Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
sharon
^ Хаха, важното е да има занимавка! laugh.gif Аз си чакам кротко Wrath Of The Lich и гореспоменатото заглавие, за да премина в N/A режим. bye.gif
ludspamer
^Ама Pre-order-вал ли си?Шот аз на 13ти сутринта се забивам в Пулсара ама бас държа че ше има опашка dry.gif

Едит:бтв сега гледам пуснали пач 3.0.2, тъкмо го тегля и се оказва че е нещо като пач към WoTLK!Кофти че сега пък праят мейнтънънс и ше играя чак кат се върна от даскало.Но май вече ги има новите таланти bowdown.gif
Twilightfall
^ (баш кат' за тебе е :Д)

Цитат
Sex, career, friends, money and power... All of these things are just distractions trying to pull you away from World of Warcraft!


sharon
^^ Точно това направих, след минимално колебание направо се спрях на ТОВА. Сайтът си е доста полезен точно за подобни случаи, между другото.
Warrior Of Ice
Малък коментар за Crysis: Warhead, която имах удоволствието да изиграя днес... icon_twisted.gif Играта е просто култова, досущ като оригинала. По-кратка е, но пък и по-динамична. Отново изключително разнообразен и богат геймплей с атмосфера, която не ти позволява да станеш, за да отидеш на обяд, да речем. Този път пичовете от CryTek са обърнали по-сериозно внимание на фабулата и персонажите - Psycho изглежда доста по-пълнокръвен образ от леко безличния Nomad. Въобще, играта е пълна с всевъзможни дребни детайли, които я правят нещо много специално. Например анимацията, в която корейски Су-37 сваля американски F-35 - безценно!
scion_of_storm
Направих си първия Пандемониум ивент в диаблото, сосо на лайтнинг + некро на нова/ревайвки спукахме тримата убер-братя за няма и 3-4 минутки.

А докато си събирах поушънки от пещерица ми падна HR - Cham руна.

Уиии happy.gif
Megadeth
Dungeon Siege 2, като седна след училище и си кажа, че ще поиграя. След време само още един куест, да довърша тоя куест и стане 3-4 сутринта деба.. Имам 2 strength героя, един магьосник и един стрелец-жена де. Много е зарибена, деба.
Aggressive Perfector
Тъкмо врътнах Manhunt... УНИКАЛНА ИЗРОДЩИНА!
ludspamer
Знам я наизуст тая игра bowdown.gif
abydos
Dead Space... баси играта! Не само не ме разочарова, но и направо надхъврли очакванията ми. Невероятна атмосфера, визуални ефекти, а за звука просто няма какво да кажа. Като нищо може да сънувам кошмари после.
ludspamer
Относно Дед Спейс може да си поговорим много.

Първо-това със Store-овете е доста интересно, както и ъпгрейдиде на оръжията/бронята/макс хелта и въздуха. Графиката е доста добра и има повечко интерактивни работи. Но има нещо, което ме вбесява - управлението на човека! Докато се обърнеш може да ти налазят 464646335858 човека, даже на максимум маус сензитивити. Пръснатите муниции по коридорите са трудно забележими... А онова, което вдига предмети във въздуха - това е точно, ама точно копирано от Half Life 2. В някои от противниците ти няма никаква логика - някаква смесица от намачкана плът, оцапана с кръв и стърчащи кокали.
Освен това как по дяволите ти си някъв Engineer и изведнъж изтрепваш 37574578668 човека? Абе изобщо има доста интересни работи като за шутър, но не може да се каже, че е някаква кой знае каква игра, камо ли класика. Най-малкото, че това с клането на зомбите в космоса сме го виждали в Quake, Doom и т.н.
Warrior Of Ice
Цитат(ludspamer @ Oct 25 2008, 10:49 PM) *
Освен това как по дяволите ти си някъв Engineer и изведнъж изтрепваш 37574578668 човека?

То и Freeman от обикновен физик стана героична фигура, така че не търси кусури в тази област. tongue.gif
ludspamer
Хм, да вярно, бях забравил че Фриймън беше някъв сайънтист, ор уадевър. И все пак досадното управления и view point-а са супер досадни.
abydos
На мен пък ми допадат. Все пак това е survival-horror, мунициите трябва да са малко и трудни за намиране.
http://www.gametrailers.com/player/41971.html - относно това защо са избрали някакъв инжинер, а не бивша барета.
madeoffire
Аз много съм разцъкал сега Battle for middle earth II ..многоо добра стратегийка и още съм даже на кампаниите.Не е без косури де, ама няма как (: Някой друг на същата вълна???
Blashyrkh
Това го бях превъртал 2 пъти с експанжъна, само че доста ме дразни геймплея. Особено липсата на hold your ground команда или там каквото се води. Ако защитаваш крапост и вратата е отворена, шибаните стрелци непрекъснато излизат отвън и седят отпред и ме вбесяват. Иначе с елфите е доста лесно след оня ъпгрейд на стрелците.
Warrior Of Ice
Тъкмо завъртях S.T.A.L.K.E.R. Clear Sky - чудесен експанжън, макар и не толкова психарски, колкото оригинала. Сега разпускам със Zombie Shooter и се каня на Far Cry 2... happy.gif
LordZombie
Zombie Shooter и аз скоро го почнах. Не е нещо оригинално ама праскането на зомбита си е праскане на зомбита.
Warrior Of Ice
^ Alien Shooter: Vengeance е доста по-пипнат, така че ако ти харесват подобни неща, ти го препоръчвам. Пък и е от същата фирма.
abydos
Цитат
We have officially distributed all of our Xbox 360 beta tokens to the CallofDuty.com community!

Thanks to all of you for expressing interest in the Xbox 360 beta. If you didn't receive a token, there's still hope! U.S. gamers can also pre-order Call of Duty: World at War at any GameStop retail location and online at gamestop.com (while supplies last) to get your beta code.

The Beta experience is not over yet! We will be launching the PC beta soon and are now in the process of collecting sign ups. Make sure you register before you miss out!
Megadeth
^^ Не съм играл игра с подобен геймплей, кое й е специалното. Ъпгрейди и пр.?
Превърти заради мен Alone in the Dark, струваше ми се уникална на трейлърите!
Mago De Oz
Айде сега, някой превъртял Manhunt да каже как се минава шибанато ниво в метрото, където гадовете от SWAT те правят на пихтия непрекъснато brickwall.gif brickwall.gif
ludspamer
Тук е момента да си призная, че от 15-то ниво нататък играх с трейнър rolleyes.gif

Е, последното 20-то си го минах без чийтове, щото е доста лесно.Има само 4 SWAT-ки, а като ги разделиш из къщата са загубени.....
Mago De Oz
^какво е това, ако ще помогне, давай насам , че ми писна вече, 20 пъти се опитвам да го мина това шибано ниво !!!!
ludspamer
http://www.mofunzone.com/game_trainers/manhunt.shtml#

Оттука си издърпай някой трейнър, най-долния има най-много опции(безсмъртие, безкрайна стамина, безкрайни патрони...)
Megadeth
Накарахте ме и аз да я сваля smile.gif
pa®tci
!KING'S BOUNTY!
sharon
Хм, добре, "Kings Bounty" вече твърде много хора я препоръчват... Накрая ще взема да разуча за какво иде реч.
Megadeth
^ От тези снимки лично на мен ми стана интересно, и тази ще сваля, менхънт е вече готова за инсталация.
_TNT_
Има нов Bejeweled. icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif
И рулира!
crazyfan_metal
Абе аз цъкам Nostale, вий за кво ми говорите laugh.gif .
http://nostale.co.uk/media_screens.php?img=3 biggrin.gif
ludspamer
^Тфа някъв Хентай ли е?
crazyfan_metal
Не, за жалост sad.gif. Някво подобие на аниме мморпг.
RazorJack
FALLOUT 3!!!!!!!!!!!! icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif icon_headbang[1].gif

лелеколкоедобролелеколкоедобролелеколкоедобро

не съм и очаквал бетесда да се изложат icon_headbang[1].gif
zelatorr
RA3!!!!
Warrior Of Ice
Аз да си кажа за Far Cry 2... Прилична игра сама по себе си, но мен ме разочарова. Ubisoft сякаш всячески са се старали на геймъра непрекъснато да му се натрапва усещането, че тази игра няма нищо общо с шедьовъра на Crytek. Е, успели са, но Far Cry 2 не печели от това. Едно на ръка, че историята, доколкото въобще я има, е твърде плитка. Партизански борби в някаква бананова африканска република - wtf?! По-лошото е, че самият геймплей е много еднообразен и репетитивен - постоянно разкарване с разни джипове из саваната, прочистване на засади, изпълнение на мокри поръчки... Енджинът комай е най-ценното нещо тук, но пак не може да съперничи с този на Crysis, макар да е с близо година по-нов.
mre
Аз пък се надявам Fallout-а да е лек провал! Защото никак не ми харесва насоката, която поеха още във Oblivion (за намаляване на рпг елементите за сметка на first person fighter). Ще си чакам кротко следващия Elder Scrolls.
Само че няма да е скоро no.gif .
Aggressive Perfector
RED ALERT 3 Е ШИБАН БОКЛУК И ГАВРА С ПОРЕДИЦАТА!!!

КИСЕЛИНЕН ДЪЖД И БАВНА СМЪРТ ЗА EA!!!
sharon
Цитат(mre @ Oct 31 2008, 06:51 PM) *
Аз пък се надявам Fallout-а да е лек провал!

Хайде не!!! dry.gif Тези дни си преигравам двойката, повече от очевидно е, че прогрес неминуемо ще има, но нима някой е очаквал нещо друго? Единственото, което малко ме резервира (поне от разгледаните screenshot-ове из сайтовете) е свързано с first person момента, но изглежда са запазили атмосферата, което е генералната черта на поредицата, така че мога да го отмина набързо и с лека ръка. Досега отзивите са все позитивни, Мишо май също не прави изключение. laugh.gif Ще видим.
ludspamer
Цитат(Aggressive Perfector @ Oct 31 2008, 10:17 PM) *
RED ALERT 3 Е ШИБАН БОКЛУК И ГАВРА С ПОРЕДИЦАТА!!!

КИСЕЛИНЕН ДЪЖД И БАВНА СМЪРТ ЗА EA!!!

Те тия ЕА и без тфа само НФС-та спамят, въобще не трябва да им се дава да продължават игри като Ред Алърт.
zelatorr
crying.gif Тотална подигравка! Мразя ги!!! crying.gif
scion_of_storm
Ей, майка им на тея олигофрени бе no.gif suicide.gif suicide.gif

Всичко е наред, обаче диаблото в бнета ми лаги ужасно, и вярвам, че провайдъра е виновен за тая простотия. С 5 секунди лаг е никакъв шанс да се играе, просто... sad.gif
sharon
Какво се оплакваш, заради разни идиотщини в момента доставчиците ми дори не могат да осигурят достъп до хофа, от Battle.net са го орязали даже в регионален аспект. Кой е по-прецакан?! brickwall.gif dry.gif
ludspamer
Аве и аз петъка цял ден нямах нет, а съботата не си бях вкъщи, та съм назад няколко нива.
pa®tci
Цитат("Kings Bounty forum")
Coming Soon...

- new storyline, new gameworld
- new woman hero: princess Amelie, max hero level will be 50
- hero can flying on the pegassus at the global map

* 3 clasess: warrior, paladin, mage with only one portrait
* medals for excellent playing which give bonuses in game
Skill trees will be changed significantly, with new skills added. Also, the whole Medal thing will act sorta like the 4th tree.
* new rage spirit - domesticous dragon with 9 unique attacks
it replace old Box of Rage
* new race - lizards
* promptly traveling on the sea
* you can hire the squire
the family system is replaced with hirable henchmen
* contract system for chase trophies
like in old King's Bounty
* improved RPG system with more abilities, tree system 13-13-14
* new Traveling magic for the global map and some new spells
* 5 new unique bosses: Borer, Gremlion, Archidemon Baal etc.
* better optimalization for minor system requirements
* playing time more 10 hours
* quickly hero leveling
* more complicated battles
* demo - maybe
* you can't attack from the air
* abilities have 8-12 levels (in old KB:L only 3)
* spells have again 3 levels
* release date is maybe april 2009 (Russian version)
* not multiplayer
* Starforce again (Russian Version)
* more colors for Dragon spirit (yellow, black, blue...)
* flying is also quick travel between maps

Release date: Q1 2009.

http://www.kingsbounty.ru/princess/
Warrior Of Ice
Време е да се присъединя към мненията, че Dead Space е много култова игра. cthulhu.gif Атмосферична, психарска, с по нещо от Alien и Event Horizon... Може би от AvP насам не бях играл нещо подобно, което в нито един момент да не ти позволява да се чувстваш в безопасност. Просто задължителна за хорър феновете!
abydos
King's Bounty е хубава игра, но има прекалено много бъгове. Да не говорим за просто отвратителната система за пътуване. Картите са ужасни. Куестовете са неясни от къде си ги взел и къде горе-долу трябва да отидеш. Самите карти са толкова еднотипни и доскучават бързо и не е особено лесно да се ориентираш кой къде е. Системата за бележки по картата би помогналa, но да пиша като луд на всеки куест и "магазин" за различни неща е просто отвратително досадно - тези неща трябва да са автоматични.
Също така не ми се нрави, че избора ми на герои е толкова ограничен- би било много по-интересно ако можеше да се цъка и с "лош" клас. Няма да се вписва в историята де, но все пак би било хубаво. Липсата на някакъв мулти също е голям минус. Ще се чака Disciples 3.
scion_of_storm
Артът на принцесата е толкова Гилд уор-ско направен... :д
sharon
Сега пък какво против Guild Wars? laugh.gif
scion_of_storm
Нищо, рекламната им мацка на Гилдовете е сууууупер добра, ама тея горните пичове можеха да се постараят да не копират толкова този ... стил о.О
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.