Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Dan Koloff
.::Metal World::. Форуми > Metal > Metal / Rock / Hardcore / Gothic / Industrial
Sw1tched
Поредния нов запис от мен, този път на групата, в която свиря. Стила е нещо като Hardcore/Beatdown, но надявам се по-интересен. guitar.gif
link
Сиело
брех!
Това ми хареса... Браво, ти китарист ли си в бандата?
stage
Браво, щом пеете на български директно ви печели място сред групитте (българските) които ме кефят. А защо не представиш и останалите членове и малко повече инфо за групата, myspace сайта не е много информативен wink.gif
Sw1tched
10х! Аз съм единия от 2-ма китаристи, да. На myspace-a на групата има повече инфо, снимки и няколко стари песни http://www.myspace.com/dankoloff
Сиело
Тая мацка ми е идол. Вьобще готини неща имате.. Браво, само така!
Sw1tched
Цитат(stage @ Jul 7 2009, 03:36 PM) *
Браво, щом пеете на български директно ви печели място сред групитте (българските) които ме кефят. А защо не представиш и останалите членове и малко повече инфо за групата, myspace сайта не е много информативен wink.gif

Разбираш ли текстовете? biggrin.gif

Били е вокалистката и преди това беше част от Santeria. Ицо е другият китарист, свири и в Takin Hold. Те двамата са основатели на групата. Владо (барабани), Дани (бас) и аз сме нови попълнения. Групата е сравнително млада, миналия Декември беше първия ни концерт, промоция на албума на Let Them Die, в The Club. След него последва участие на Hardcore X-mass, след това отново в The Club с Redound, Death Squad, Urban Grey и една гръцка група. Последния ни концерт беше в Пловдив, с Avril in Blood, O.H. и I Killed the Last.


Цитат
Тая мацка ми е идол. Вьобще готини неща имате.. Браво, само така!

Радвам се, че ни харесваш punk.gif
Arq
Oхохо от кога чакам някой да повдигне темата... Вие заедно с Let Them Die и Симона сте ми фаворити за момента... Последно успях да ви слушам на Hard Core X-mas... Евала просто!
Мисля и аз да се насоча към стила, за това ми е интересно как правите музиката...И Били от 'де го изкарва тоя глас... laugh.gif
Sw1tched
Честно казано X-mass-а ни беше най-слабия концерт по ред технически и организационни проблеми, но щом и на него е имало доволна публика, всичко е ок.

Цитат
И Били от 'де го изкарва тоя глас...

От дълбините на ада devil.gif icon_headbang[1].gif
Ghost
Това го пее момиче?! ohmy.gif Евала!

Не е лошо парчето, ама тия бааавни моменти не ми допадат толкова.
Во Царствии Твоем
Ето го и доказателството за женското изначало в Колофф, Дан :
ЖЕНА вокал - нещо по-различно от жена шофьор smile.gif
Warrior Of Ice
Обаче Боби все така си държи на сценичното поведение тип статуя... happy.gif icon_headbang[1].gif
stage
е бтв то аз съм същия, не е ясно кой кого копира hmm.gif

музика > сценично поведение

пп. и между другото в пъзела си е бая тясно, няма много място за развихряне по сцената
Sw1tched
Били подскача насам натам докато "пее" и често е пред мен. Ако реша да куфея когато е пред мен ще стане фал wink.gif Така или иначе всички (включително и многобройните ни фенки laugh.gif) гледат нея, поне да и дам повече свобода.
Sw1tched
Днес можете да видите как продължавам да стоя като статуя докато свиря и да се убедите, че Били наистина е момиче wink.gif

suicide.gif
Sw1tched



Скоро ще можете да си купите първото ни CD, сплит с 3 групи от Швеция, Франция и Полша:


Можете да чуете песен от сплита на Facebook-а на групата


или на сайта на студиото ми
www.soundlurkerstudio.com
metal.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.