Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Haa'' dudes
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Hutsun
Здравейте на всички. ^^

Аз съм Марина и от доста време търсех метал форум, реших при вас да пробвам. Тааа.. Друго не се сещам какво да напиша затова.. HAAA'' DUUDES sp_ike.gif
_Moonshield_
Здрасти, епа сподели любими стилове, групи, нещо по-интересно за теб? На колко лета си?
Hutsun
Амиии.. да видиме... мн малко време.. два месеца някъде.. И сега съм на Disturbed и Dope, засега ми стигат hmm.gif
AXTUNG! Wehrwolf
хахаха
Калето е вредно!
Да не повярва човек, че за втори път го констатирам днеска laugh.gif
Иначе, тука сигурно има и метали 'ма е форум за метъли и метъл,

пп.
в правилата трябва да се допише, че цветни метали не се допускат laugh.gif
scion_of_storm
епа требе ти и друга база, мислим.

иначе здравей.
abydos
От рано почвай с прогресива, че после затъпяваш и не можеш да го "разбереш". Е питай циончо, той ще потвърди :п
scion_of_storm
циончо май природно си е затъпял, мани го него. загубена кауза, мофо.

иначе почни с дуум. така ще се увеличи броят на самоубилите се <3
abydos
аз дуума съм го измислил. още съм тука - не става. А от къде знаеш дали е природно? може да е просто в резултат на закоравяла музика. ко си съ депресиръл, да не съ ти взели бонбончето в парка? кажи кой и ще го набия ;п
scion_of_storm
е аз принципно съм депресар.

обаче прогресива ме депресира още повече и глей тея дни какъв съм, само защото пробвах да чуя Дрийм тиътър /примерно/

злеее :Д!
abydos
е то дт от 6 години за нищо не стават, ти с лошото си тръгнал ;п
като се замисля... тея дни все по-често гледам надолу през прозореца :Д

OP - я сложи някоя снимка. едно време си падах по една Марина в даскало, ако приличаш може те ощастливя.
_Moonshield_
Гледай само да не те съдят за педофилия tongue.gif
Hutsun
Доста ентусиасти, това е добре.. Донякъде xD rolleyes.gif А по принцип засега тези двете групи ме радват, по-натам може да пробвам и другите стилове.
scion_of_storm
е то ще ти се наложи. две групи омръзват доста бързо ако само тях циклиш.

иначе гледам блийч у профило :д
Hutsun
Да, бях забравила че от Блииииийч.. Всъщност картинката ми харесва, простичка е но все пак - достатъчна. whistle.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.