Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: :)
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
шепот
Здрасти smile.gif !
Николай се казвам и съм от Пловдив...отдавна знам този форум,ама ся реших да се регна.
Интересувам се от мистика,психология,религиозна символика,техника и тва е горе долу smile.gif...
а за музиката...не се ограничавам стилово...какво имам в предвид...принципно съм голям фен на електронната музика(по специфична)..ама кво да ви кажа и метъл си слушам ежедневно...ама то ми е по наследство де,щот и наще са металяги...в кръвта ми е както се казва...не съм много наясно със стилове, подстилове и т.н.т... слушам си някои групи които си ме кефят,а съм тука за да намеря както и други песни и групи които да ме кефят, така и приятни хора...
слушам: Iron Maiden, Manowar, Helloween, Alice Cooper, Whitesnake...
траш...:Kreator,Metallica(май и те траш се водиха,ако не греша?!)
...........:незнам Amon Amarth викинг метъл ли се водят,мелодет ли ...ама тях ги слушам много...също така и Korpiklaani:) , Finntroll... .
...........:кефи ме и Max Cavalera...по-скоро в Sepultura...сега в Soulfly...не чак толкова...може би само 2,3 парчета...слушам още доста групи,но тези най-ги харесвам smile.gif !
Ghost
Здрасти, Ники! smile.gif
LordZombie
Привет!
SharondenAdel
Добр дошъл! smile.gif И приятни изкарване из станиците на форума smile.gif
scion_of_storm
нема се шашкаш, има само няколко души во форума, които ще ти скочат, ако наречеш Wintersun мелодет примерно. един такъв прекрасен индивид е winterstorms, който ще ти обясни, че ще станеш за смях пред другарите си много КОРАВО ПРОГРЕСИВНИ метълхедове с такова смехотворно изказване! всъщност, ключът за жизнения ти път се ръководи от това да знаеш кое точно какво е wink.gif

иначе, добре дошъл, желаем приятна прекарвация wink.gif
Whiplashh
Здравей Адаш ^^,
Добре Дошъл И Приятно Изкарване В Форума
шепот
Добре заварили smile.gif !
gadabout
Ае, от мен да мине - ЗДРАСТИИИ!!! *тхатааааа*...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.