Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Blutengel
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
LordZombie
Какво мислите за тях? Слушате ли ги? На мен доста ми допадат. Любим албум Labyrinth.
LordZombie
Срамота, няма ли фенове, бря? Вярно, че не съм дал описание, ама ме мързи. Но пък не мисля, че няма хора, които да ги слушат тук...
DAEMONAXIA
Аз лично ги харесвам... Имат някой доста добри парчета.
curunir
Най-любимата ми група са те ....
Vlad
Тия какво общщо имат с метъла?
curunir
Готик метъл не си ли чувал!? о.О
Vlad
Абе чувал или не, това няма нищо общо с рок и метъл.
Enslaved
Vlad, много ограничено парче си. Не ти е лесно сигурно.
Braindead
Всъщност той е доста прав. Фактът, че много хора, които слушат метъл, слушат И електронна музика, не прави Блутенгел рок или метъл банда. (Всичко това с уговорката, че нямам нищо против бандата, нито пък против темата).

И въобще тая наша традиция - да наричаме "готик метъл" всичко, що е свирило на Трефена, е много неприятна.
curunir
По тая логика и Найтуиш не са метъл, щото се водят готик ..... :/ Ама да ви имам мисленето. Метала е доста всеобхатно понятие.
Braindead
Нали това ти говоря, също толкова безумно е да наричаш Найтуиш готик колкото Блутенгел готик метъл. Не знам каква логика видя и в какво я видя, но за такава не става въпрос, става въпрос за прости факти - Блутенгел свирят електронна музика, което не е метъл музика. Това не я прави лоша, не я прави неслушаема, аз самата харесвам Блутенгел, но тук говорим за друго.

V Лорде, разбира се, че няма нищо лошо. Нямаше никой да има нещо против темата ако някакви хора не развяваха флаг "готик метъл" над всичко, което има лек електронен/даркуейв привкус. Аз лично не се дразня дори от конкретния случай, а че ПРИНЦИПНО хората са доста боси по темата.
LordZombie
Blutengel няма нищо общо с метъла, така е, в което не виждам нищо лошо, нали все пак заглавието на раздела е Metal/Rock?Hardcore/Gothic/Industrial ?
Blutengel са си darkwave, gothic, industrial, тъй че не виждам смисъл да се водят такива дискусии дали мястото им е тук или не, вместо хората, които ги слушат да си ги коментират.
curunir
Ами Ние си ги слушаме и си ги коментираме.
Vlad
Нямам нищо против да си ги слушашате, но както отбеляза Braindead това е електронна музика. Само ми обяснете като се споменава Найтуиш какво общо имат с електрониката, която се обсъжда? Както каза метъла е всеобхватно понятие, но което си има някакви граници все пак. Enslaved ти като си широко скроена личност и ти е лесно ми кажи дали смяташ въпросната група за метъл???
LordZombie
Ама никой не казва, че са метъл, просто разделът не носи името Metal и нищо друго, а е кръстен Metal/Rock?Hardcore/Gothic/Industrial и то с причина. Както могат да се дискутирам метъл групи, така и хардкор, така и пънк, така и готик и т.н.
EternalNight...
Hе съм си и помисляла че има такава тема ...

Оо, невероятни са.. Даже мога да кажа че са една от любимите ми групи. wub.gif
Май и на мен най-много ми харесва Labyrinth smile.gif
Blutengel - Bloody pleasures (лайв, но не знам от коя година е) като я слушам потръпвам цялата happy.gif

Моето мнение е че са electro gothic na mesta industrial, ~електронен/даркуейв привкус~..
LordZombie
^
Поздрав smile.gif
EternalNight...
^ благодаря : )
Много бих се радвала ако посетят България, но май ще се остана само с мечтите laugh.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.