Помощ - Търсене - Потребители - Събития
Пълна версия: Game Guide
.::Metal World::. Форуми > Всичко, несвързано с метъла > Общ форум
Страници: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49
~Frozen angel~
Heroes III и мойта най-голяма страст и любов Devil may cry 3 и 4
_TNT_
Играе ми се някакъв 3D person, ама съм много капризен и не мога да си харесам. Изискванията са следните: добра камера (LoK камерата не ми харесва), да няма паркур или да е ограничен до минимум и да няма алхимия... С две думи екшън - ориентиран. tongue.gif
Warrior Of Ice
Rise of the Argonauts не е лоша тупаница, малко на God of War напомня. Пробвай.
_TNT_
Благодаря, ще тествам!
Void KD
Цитат(_TNT_ @ Feb 5 2009, 11:24 AM) *
Играе ми се някакъв 3D person, ама съм много капризен и не мога да си харесам. Изискванията са следните: добра камера (LoK камерата не ми харесва), да няма паркур или да е ограничен до минимум и да няма алхимия... С две думи екшън - ориентиран. tongue.gif

Oni, Gothic, Fable, Wo... а не, тва е ММО tongue.gif , TES IV: Oblivion, TES III: Morrowind, Psi Ops, Jedi Academy, Arx Fatalis и тва е. Не мога да се сетя за повече в момента.
crazyfan_metal
KOTOR 1 и 2. Много леки и приятни врътки са. smile.gif
scion_of_storm
рофлЪ

crazyfan_metal
имба танк laugh.gif ама по принцип гледай да взимаш нещо дет дава армор, че с тоя хилав армор пак ще те бие всяко агилити smile.gif
scion_of_storm
Е, аз се лигавех, исках да видя колко хп ще стигна с нея преди да свърши играта :Д
abydos
Still Life 2
Жалко, че го няма с по-добро качество.
Airin Of Ancelot
^ Първата "Still Life" беше с култова атмосфера, дано са я запазили!
LordZombie
Тя и The Black Mirror са ми любимите игри, очаквам адекватни 2ри части тая година whistle.gif
sharon
Microids са обявили, че ще се появи официално през април, конкретно кога както винаги не е ясно. Но именно това и второто Черно Огледало говорят за една твърде успешна година още отсега. wub.gif
Airin Of Ancelot
Какво още се задава: Dawn of War 2! w00t.gif
_TNT_
Споделете Autorefresher за Warcraft3, моля. Имам един на C# писан, който бъгавее много. sad.gif
_TNT_
Опитвам се да играя Neverwinter Nights 2 с един приятел обаче твърдо не ще да стане. С менте key-ове сме, а за нещастие при всяко положение дори за игра през IP иска да се логнем към скапания им сървър. Прескачаме някак до мултиплейър менюто, но после като тръгнем да правим игра и ни пищи, че не може да ни логне. Някой някога да е успял да играе мулти?
stage
имаше една програма за създаване на мрежа между два или повече компютри ама как се казваше... umnik2.gif
scion_of_storm
Hamachi

go go, теглете версиите и пробвайте пак.
_TNT_
Хамачито го знам. В Neverwinter-а не можеш да се докопаш до каквато и да е мултиплейър игра без да се connect към сървъра им. Там като дадеш multiplayer и централно те кара да се регнеш в тяхната система.
stage
e в смисъл на Local network пак ли? еба
_TNT_
Даваш мултиплейър и ти казва "логни се в нашата система". Като се логнеш (евентуално) ти дава Local network, direct connect и т.н... Звучи безумно, да, и за мен е, но явно са решили да са супер анти-пирати...
RazorJack
и позволяваш ли му да се свърже в крайна сметка?

при доста игри се опитва да се свърже така ама като види че не може - примерно да му забраниш с firewall и се отказва и пак те пуска да играеш в лан?
_TNT_
Успявам да го излъжа като спра връзката с нет-а. Казва "failed to дрън дрън, ще имаш ограничени възможности" и ме пуска в мулти менюто. Там обаче като тръгна да правя игра пак пробва да се отчете на сървъра (дори и lan, direct connect) и fail. sad.gif
Warrior Of Ice
Имах удоволствието да врътна F.E.A.R. 2: Project Origin тия дни. Много силна игра, макар и не съвсем от класата на гениалния оригинал и Extraction Point. Графиката е станала по-лъскава, атмосферата си я има, геймплеят и дизайнът на нивата са поразчупени, екшънът е още повече... Критиката ми в общи линии е само една: докато F.E.A.R. беше нещо уникално, двойката отвреме навреме силно ми напомня на някои други титуловани заглавия. В даден момент - на Doom 3, в друг - на Half Life 2, в трети - на Fallout 3. Както и да е, определено си струва да се изиграе. Искрено се надявам по-натам разработчиците да се върнат към съдбата на първия прототип, с който всъщност започна всичко.
RazorJack
проблема на F.E.A.R. 2 е че са върнали графиката в първи клас само за да върви на разни конзоли ... no.gif доста по зле от оригиналния F.E.A.R. е ...
Warrior Of Ice
Е, не е по-зле. wink.gif Никой няма да пусне нов енджин, който е по-слаб от предшестващия го с четири години. Текстурите са по-детайлни, ефектите са си на ниво... А че можеше да е и по-добре - то винаги може.
scion_of_storm
http://www.quakelive.com

Амин!
sleep.gif

аа, тука ме набъркват в некви цифри крайнодесни :Д
monolithe
Авъъъъъъъъъъъъъй, култ, култ!!!
ludspamer
Сциона естествено пак рови из тийнпроблем:Д
scion_of_storm
Е аз оттам взех линка :Д
sgoh
Цитат(ludspamer @ Feb 27 2009, 01:19 PM) *
Сциона естествено пак рови из тийнпроблем:Д

Както и ти, та веднага забеляза laugh.gif
ludspamer
Хаха, не думай...това, че съм видял съседения подпрозорец значи, че ровя из тийнпроблем? laugh.gif

Ебаси, тия дни тамън влезна на някоя хубава дота в хофф-а и земе та рутера ми крашне нета и ме дисконектва><
RazorJack
Цитат(Warrior Of Ice @ Feb 25 2009, 04:30 PM) *
Е, не е по-зле. wink.gif Никой няма да пусне нов енджин, който е по-слаб от предшестващия го с четири години. Текстурите са по-детайлни, ефектите са си на ниво... А че можеше да е и по-добре - то винаги може.

бе имах предвид че в предната игра реалновремевото осветление беше едно от най култовите неща дето го няма в никоя друга игра. тук на практика също го няма - не че енджина е по-слаб ами са изключили сенките от почти всички светлинни източници.


бтв тва най после излезе icon_headbang[1].gif
http://www.darkfallonline.com/

ама естествено лумпелите от Пулсар няма да го внесат щото не е комерсиално като wow ...



ПРЕПОРЪЧВАМ Drakensang ! icon_headbang[1].gif
най после да излезе истинско singleplayer RPG с истинска ролева система!
Всичко се смята както си трябва със симулиране на хвърляне на зар и ако си 2 нива над противника ти не получаваш никакъв опит като го пречукаш.
sgoh
Цитат(ludspamer @ Feb 27 2009, 02:35 PM) *
Хаха, не думай...това, че съм видял съседения подпрозорец значи, че ровя из тийнпроблем? laugh.gif

Извинявам се. Аз не се задълбочавах да му разглеждам скрийншота, и просто реших че ни пуска някакъв линк от тийнпроблем. whistle.gif
_TNT_
Тези дни играя Titan Quest мулти с двама приятели и е здраво. Играта е богата, почти нямам забележки. В момента сме на етап, в които изриваме всичко по пътя (в началото на Epic). Вероятно чак на Legendary ще имаме проблеми. Имам някои неясноти по 3183781-те вида damage, resistance и т.н. Особено не ми е ясно положението с life leech. Как точно работи? Anyone?
ludspamer
Хах, и аз преди няколко месеца зи зех оригинална за 30кинта и въртяхме известно време мулти с един. Жалкото е, че първо врътнах пиратска, та като си я купих не ми беше много интересно. Поне накрая си прайхме гавра и с разни чийтърски програмки карахме титана на Маунт Олимпус да хвърчи icon_headbang[1].gif
_TNT_
В battle.net форума за Diablo 2 видях, че ще пускат content patch 1.13. Някога. Странно решение (поне за мен). Има специална тема, в която може да си излее човек душата какво би му се искало (макар че може само едно желание sad.gif). Дори и да оправят нещата, от които играта крещящо има нужда, по ми се ще в Diablo 3 по-голямата част от дупките да са запълнени.
scion_of_storm
Мхм, даже темата е 100+ страници вече май.

Да направят шеърд сташ, другото е песен. smile.gif
Ghost
Цитат(Airin Of Ancelot @ Feb 17 2009, 01:12 PM) *
Какво още се задава: Dawn of War 2! w00t.gif

Супер е, и като геймплей, графика, всичко! От вчера само цъкам мисии. happy.gif
Twilightfall
Пуста мода! :Д

Аз като истински old skull фен, почнах да цъкам "Age of Empires II" с един съсед, и му пръскам червата (почти) винаги. Като ни писне с нея, ще хванем "Heroes III".
Tikal
Цитат(Stormrider @ Mar 21 2009, 11:29 AM) *
Пуста мода! :Д

Аз като истински old skull фен, почнах да цъкам "Age of Empires II" с един съсед, и му пръскам червата (почти) винаги. Като ни писне с нея, ще хванем "Heroes III".

абсолютни класики и двете :}
аз доста неща съм играла, но ми остана страстта към WarCraft... и до днес си цъкам от време на време, като имам такова :}
играя в Garena-та
scion_of_storm
Айде джойнвай хофа, че все ни липсват бройки за дота :Д
zelatorr
http://www.youtube.com/watch?v=xm9p0GyRxgo
crazyfan_metal
Цитат(scion_of_storm @ Mar 21 2009, 01:22 PM) *
Айде джойнвай хофа, че все ни липсват бройки за дота :Д

Да не би след като всички идиоти се преместиха в гарената, хофа да става за игра? biggrin.gif
scion_of_storm
Ами ние си правим частно парти. Имам едни редовни хора почти всяка вечер откъм 9 и 30 докъм 11 и 30 - понякога сме за 3в3, понякога правим дори 5в5. С тях си играем ВИП игрици и стават веселби. wink.gif
scion_of_storm
Уаа, як скрийнец щракнахме!

monolithe
Зомба, аз утре ше ти пусна един скрийн на състава на Арсенал, който съм сглобил за втория си сезон. До тука 18 мача в Премиър Лийг, само победи, като смазах Челси с 11:2!!!
monolithe
Зомби, пускам ти направо скрийнове на всички играчи да скиваш! Този тим е моята гордост. Досега не съм събирал такъв отбор! Ако имаш въпроси за конкретен играч ше пусна скрийн пак! Разчитам на млади покупки за да развия в школата. Та:

Титулярен тим: http://i44.tinypic.com/xn4zlz.jpg
Резервен тим 1: http://i41.tinypic.com/1087gnd.jpg
Резервен тим 2: http://i40.tinypic.com/2lk4n77.jpg
Младежки тим 1: http://i39.tinypic.com/2ivcpd4.jpg
Младежки тим 2: http://i44.tinypic.com/33c3kmg.jpg
LordZombie
Всичко изглежда супер.
Tevez 19/16 - FTW ?!

А, да попитам нещо. Как да се боря с проклетото непостоянство ? Обичам да играя с тимове, които са около средата или малко под нея, като Middlesbrough, Everton, Fulham, Bolton, Portsmouth етц.
Обаче, все така става, че първия сезон играя добре, втория почвам да отслабвам, а третия почти сигурно изпадам.
Та чудя се, къде е проблема, трансферите ми ли не са достатъчни добри, твърде много ли разводнявам отбора или нз и аз...
monolithe
Tевес - 19 мача 16 гола, само виж показателите на Анри! bowdown.gif

Та, значи старай се да запазваш ядрото на тима, най-много две-три продажби. Задръж най-важният за тима играч възможно най-дълго! Не знам, аз играя с Арсенал и проблеми с непостоянството. Понякога има моментен спад във формата, затова исках ДЪЛГА резервна скамейка. Затова играчите ми са толкова много! Просто понякога контузиите ми идват в повече и искам да разполагам с равностойни заместници. Ей ся ми се контузи Коло Туре, аут е за месец. При наличието на Компани и Джуру (който вече е уондъркид) изобщо не се притеснявам! Това е! На всеки пост поне 3-ма играчи! Освен това от школата винаги мога да изкарам някой малък изрод, който да впиша в цялата система. Сега мисля да инвестирам в още двама юноши - Нинис и Иностроца. Дано им дадат работни визи!
Това е "lo-fi" версия на нашия форум. За да видите пълната версия, моля натиснете тук.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.