Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: aloha
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Сиело
Та, привет, казвам се Михаела (предпочитам да ме наричат Мише), на 17, от София..
(родом съм от Пловдив, но от няколко години живея тук.)

Та занимавам се с музика от 10 години, свиря на виола, пиано и отскоро на китара.
Закърмена съм с рок и метъл, чух KISS за пръв път на пет годишна възраст и оттогава съм си фен до гроб на тази музика..

Форума много ми хареса как изглежда и рекох да видя обстановката отвътре...

(:
Warrior Of Ice
Добре дошла и приятно! smile.gif
_Moonshield_
Здрасти, сподели любими групи и стилове? smile.gif
gadabout
Това представяне много ми допада, ама честно!

Добре си дошла, моля те, задръж се наоколо.
LordZombie
Привет smile.gif
Сиело
Благодаря за топлото посрещане.. (((:

А иначе, moonshield, аз съм нещо като музикален мелез - харесвам, обичам и боготворя групи от най-различни жанрове и поджанрове.. Някои които са напълно несъвместими, но какво да се прави - в кръвта си ми е! =)
Няма да изброявам всички, защото са около 120 групи, само тези, които най-често се появяват в playlist-a.
AC/DC, Alice Cooper, Led Zeppelin, Motorhead, Blind Guardian, Cannibal Corpse, Children of Bodom, Dimmu Borgir, Gorgoroth, Catamenia, Iced Earth, In Flames, Iron Maiden, Judas Priest, KISS, Korpiklaani, Ministry, Metallica, Ozzy Osbourne, Rob Zombie, Scorpions, Sepultura, Slayer, Six Feet Under, Static-X, Tristania, Whitesnake, etc.
Наистина са много.. И не мога да се огранича само в един жанр, обичам всяка разновидност на рока и метъла.. (е, с малки изключения)
_Moonshield_
Цитат(Сиело @ May 7 2009, 10:39 PM) *
И не мога да се огранича само в един жанр, обичам всяка разновидност на рока и метъла.. (е, с малки изключения)

И точно така трябва, няма смисъл да се ограничаваш, трябва да се слуша каквото ти е на сърцето tongue.gif Ще ходиш ли на Рок феста в Калиакра?
Сиело
Ами засега ще ходя!!! Обаче понеже финансите са бая ограничени, а и превоза също, ще отида само за втория ден - за Скорпиънс и Блайнд Гардиън.. На първи ще пропусна Мотли Крю, обаче.. Не може целия разкош на земята.
А после искам и на Thrash 'till death да се занеса...
Ти ще ходиш ли? И с компания ли си?
scion_of_storm
Бива, бива.

Като можеш и успееш да разшириш хоризонтите отвъд по-главните групи ще ти е още по-яко, даже.

Иначе, с добро впечатление оставам. Ще живееш - засега. wink.gif
_Moonshield_
^^Дам, и аз отивам само за втория ден с едни идиоти biggrin.gif Значи може да се засечем там. Имам подобни мераци и за Траш тил дет, ама да видим и другите групи, че Borgir не са ми от най-любимите whistle.gif

А относно превоза - БДЖ през Казанлък и направо отиваме всичките на морето happy.gif
Сиело
Цитат(scion_of_storm @ May 7 2009, 10:48 PM) *
Бива, бива.

Като можеш и успееш да разшириш хоризонтите отвъд по-главните групи ще ти е още по-яко, даже.

Иначе, с добро впечатление оставам. Ще живееш - засега. wink.gif

hail gods of war, ще живея rolleyes.gif

а иначе здрасти, в общи линии слушам куп нечувани и невиждани банди, които реших да не споделям, просто защото ме мързи..

сещаш се.. обхванало ме е едно пролетно, летаргично и мързеливо състояние... едвам си държа очите отворени.. но мерси за съвета все пак, ограничението е майка на затъпяването..

laugh.gif
Braindead
Привет и добре дошла и от мен, приятно писане. happy.gif
Megadeth
И от мен добре дошла ;р
Пловдивски потомък, цуни
abydos
Тц, тц. Тва шопланд мн гадно, моите съболезнования. Инчи дубре си дпшлъ и приятну писъни тукъ. Като съм готов със соловия албум штъ викнъ да ми свириш на виолата.
Сиело
Aмъ много мирси!
За Шопландъ си прав, друго си е Майна таун.. което ми напомня от колко време не съм идвала.. 1 година, представяш ли си, 1 година?!

А на теб слуша ли ти се класическа музика на 29 май на Античния театър? rolleyes.gif ще свирим с оркестъра, можеш да се довлачиш, ако искаш.
Megadeth
^^ да ми свириш на виолата вика хахаха
abydos
ако съм свободен и ми обещаеш автограф ще се радвам да мина и да погледам и послушам истински музиканти. колкото и да ми е кеф да го правя, понякога ми става жал да изнасилвам китарата.
blood, орлов поглед ей :п
scion_of_storm
моме, готвят ти генг бенг,
аз бих се пазил :Д
cunt
музикално училище?

виола=красота
Twilightfall
Добре си се ореантирала. ;р
Neurosis
а хубава ли си?
Здравей
Twilightfall
Хубава е, не видя ли в темата за снимки? ;р
abydos
Естествено, че е хубава. От Пловдив е и свири на виола. Снимки не ти трябват.
Сиело
Цитат(scion_of_storm @ May 8 2009, 12:35 AM) *
моме, готвят ти генг бенг,
аз бих се пазил :Д

хаха, добре, мерси за съвета, ще се оглеждам през рамо в Пловдив. :}


Цитат(cunt @ May 8 2009, 01:00 AM) *
музикално училище?

виола=красота

Ами да, уча в музикалното в София, то е само едно.. (: иначе мерси, радвам се, че инструментът ти ми харесва (не го перефразирайте това сега) laugh.gif


Цитат(abydos @ May 8 2009, 03:19 PM) *
Естествено, че е хубава. От Пловдив е и свири на виола. Снимки не ти трябват.

А така, от Пловдив лошо просто няма!
Иначе мерси за коментарите...
rolleyes.gif
AXTUNG! Wehrwolf
ако въобще нещо се коментира тука - то това са хора laugh.gif
Rolf
Здрасти, хубави интереси! smile.gif
Neurosis
е видях я.Но не е Хубава whistle.gif evil.gif






п.п.преди да почнете да ме храните,ще кажа че се шегувам
abydos
Тъкмо бях изкарал смока да те удрям по главата...
sleep my child, sleep...

Всичко е спокойно, може да дишате отново.
Сиело
laugh.gif много мило от твоя страна, наистина... thanks for the support ^^
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.