилион и Децата на Хурин ми хванаха окото в книжарницата, но за са с твърди корици и съответно не много евтини..), Птиците умират сами, Отнесени от вихъра, Морал и Знахар - Тадеуш Доленга Мостович, обичам разказите на Ги Дьо Мопасан, Тримата Мускетари, То; Зеленият път - Стивън Кинг и Десет малки негърчета - Агата Кристи, Богат, беден – Ъруин Шоу и т.н.
Друго любимо занимание ми е рисуването, но не съм добра и го правя единствено за удоволствие. : ) Имам и огромно желание да се науча да свиря на китара, така че това се очертава да бъде бъдещо хоби. ^^

И благодаря на всички за отговорите. happy.gif
Desperate Cry
По-старите = геронтофилия
Мъртви = некро
Деца = Владо Кузов

Мерси, че сме на темата. (Сори, че ти създавам работа, Уориър, ама тука не се разбираме нещо).
abydos
Цитат(whissey @ Apr 10 2009, 10:56 PM) *
Имам и огромно желание да се науча да свиря на китара, така че това се очертава да бъде бъдещо хоби. ^^

И благодаря на всички за отговорите. happy.gif

Започвай възможно по-скоро. И аз като теб (даже от по-малък) исках да се науча, но все си викам, че не мога, а сега като започнах и ми стана ясно, че не е чак такава философия. Просто трябва упоритост. Докато станеш на моите години може и да си вече доста напреднала :п
Desperate Cry, наясно съм. И пак това, което казах си е валидно.
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.