Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Aлоха! Ziz ;]
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Представете се
Ziz
Алоха,потребители smile.gif
Аз съм Зита, наричана още Зи smile.gif На 19 години съм и съм столично девойче или по-точно селянче, защото по-голямо село от Софията няма rolleyes.gif
Занимавам се предимно със пеене, но хляба си изкарвам, като бачкам като охрана на цех rolleyes.gif
Мъжка професия е, ама какво да се прави smile.gif важното е, че колегите са готини smile.gif
Обичам да си попийвам биричка, да ходя по концертчета smile.gif
Ами общо взето това за сега се сещам, ако има нещо може да питате smile.gif
Приятно ми беше, до писане smile.gif
abydos
Добре дошла. Дай да чуем някакъв запис. Много смайлита.
Ziz
Душатаа, нямам запис на моя компютър, трябва да пиша на някой да ми прати и ще пусна.
Имам навик да слагам смайлита biggrin.gif
Во Царствии Твоем
Добре дошла на работническата класа!! Срамна работа няма, както и няма само мъжка работа (ако и много да си мислят, че не е така)! мен ми се щеше като бейби ситър да работя, ма на годините не отговаряли на изискванията.
Наистина ще да е яко, ако можем да чуем гласеца ти на някой запис, а до тогава едно наздраве за добре дошла отново.
MadHatter
^А за някои неща си има и български думи, би било хубаво ако ги научим.

Инак...добре дошла. Какво четеш?
gadabout
'драво.

Megadeth
Душата, а снимка ;р ?
Crafter
Добре дошла! Какво учиш или си учила? В коя група пееш? Свириш ли на нещо? И какви са интересите ти към политиката?
scion_of_storm
Кораво, добре дошла wink.gif
Twilightfall
Добре дошла.

Фенка си на Моторхед, браво.

К'во друго слушаш?
Во Царствии Твоем
offt.gif
^^^^^^ Ех, на учителите не им вдигнаха заплатите от Юли месец и започнаха с частните практики по форумите...

gadabout
А, пропуснах да те питам нещо много важно.

Колко точно са ти големи циците?
scion_of_storm
гаде, трябва да публикуваме в правила на форума нова точка за обявяване чашката и прочие конфигурации :Д
Twilightfall
^ тц.

Моето предложение е следното:
Ръст, години, тегло, очи, коса (цвят, дължина, у-а), гръдна обиколка, и за да сме сигурни, че ни си измисля - актуална/и снимка/и в цял ръст, (от I.O.G. препотъчват 4 броя - отпред, отзад, отляво и отдясно). Липсата на дрехи ще се счита на предимство (т.е. колкото по-малко толкова по-добре, за тези които не ми следят мисълта).

ПП: горепосочените да са задължителни за всяка новорегистрирана (и не само ;р) потребителка (навършила поне 16-17 :О) и да се виждат на профила й (само от членове на I.O.G.).
Ziz
@Tokio_Hotel
Мерси smile.gif

@MadHatter
Здрасти!Мерси.Попринцип чета или криминални романи или вулгарни smile.gif

@blood
Душа,снимка съм пуснала в темата снимки biggrin.gif

@Stumfuhrer
Учила съм изобразително изкуство и култура.Групата е Hollyrain,няква детска,така да се каже.Много тъпо име,ама не съм го аз измислила biggrin.gif Свирех на акустична китара,ама много отдавна не съм я хващала,тъй че на нищо вече biggrin.gif Начи като гледам какво е положението в тази държава немога да съм нищо друго освен или расист или емигрант,но няма да си напусна държавата заради разни турци и цигани,така че нацист...

@TwilightFall
Ами да фенка съм на Моторхед.Други групи... амии Мейдън,Цепелин,Слейър,Джудас,Ексодъс,Металика,Сабат smile.gif

@gadabout
Ол,това не мога да ти го отговоря... май са доста големички,понеже съм леко пълничка biggrin.gif

@TwilightFall
Ръст: 1.60 сm.
Години: 19 г.
Тегло: 61 кг.
Коса: Черна,дълга
Гръдна обиколка: 1.90 някаде biggrin.gif
Ааа за снимките,амии ако нямам? biggrin.gif

Айде от мен да мине и някви снимки whistle.gif





gadabout
С последното се издъни.
Chimera
Здраво и добре дошла!

Пееш, това е много хубаво! И да, ще ти се наложи да изровиш някой запис :р
Хубаво девойче се чиниш, само не ми казвай, че си поредния заклет нацист... huh.gif
Ghost
Здрасти, добре дошла! И аз искам записи! happy.gif
Slash
Алоха бе, пройдоха!
Braindead
Добре дошла и от мен! Приятно писане ти желая!

И специално искам да те поздравя за страшно готините снимки! icon_headbang[1].gif
Night
На всичкото отгоре и красива smile.gif
Уелкъм и да продължаваш да радваш мъжкото народонаселение openwidehug.gif
Ziz
Аа,мерси много smile.gif
Slash
Цитат(Ziz @ Jul 24 2009, 08:53 AM) *
Начи като гледам какво е положението в тази държава немога да съм нищо друго освен или расист или емигрант,но няма да си напусна държавата заради разни турци и цигани,така че нацист...

Момичето с черното и бялото... Не мисля, че е толкова зле. Всмисъл, аз лично съм притеснен от миграциите на арабопроизводните из Европа, както много други европейци (ние не можем да избягаме от тези неща, все пак Европа свършва на Константинопол откакто са се наредили континентите). Плюс това не намирам логика да ги считаме за съвсем обикновени мигранти, тъй като става въпрос за една нова и страшно трудна религия, срещу която Европа винаги се е борила за да достигне до това ниво, а ислямския свят до този упадък, но чисто на местно ниво малцинствения вот има значение защото 50% от имащите право на глас българи въобще не гласуваха съвсем доскоро. И пак казвам не е толкова зле заради простичкия факт, че информацията и споделянето на мнения става все по-лесно. Не сме само ние двамата, които ползваме нет, сещаш се. Форумите и блоговете са много директна изява на недоволство и могат да свалят правителства. Ето, ти можеш да ни кажеш, че си привърженик на нацизма, аз пък мога да съм на парните локомотиви, все ще се нуждаем от сериозен ъпдейт. Въпроса е, че ако живееше в една севернокорейска реалност, аз щях да съм агент Гочо и да те издам, че си фашага. А не е като да не сме живяли в такива времена. Така че следващия път като ти пречат турци, цигани или еврей да напреднеш в живота, сети се за тези неща, че не е луд този, който яде баницата. wink.gif
Ruoste``
По-скоро си фашист, не нацист. Ениуей, а защо като не искаш да напускаш държавата, не седнеш да направиш нещо хубаво за нея, ввесто да се присъединяваш към младежите, които мразят, само дето и идея си нямат за какво мразят smile.gif Защо, след като я обичаш толкова много, не погледнеш над проблемите и' по-реалистично? Много сте ми интересни значи smile.gif
Airin Of Ancelot
Добре си дошла тук! smile.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.