Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Къде се намира...?
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Sw1tched
В момента ме интересува магазин Jazz или нещо подобно където да се продават китари втора ръка.
falio`
naskoro hodih do JAZZ ama mnogo ne vnimavah. ot Factor me pratiha tam.eh sega ne moga da se setq. ama ot factor mi kazaha "minavash nadolu sled tva zavivash na vtorata prqka i se opravqsh..." abe pitah nekvi hora tam i stignah, malko e zabutano. imashe edna tabela JAZZ MUSIC SHOP i tam imashe nekav baraban otpred...
abe posle sha pitam edin priqtel i shti obqsna po-dobre kade e tongue.gif
Sw1tched
Цитат(The_Rage @ Dec 29 2003, 01:45 PM)
naskoro hodih do JAZZ ama mnogo ne vnimavah. ot Factor me pratiha tam.eh sega ne moga da se setq. ama ot factor mi kazaha "minavash nadolu sled tva zavivash na vtorata prqka i se opravqsh..." abe pitah nekvi hora tam i stignah, malko e zabutano. imashe edna tabela JAZZ MUSIC SHOP i tam imashe nekav baraban otpred...
abe posle sha pitam edin priqtel i shti obqsna po-dobre kade e tongue.gif

е все пак мереси..ако беше казал какво имаш предвид под "надолу" щеше да е екстра smile.gif
Beerzebub
Аз го знам къде е тоя Джаз Магазин, Боби. И мене ме пратиха от Фактора там... Ще те заведа по-нататък.
Sw1tched
Цитат(Beelzebub @ Dec 29 2003, 05:04 PM)
Аз го знам къде е тоя Джаз Магазин, Боби. И мене ме пратиха от Фактора там... Ще те заведа по-нататък.

абе ей сега ще отида до фактор пък те ще ме опътят

едит:мързи ме smile.gif..аре утре
synchu
От паметника Левски тръгваш по улицата, която води към Сточна гара (имена на улици рядко помня cool.gif ) пресичаш Дондуков и продължаваш надолу. На първия светофар свиваш надясно по пряката (след като свиеш вляво остава една градинка). Та там на първата или втората пряка вдясно като тръгнеш, вляво е Джаза - то от ъгъла съответно на първата/втората пряка ще можеш да видиш табелата на магазина(то направо както се казва те фърлям в джаза с тва обяснение ама...smile.gif) ) smile.gif
Sw1tched
Цитат(synchu @ Dec 29 2003, 06:06 PM)
От паметника Левски тръгваш по улицата, която води към Сточна гара (имена на улици рядко помня cool.gif ) пресичаш Дондуков и продължаваш надолу. На първия светофар свиваш надясно по пряката (след като свиеш вляво остава една градинка). Та там на първата или втората пряка вдясно като тръгнеш, вляво е Джаза - то от ъгъла съответно на първата/втората пряка ще можеш да видиш табелата на магазина(то направо както се казва те фърлям в джаза с тва обяснение ама...smile.gif) ) smile.gif

буквално ме хвърли в джаза ..немаше нужда утре beelzebub ще ме заведе направо...мерси все пак.
Beoulf
jazz-a беше на майната си!
ама не беше лошо магазинче.
не беше ли близо до Дондуков...
MustFeedBlooD
на мене пък ми трябва Озз-а във Варна или някъф Метъл Шоп във Варна


[SIZE=7]СНЕШНО
MustFeedBlooD
Aди моля ви се кажете докато не съм си изхарчил парите от празниците SPARK
t0xIc
Ozz-a e na 20 metra ot "Na Tumno" vuv varna..ama kak da ti obqsnq kato ne znam imenata na ulictata...na centura sa malko predi hotel 4erno more...ozz-a e edna julta sgrada i sre6tu neq ima6e magazin La Kosta ...sq ne pomnq dali go ima ...
posledniq put kato hodih tam be6e kato bqh vuv vn za kecove ...pitai za Na Tumno i 6te otkrie6 ozz-a bez problem
MustFeedBlooD
A-ха 10х ман
falio`
nqkoi znae li kade se namira MD studio...nqkade v mladost ama to4no kade...?!?!?
Jicata
Аз разбрах:

M&D Studio - София
Адрес: София, Младост1, бл.11, вх.3 тел.02 767100, 048 992 447
Internet: http://mdstudio.hit.bg
Звукозписно студио и репетиционна
УСЛУГИ : КУЛТУРА, ИЗКУСТВО
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.