Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: About a girl
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
haunting_fear
Здрасти! Попаднах тук като търсех свестен форум за стойностна музика : ). Слушам най-различни стилове метъл и рок. Но като цяло любимата ми група е Nirvana. Може да видите какъв музикален помияр съм тук ^^ - http://www.last.fm/user/haunting_fear ...Идея си нямам какво още да напиша, за това ще поразгледам малко. Това е от мен. :]
beyondtheblack
Nirvana icon_headbang[1].gif wub.gif bye.gif
haunting_fear
Ъм, съжалявам за флууда, но някой може ли да ми каже защо аватара и сигнатурата ми не се показват?
stage
Поздрав с Nirvana - Negative creep ахах
scion_of_storm
хей)

супер, а другите грънджари как ги мислиш?:п
haunting_fear
Цитат(stage @ Jul 6 2009, 08:00 AM) *
Поздрав с Nirvana - Negative creep ахах

Тфа некфа ебавка ли беше оО

..

Иначе други гръндж групи харесвам също... Alice in Chains са ми на 2ро място след Nirvana... Pearl Jam и Saundgarden също имат добри песни, но не са ми толкова любими.Soul Asylum харесвам също, въпреки че вокалиста се правеше малко на Кърт..Mother love bone, Stone temple pilots, Candlebox, Blind Melon, Smashing Pumpkins, Screaming Trees си пускам по-рядко...

От женските пънк/гръндж групи харесвам:Hole, L7, Bitch Alert, Daisy Chainsaw, 4 Non Blondes, както и самостоятелните албуми на Кортни Лов..Държа да кажа, че не я мразя, както повечето заклети фенове на Нирвана..Не се интерусувам много от убийството му и дали тя го е извършила..Важното е, че и двамата са правели, и Кортни още прави де, страхотна музика..
stage
проницателна сте, уви
prayer4eto
bye.gif
Сиело
Чувала ли си за Mr. Bungle? laugh.gif
haunting_fear
Мда чувала съм ги тия, ма не ме кефят мн smile.gif

-----
*stage, що не земеш да спреш да ми сереш темата,а ?
stage
уви. дружелюбния ми хумор остана неразбран
ще те развесели ли ако ти кажа, че туй в подписа ми се отнася за споменатата група пхах
haunting_fear
Чувала съм го тфа някъде, че Кърт бил първото подобие на емо ;]
Kasiel
Здравеей,поздрав с Lake of fire (от MTV-Unplugged-та) smile.gif
Megadeth
Изиксвам лично представяне, утре към 8ч ми звънни, се разберем къде да се видим. Към новата тва <:
MetallicaAntiFan
QUOTE(Сиело @ Jul 6 2009, 03:11 PM) *
Чувала ли си за Mr. Bungle? laugh.gif

Ааа, Mr. Bungle са култ!

И едно "здравей" от мене с огромно закъснениие.
sepulturatr
openwidehug.gif

Браво за Нирвана!!!!!!!!!!

Nirvana - You Know You're Right metal.gif

Много малко хора, могат истински да почувстват, идеите на Кърт ...
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.