Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Какви подаръци получихте?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
blood_freak
аи сега обадете ... кфо ви подариха за празниците .....

аз тази година доста добре намазах ... от бащами - Джи Ес Ем-че (Моторола Це 350)

от майка ми Дискменче (Елит ... чете и ЕмПеТроики)

от др. по някои лев .....

и така добре се получи

сега сте вие .. кажете какво получихте
_SiegfrieD_
Засега нищо,защото баща ми има невероятния талант да разваля празниците на хората...Пък и без това не празнувам.Но все пак успях да си купя някои джаджи със стипендията си за 2 месеца и дарението от едната ми баба преди 1-2 седмици.Парите от другата ми "баба" и дядо не приех,няма и да приема.
blood_freak
както си купиш все пак .. напиши няма да е лошо да се пофалиш


П.С. то не че хубаво да се хвалиш де .. ама се пак .. няма да е лошо да обадите кфо имате
Ed_Hun†eR
Ti kuv podaruk smqta6 , 4e sum polu4il 6tom minalata sedmica se pribrah piqn na kirka , a po-minalata wikaha maika mi pri direktorkata 6toto bqh wlqzul piqn w 4as...
_SiegfrieD_
Цитат(Ed_Hun†eR @ Dec 25 2003, 05:04 PM)
Ti kuv podaruk smqta6 , 4e sum polu4il 6tom minalata sedmica se pribrah piqn na kirka , a po-minalata wikaha maika mi pri direktorkata 6toto bqh wlqzul piqn w 4as...

headbang[1].gif
Jicata
Донесе ел. крушка.......... китара де guitar.gif
falio`
az puk polu4ih edin pedal (za kasa smile.gif ) ama nekva ku4a marka vtora upotreba ama da se nadqvam sha svurshi rabota. e zdravko ti si zema kitarkata samo usilvatel4e ti ostava i sled tva sha si pi4 ama na mene mi trqbvat oshte nqkolko koledi za da subera cql komplekt barabani hmm.gif ranting.gif kak sha iztraq neznam...
_SiegfrieD_
Дедо ми Коледа ако не ми донесе утре парична сума... mat.gif evil.gif
BELLA
abe moq dqdo koleda dobre se pogriji za men 6toto topi i djudjetata mu znaqt 4e skoro nqma da me vidqt pak i taka , baq hubavi raboti namazah biggrin.gif
Peter
Цитат(Jicata @ Dec 26 2003, 01:43 AM)
Донесе ел. крушка.......... китара де guitar.gif

Eeee bravo, bravo! Q kaji kva?
Sw1tched
Цитат(Peter @ Dec 26 2003, 12:52 PM)
Цитат(Jicata @ Dec 26 2003, 01:43 AM)
Донесе ел. крушка.......... китара де  guitar.gif

Eeee bravo, bravo! Q kaji kva?

mda twa me nawevda na misylta 4e triabwa da wi pitam - zapoznati li ste kak stoiat neshtata s kitarite wtora ryka?
Jicata
Цитат(Peter @ Dec 26 2003, 11:52 AM)
Цитат(Jicata @ Dec 26 2003, 01:43 AM)
Донесе ел. крушка.......... китара де  guitar.gif

Eeee bravo, bravo! Q kaji kva?

Ми Fender Squier Standard Fat Strat, Дядо Коледа ми го купи от малкия цум и аз бях с него wink.gif
xskacorex
Siemens C 60, купен насила... батииии, за къв ми е тоя gsm?! И кинти за концерта на 3-ти и за утрешния концерт...
Peter
Цитат(Sw1tched @ Dec 26 2003, 04:43 PM)
mda twa me nawevda na misylta 4e triabwa da wi pitam - zapoznati li ste kak stoiat neshtata s kitarite wtora ryka?

Emi purvo zaduljitelno q 4ui kak zvu4i.
Sw1tched
Цитат(Peter @ Dec 26 2003, 11:34 PM)
Цитат(Sw1tched @ Dec 26 2003, 04:43 PM)
mda twa me nawevda na misylta 4e triabwa da wi pitam - zapoznati li ste kak stoiat neshtata s kitarite wtora ryka?

Emi purvo zaduljitelno q 4ui kak zvu4i.

имах предвид като цени, но мерси все пак smile.gif
Jicata
Знам, че в магазин "Фактор" има китари Fender Squier китайски, с малко по евтини части за 180лв., но доколкото съм чувал отзиви не са много добри...правят проблеми.
Sw1tched
Цитат(Jicata @ Dec 27 2003, 01:35 PM)
Знам, че в магазин "Фактор" има китари Fender Squier китайски, с малко по евтини части за 180лв., но доколкото съм чувал отзиви не са много добри...правят проблеми.

squier-ите по принцип не ми вдъхват доверие, да не говорим че от тях ми върши работа най-вече shadow-еди-кво си който е мноо пари. Иначи видях Ибанец за 350 кинта във фактор ..и все пак гледам за втора ръка иначе ще си взема някъв фактор с двоен адаптер за 250 кинта.
````````
За Коледа получих един милион неща. Две книги...едната е продължението на жластелина на Ник Перумов... интересно ми е кави измишльотини е писал:) Имам и gsm - Siemens. Всъщност всичко това звучи глупаво на фона на новото приятелство което завързах. Всъщност затова се и съгласих да отидем на село..... просто човека си заслужаваше/..Честита Коледа и Весело посрещане на Новата година..

smile!
alpha prime
podaryci za taq godina
1)potupwane po ramoto
2)potupwane po ramoto
3)potupwane po ramota
4)awtograf ot zwezdi w/u me6kata ....

wesla koleda .... w4estita nowa godina na wsi4ki smile.gif
Ataegina
podaruci s prodyljenie
a az kolko oshte shte trqbva da davammmm help.gif
ISTORIK
Книга - "Българският въпрос във Волго - Уралието" от Николай Павлов.
Hansi
Само JVC UX-H33 Micro Component System. Ужас вече аз започнах да ставам дядо Мраз, т.е. много повече подаръци подарявам отколкото получавам. wink.gif
Ataegina
Az surovakah laugh.gif
Peter
NOKIA 6610. Golqmo dupe stanah... wink.gif laugh.gif Takuv sum si az tongue.gif
bgm
Цитат
)awtograf ot zwezdi w/u me6kata ....


HAEAHEAHEHAHEH
black_coffin
M.. kato ste pochnali s gsm-ite nashte se pogrijiha i za men, shtoto predniq topuz, koito mi bqha dali grijliwo si go wlacheh w meshkata i se beshe poprasnal..malko mu se wijdaha shemite..padna mu antenata..i taka.. I edno kolie ot bab mi, zashtoto si padam po bijuta...Drugite dobri horica mi dadoha pari! za koeto sym im strashno blagodarna...pak shte se zanesa na sf i shte ostawq edna kupchina pari tam..zashtoto i stipendiite i ot zakuski ;]...obicham masowi pokupki sled dylgo spestqwane cool.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.