Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Swallow The Sun
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
scion_of_storm
?

.


Love is lost but not forgotten
I keep repeating to myself every day
Too many times I have seen
Autumn leaves turn to snow
Flowers wither to dust
But I promise
They will suffer well
_Moonshield_

Този албум е зверски як дет/дуум.
Warrior Of Ice
Сред любимите ми дуумаджии са, без слаб албум. Много плътно и съсредоточено звучене вадят, нищо излишно няма при тях. Дебютът сякаш си остава най-силен, но "Ghosts of Loss" и "Hope" също са страшни.
In Death's Embrace
Hope завинаги ще бъде един от най-любимите ми албуми, дори и да се състоеше само от първата едноименна песен! Както отбелязаха вече над мен, няма слабо при тях.

...Crush my mouth, for it still sings praises to you

Величествена атмосфера...Тоталният разпад е пълен!

Plague Of Butterflies... думите са слаби, за да опишат красотата и.

She's not forgiven, she's the one for winter to own.
Airin Of Ancelot
Страшна банда с красива и много дълбока музика, макар че не мога да ги слушам във всеки един момент. "Hope" е уникален!
NiksY
Още едно гласче за Hope, уникален албум.
LordZombie
Hope... bowdown.gif
Savatage
Култуви! bowdown.gif

Невероятни музиканти, невероятна атмосфера...Дисентеграция на реалността...

One night it happened
The morning never came
Now it's been seven years ever since
The season of dark fell upon us
And only few still wait for the sun
Jesus Goat
Тези пък кой ги направи звезди?! Има много по-добри и истински дуум метъл групи.
scion_of_storm
...звезди в дуума като цяло няма.

И аз имам по-любими, но какво не им е истинското?

D.t.A.
Beyond the Grave
Цитат(scion_of_storm @ Oct 29 2009, 08:15 PM) *
...звезди в дуума като цяло няма.

Да бе, да. laugh.gif Candlemass?!
scion_of_storm
И би ги нарекъл точно с думата 'звезди'? Аз нямах предвид, че няма ВЕЛИКИ и супер важни групи в дуум стила, но 'звезди' е далеч от правилното наименование.
In Death's Embrace
А при Swallow The Sun кое е фалшивото?
monolithe
Много са бавни! biggrin.gif
Warrior Of Ice
Някакви мнения за новия албум? На трето слушане вече ме радва стабилно! smile.gif
monolithe
Аз днес го намерих рипнато CD. Ше го преслушам тези дни. Въпреки, че не съм от най-големите им фенове, очаквам добър албум.
Airin Of Ancelot
"New Moon" е разкошен. smile.gif С нищо не изненадва, пак в същия стил и пак с познатото качество. Женските вокали в "Lights on the Lake" звучат невероятно!
pa®tci
Нещо не ми допадна на първо слушане. Малко твърде death-ец са вкарали, че даже и чист бечец (първото парче). Размит стилово ми се стори и леко изсмукан. Чакам да ми дойде муза за второ изслушване, че насила хубУст...
In Death's Embrace
Албумът е на познатото високо ниво, което момчетата държат. В началото влиза наистина малко.... подобен като предишните е като звучене и атмосфера. Но след повече прослушвания почва вече венозно да се влива! Прекрасен албум, отново са се надминали smile.gif
NiksY
Перфектен албум са извадили, от снощи ми е залепнал в плейлиста и няма отърване:>
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.