Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
pa®tci
Angelic Alliance-а просто ме разкъртва tooth.gif
RazorJack
излезе Spore!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif
Void KD
3те ми любими игри са:

1. Gothic 1
2. Little Fighter 2/Little Fighter 2 Kate
3. Oni

може да се каже че съм добър на тях.
stage
Little Fighter 2 е култова игра icon_headbang[1].gif
scion_of_storm
Omg!

Ебаси майката, не знаех че толкоз дългокоси метхули играят близърд игриците. Няк'во...първо вчера играя Диабло и си добавям към приятели някаква девойка от Дания, слушаща In Flames, после с някакви пичове пак в европата обсъждаме Windir и Еiseregen, а накрая като заджитих дота в гарената си говорих с някакъв гръцки пънкар O.o

wtf..
Blashyrkh



ПАХАХАХАХАХА
LordZombie
omg ;d
scion_of_storm
АХХАХАХАХАХАХАХАХАХАХАХХАХ

Night Elves: Poor decision makers

Anyone ever notice how the Night Elves, when faced with important, world-changing decisions, INEVITABLY make the wrong ones? If it weren't for Night Elves and their screwups, I'd be inclined to think Azeroth in general would be a much nicer place.

Mistake 1: Destroying the Scepter of the Shifting Sands

Bronze Dragonflight: "Now that we've finally sealed away the nemesis of all Azeroth, here's a scepter should you need to break the seal and fight them again."
Fandral: "WAAAHH!"
*breaks scepter*
Bronze Dragonflight: "You dumb f*cker."

Mistake 2: Destroying the Well of Eternity

Queen Azshara: "Blahaharrrgh, I'm addicted to magic!"
Night Elves: "Well I guess that's cool."
Queen Azshara: "Blahahaharrrgh, I'm summoning demons!"
Night Elves: "Ok, that's not so cool."
*Bigass War!*
Malfurion: "I've got an idea! Let's blow up the world!"
Tyrande: "Come on, that's your solution to everything."
Malfurion: "No it's not! By the way, hold this."
Tyrande: "Hey, this looks like a-"
KABLOOIE
Tyrande: "...dammit, Malfurion."

Mistake 3: Recreating the Well of Eternity, Then Leaving It There and Falling Asleep
Illidan: "Hey guys, now that we just got done blowing THAT up, I just made a new one!"
Night Elves: "You stupid f*cker."
Malfurion: "Illidan, you're under arrest for playing the devil rock music."
Illidan: "How wude!"
*SLAMMER'D!*
Malfurion: "Anyway, let's just plant a tree over top of this sucker and call it a day."
Tyrande: "Uh, what do you want us women to do, Mal honey?"
Malfurion: "You all stay awake and keep the stove warm in case we're hungry when we wake up. Oh, and don't go running off having fun with your friends or anything, I want you in the kitchen where you belong."
Tyrande: "But-"
Malfurion: "zzzzzzzzzzzz"
Tyrande: "Dammit."

Mistake 4: Staying Asleep

Orcs: "FOR THE HORDE! And also the Burning Legion!"
Night Elves: "zzzzzzzzz"
Undead: "For the lich king! Also, again, the Burning Legion!"
Night Elves: "zzzzzzSNRKzzzzz "

Mistake 5: Picking a Fight with the Orcs

Night Elves: "WTF?! Orcs cutting down our trees? Gettem!"
Cenarius: "I'LL take the case!"
*PWNT*
Night Elves: "WTF!!"
Grom Hellscream: [Orcish] kek

Mistake 6: Releasing Illidan

Tyrande: "We need help, gotta wake the druids up. Oh hey, Illidan! I'm sure 10,000 years of confinement has only rehabilitated him."
Illidan: "GROWLowlorarrrr "
Tyrande: "...although I could be wrong."
Illidan: "OOGHRARGHghhh!" *runs off*

Mistake 7: Blowing up the World, AGAIN

Medivh: "Quit fighting you nubs! Archimonde is coming!"
Night Elves: "Oh crap you're right. Too late now!"
Archimonde: "Bwahahahaha!"
Malfurion: "Hey, I've got an idea!"
Everyone: *groans*
KABLOOIE

Mistake 8: Stopping Illidan from killing the Lich King

Malfurion: "OMG! Illidan's doing something crazy to Northrend! Gotta stop him!"
Maiev: "I'm kookoo for catching Illidan!" *trips Tyrande*
Tyrande: "Aiiee!" *falls into river*
Malfurion and Illidan: "I'LL take the case!"
*rescue*
Illidan: "So you see, I was trying to DESTROY THE MOST POWERFUL EVIL BEING IN AZEROTH."
Malfurion: "Oh, uh..... my bad."

Mistake 9: Building a new World Tree

Fandral: "Man, I miss immortality. Let's make a new world tree!"
Malfurion: "I don't think that's a good-"
Fandral: "STFU nub."
*WORLD TREE'D!*
Fandral: "See? This place is great."
Malfurion: "I dunno, it smells kinda bad... and I think I just stepped in some ooze."
Fandral: "Yeah? Well if you don't like it, why don't you go get lost in the Emerald Dream for a few years?!"
Malfurion: "You know what?! I think I will!" *gets lost in the Emerald Dream*
Night Elves: *facepalm*
Rest of Alliance: "Remind me why we put up with these guys?"
Bronze Dragonflight: "Because you're all a bunch of dumb f*ckers."

Mistake: Trusting Arthas

Illidan: No one understands me. I'll show them I'm not addicted to magic. I can quit anytime I want. Just as soon as I get done crawling in my skin.
Arthas: Hi, I'm evil.
Illidan: Yar, we fight now!
Arthas: Hey, you're pretty good at this. I'm totally not holding back and flattering you or anything.
Illidan: You're right, I am pretty awesome.
Arthas: You know what would make you even more awesome? Consuming the powers of that there demonic artifact.
Illidan: Brilliant idea! I'm glad I thought of it.
Arthas: Oh, and when you get done with that, kill that Dreadlord what's responsible for keeping my boss, the Lich King, from getting out from under Kil'Jaeden's thumb.
Illidan: Sure thing buddy.
*Illidan takes skull, and transforms into a big friggen demon*
Illidan: Sweet!
Tichondrius: WTF HAX?
Illidan: Yar! I kill you!
Tichondrius: Blarg! I are dead!
Illidan: Yay! Now that I've turned myself into a big friggen demon, and killed this other big friggen demon, I've proved that I'm not demonic at all.
Tyrande: You stupid !&$%er.
Malfurion: GTFO!
Illidan: No one understands me!

Mistake: Trusting Kil'Jaeden

Kil'Jaeden: I'm hella pissed that you screwed us over.
Illidan: Oh noes!
Kil'Jaeden: But if you destroy the Lich King, we're cool. I'll also give you your heart's desire.
Illidan: Sweet! I'm just gonna assume that you mean magic, because Kil'Jaeden the Deciever would never say anything that has a double meaning which will screw me over later.

Mistake: Hiding from from Kil'Jaeden in Outland

Illidan: Oh snap, I failed to kill the Lich King. If Kil'Jaeden finds me, I'm gonna get omgwtfpwned! I'd better hide. To do this, I shall flee from Azeroth, to which he has no access except by being summoned by absurdly powerful magics, the likes of which can only be cast by those who don't like him anyway, and instead going to Outland, which is basically his backyard.
Blood Elves and Naga: You are so smart!
Illidan: You understand me! Now lets beat up one of Kil'Jaeden's lieutenants and take over his fief. Kil'Jaeden will never be the wiser!
Magtheridon: WTF? Ow.
Illidan: Who da man? I da man!
Kil'Jaeden: No, I da man!
Illidan: Oh snap!
Kil'Jaeden: You're an idiot. Now get back to work.

Supplimentary Mistake: Leaving Illidan without adult supervision. Twice.


АХАХАХАХХАХАХАХ bowdown.gif bowdown.gif
Arq
Лелеее никаква надежда за скорошното излизане на Diablo няма а?

Аз разцъках днес Lineage II Gracia...голям зор беше докато я инсталирам, но останах доста доволна smile.gifsmile.gif
t0xIc
Има Too Human докато излезе Diablo. А и норвежката митология е по-яка от простотиите на Близард whistle.gif

http://www.youtube.com/watch?v=wPYPCk14Anw...feature=related
Arq
добре добреее laugh.gif и все пак си чакам Диабло...от малка ми е на сърцето laugh.gif
pa®tci
Много, много, много неприятно се зарибих по King's Bounty: the Legend...
LordZombie
Аз пък си чакам Still Life 2,като през тва време разцъквам Manhunt и малко AoE The Titans с приятели
ludspamer
Manhunt bowdown.gif

Минавал съм всички 20 стейджове+бонус стейджовете по 10 пъти bowdown.gif
LordZombie
Е,аз съм още на втория,но определено е зарибяваща игрицата.Ся се мъча да заобиколя един пазач и да му заврем бухалката у главата whistle.gif
abydos
Много приятна игрица е, жалко че втората част я няма за PC. Аз пуцам CoD 4 и съм в очакване на Dead Space, Left4Dead, CoD5, Far Cry 2, PES 2009 и още... а място на харда никакво sad.gif
ludspamer
Доколкото видях \1вата е твърде ограничена щото ония с тъпите си ограничения за възрастта им мрънкали(педали).Ма ако я имаше за ПЦ бих я пробвал.


Edit:не бе, 2рата исках да кажа.Мн съм тъп...
abydos
Brothers in Arms - лудница просто.
abydos
Съвсем друг тип игра е това, по никакъв начин не може да замести геймплея на Д3 или СК. Няма какво да ги заебаваме, след 2 дни е Близкон :Д
sharon
Цитат(LordZombie @ Oct 6 2008, 02:49 PM) *
Аз пък си чакам Still Life 2,като през тва време разцъквам Manhunt и малко AoE The Titans с приятели

Първата част ми е много, много, ама МНОГО любима... wub.gif Казаха, че втората ще се появи някъде в началото на 2009-та, а през това време нищо не ми пречи да си преиграя някоя и друга игра на Microids или просто дело на White Birds и гениалния Benoit Sokal, няма такъв човек... bowdown.gif
scion_of_storm
Empire-a никога не ме е гепвал :/

бтв, тотъли юзлес, бът стил найс:

http://img525.imageshack.us/my.php?image=s...nshot002zr1.jpg

whistle.gif
TheBlackPearl
World Of Warcraft
Counter-Strike
Guitar Hero 3 /Legend of rock/
PES 2009
Call Of Duty 4.... с нетърпение чакам следващата....
А след като видях трейлъра на новата NFS просто подивявам, тва ше е най яката игрица досега..... wub.gif
sharon
^^ Преди време ми паднаха едни колеги на тези, но с 5+ to all, wtf... Най-малкото заради гаврата си заслужават! laugh.gif
scion_of_storm
A, мани, вчера в почивката между писането на теми ми падна смол чармче 3/16/16, т.е. 3 max dmg 16 attack rating 16 life. Имайки предвид, че вървят по 3-4 хай руни, ще взема да забогатея :р
Atrocity
Дъ бест съм на стар крафт. Никой освен корейците неможе да ме бие. devil.gif
LordZombie
Цитат(sharon @ Oct 9 2008, 01:49 PM) *
Цитат(LordZombie @ Oct 6 2008, 02:49 PM) *
Аз пък си чакам Still Life 2,като през тва време разцъквам Manhunt и малко AoE The Titans с приятели

Първата част ми е много, много, ама МНОГО любима... wub.gif Казаха, че втората ще се появи някъде в началото на 2009-та, а през това време нищо не ми пречи да си преиграя някоя и друга игра на Microids или просто дело на White Birds и гениалния Benoit Sokal, няма такъв човек... bowdown.gif

Still Life 2
Следва продължение...
Така завърши една от най-завладяващите игри в куест жанра напоследък. И беше дразнещо. Нещо като да те сърби ръката с дни и да не можеш да я почешеш. Още по-дразнещо ми стана, когато се оказа, че продължение може и да не последва - все едно че ръката ви е ампутирана и мозъкът ви просто ви играе номера... След като ни зарибиха ди крайност, Microids (известни със заглавията като Syberia и Syberia 2) потънаха в миша дупка и всичко приключи доста нерадостно. Цялата история с неразкритата самоличност на убиеца в първата част на Still Life просто остана да зее като огромна яма в съзнанието ми и едва наскоро се появи перспектива това да бъде поправено. Прословутото продължение се очаква да излезе през ноември 2008 г. То звучи не по-малко интригуващо от първата част. Надявам се, че тези игри да са само началото на една дълга поредица. Този път отново ще можете да поемете управлението над нашата чаровна и духовита агентка от ФБР - Виктория МакФерсън. Освен дългоочаквания финал на единижата, играта ще предлага изцяло ново story. Виктория е извикана в мейн, където е открито тялото на Одри Дънигън. Всички следи водят към известния сериен убиец.
Мъчителят от Източното крайбрежие, който винаги измива до маниакалност тялото на жертвата и не оставя никакви следи след себе си. Виртуозността на убиеца спъва разследването и обстановлата се нагорещява. Медиите, от своя страна, търсят отговори и сензации, врат си носа, където не им е работа. Палома Хернандез - също. Става дума за млада пробивна журналистка, която твърди, че има информация. Информацията, която ще помогне на Виктория... Дали наистина това ще се случи? В телефонната слушалка се чува кратък отказ и Виктория остава втренчена през прозореца на хотелската си стая. Ще разчита изцяло на себе си в това разследване, не и на пресата. Кратко след това Палома изчезва. Отвлечена е от Мъчителя и единственото, което й остава, е да се опита да оцелее.
Верни на първата част в поредицата (където поемахте и ролята на дядото на Виктория в паралелно разследване в миналото), авторите отново ни предлагат възможността за един богат и разнообразен геймплей, като в случая ще можете да изберете една от двете героини и това ще ви предложи два напълно различни стила на геймплей. Като виктория ще имате в свои ръце целия арсенал на разследването и очаквания криминален куест.
През погледа на Палома ще можете да видите целия ужас на жертвите и ще се опитате да спасите живота си. Играта се разработва от юни 2007 г. насам от GameCo Studios. В тази част авторите ще заложат на real time 3D. Обещават ни запомняща се визия и много силна атмосфера (в което е трудно да не повярваме, спомняйки си първата част). Пестеливи в информацията си за момента, геймдизайнерите ни предлагат точно толкова трошички, че отново да привлекат вниманието ни и да потодят големи очаквания. Така че любителите на куестовете вече имат поне една причина да очакват есента с нескрита доза ентусиазъм.
ludspamer
Цитат(TheBlackPearl @ Oct 9 2008, 01:03 PM) *
World Of Warcraft

WoTLK идва след месец icon_headbang[1].gif

Дали няма вечерта на 12 октомври да се спи на палатка пред Пулсар icon_headbang[1].gif
abydos
Новият клас в Диабло 3 е Магьосник. На сайта на Диабло 3 има скрийншотове, филмчета и др.
Blashyrkh
Еха, това slow time е много яко!!
abydos
Ето и ако някой иска да си го гледа на харда, 720п, свалено от близърдския сайт:
http://www.bgshare.com/get,377924.html

http://d3db.com/ - постоянни ъпдейти.

Старкрафт 2 ще бъде издадена на 3 отделни части. Warcraft 4 е обявена.
Blashyrkh
Цитат(abydos @ Oct 11 2008, 12:27 AM) *
Warcraft 4 е обявена.

boxed.gif boxed.gif boxed.gif
abydos
The latest panel from BlizzCon has been about Starcraft 2. The big news is that the campaign will be split into three separate parts, each being sold as a stand alone game. (people were booing this decision)

This is to ensure a faster release and a more polished campaign. Each of these will feature the same multiplayer experience, however you will have to purchase a separate product to play each of the campaigns.


In other big news, it was also announced the Warcraft 4 will use the same sort of system, which basically confirmed that Warcraft 4 is in the works!
sharon
Цитат(LordZombie @ Oct 9 2008, 04:16 PM) *
Прословутото продължение се очаква да излезе през ноември 2008 г.

Странно, по едно време вече говориха за 2009-та, сега явно нещата са си дошли по местата. Дано, че е крайно време, играта е маниакална, както каза.
Иначе Wizard class-a изглежда обещаващо, но с това нетърпението ми единствено се засилва, по дяволите. laugh.gif


Цитат(abydos @ Oct 11 2008, 07:59 AM) *
Each of these will feature the same multiplayer experience, however you will have to purchase a separate product to play each of the campaigns.

А с това Blizzard хич не ме изненадват, защо ли... dry.gif
scion_of_storm
suicide.gif suicide.gif suicide.gif

\m/ \m/
abydos
Цитат(sharon @ Oct 11 2008, 09:54 AM) *
Цитат(abydos @ Oct 11 2008, 07:59 AM) *
Each of these will feature the same multiplayer experience, however you will have to purchase a separate product to play each of the campaigns.

А с това Blizzard хич не ме изненадват, защо ли... dry.gif

И мен не ме изненадва това, че са измислили прекрасен план за издаването на играта. Купуваш една кампания - играеш в батълнет с всички функции. Не те задължават да взимаш цял продукт. Супер.
Atrocity
Дееба Снежната Буря са ебати гениите. Само се замислете как всичко, което са създали са всъщност 3 игри. Обаче никога не омръзват мамка му.

Бай да лей май диабло 3 и старкрафт 2 ще излезнат заедно. /мамка му на диабло 3, старкрафт 2 е по-важната игра/
sharon
^ Коя подчаст на коя съответна кампания, обаче, хахахах! laugh.gif На противоположното мнение съм, но не това е важно - съмнява ме да издадат двете неща едновременно, нито ще имат изгода, нито нищо... mellow.gif Ще видим, де. Иначе да, могат да си циклят трите игри и въобще да не подхващат друго съвсем спокойно.
Atrocity
^ И аз обичам уикипедиа. ^^


Ето го най-добрият играч на старкрафт SlayerS_'BoxeR' The EmpeRoR bowdown.gif
sharon
^^ Именно. Идеята е да се прегледат разработените заглавия от примерно 94-та година до текущата включително.
abydos
http://www.gamespot.com/xbox360/action/dea...o-review-1?hd=1
Yeah, baby!
StianThornsen
WWE RAW - Там Съм Мастер biggrin.gif
ludspamer
Ох...кеча съква, освен ако WWE не значи War Without End icon_headbang[1].gif
t0xIc
Dead Space-a се чака ама тука за 16 часа на Fallout 3 още съм сигурно на 10% от мейн куест-а като избягвам повечето излишни и тъпи такива. Баси зарибявката icon_headbang[1].gif
Дано я мина за под 60-70 часа ,че иначе колко игри се задават не мога да им смогна icon_headbang[1].gif
abydos
И на мен ми се пуца Фолаут, но няма кашон sad.gif
t0xIc
Нищо . След 1-2 седмици ще се появи и PC Release.
mre
Става ли за игра Fallout-а.
abydos
World of Goo излезна в арената! Е това е игричката, която чакам тея няколко дни :Д
_Moonshield_
Аз си цъкам FIFA 2009 и толкоз biggrin.gif
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.